Darıca Belediyesi Zabıtası Köpekleri Toplayarak YOK EDİYOR.

Darıca Belediyesi Zabıtası Köpekleri Toplayarak YOK EDİYOR.

darica_belediyesi_zabita_zulmu‘’Köpekler GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYOR.! ‘‘’ diyen Darıca Belediyesi ZABITASININ topladığı köpekler DAĞLARA MI ATILIYOR ?.. ÖLDÜRÜLÜYOR MU?
SAHİPLİ ve SAHİPSİZ hayvanlara yönelik KANUNDA hiçbir görev tanımı olmayan ZABITA tarafından köpekler ‘’yaşam ortamları olan sokaklardan toplanarak’’ YOK EDİLİYOR!.. ZABITA, üniformasını da kullanarak görevi kötüye kullanıyor.. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise SEYİRCİ!
Belediyeye YOK EDİLEN hayvanların akıbetini soran gönüllülere Darıca ZABITASI UTANMADAN!….‘’Köpekler GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYORI!!.., BAŞKA bir ORTAMDA yaşamaları için çalışmalarımız titizlikle sürüyor’’ diye resmi cevap yazıyor. Darıca Belediyesinin 2019’da Gebze Belediyesine yaptırdığı köpek kısırlaştırma sayısı ile günde 1 köpek kısırlaştırmayı dahi beceremediğini de rakamlarla açıklıyorlar.. ZABITA,  aynı zamanda bir Veteriner Hekim gibi bir sosyolog gibi hayvan hastalıkları, hayvan hakları ve insan haklarından da söz edip toplum yönünden bir çok konuda ahkam keserek kanunlara karşı gelip görev ve yetkilerini aşmıştır.
Ey Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,
Günde 1 Kısırlaştırma dahi yaptıramayıp,  bunun için Darıca’da bir Kısırlaştırma Merkezi bile kurmayıp Hayvanları Koruma Kanunu’nu UYGULAMADIN!. Hayvanlar üreyip, sayıları çoğaldıkça da görev ve yetkisi olmayan ZABITA ile dağa taşa attırıp, yok edilmelerine SEYİRCİ kaldın!.
Mensubu olduğun PARTİNİN çıkarmış olduğu TBMM ‘de kabul edilmiş bir kanunu uygulamayıp karşı gelmek PARTİNE ve TBMM ye İHANETTİR!
Bir şehrin emin emanetçisi olan Belediye Başkanlık Makamına HAKARETTİR!.
ZABITAYI derhal görevden çekecek, KANUNU UYGULAYACAKSIN!

Marmarafed – Marmara Hayvan Hakları Federasyonu
Haykonfed – Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu

 darica_belediyesi_zabita_zulmu2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Ankara Sürdürülebilir Ölüm Barınağı

BİNLERCE KÖPEK Ankara’da donuyor… Ankara Büyükşehir Belediyesinin Tarım Orman Bakanlığı onayı ile dağın tepesinde boş arazi çevirip kurduğu, içine 2000 e köpeği taşıdığı “Ankara Büyükşehir Belediyesi ÖLÜM BARINAĞINDA” felaket yaşanıyor.

Haberler

Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi Muhtarı Gürkan Yılmaz yasaya aykırı hareket etmektedir.

#KemerburgazMithatpaşaMahallesiMuhtarıGürkanYılmaz, dün muhtarlığın sosyal medya hesaplarından yaptığı kamuoyu açıklamasında, TBMM’nde kabul edilmiş yasalara meydan okuyarak, sahipsiz hayvanları topluma HEDEF göstererek toplatılıp yok edilmeleri için çağrıda bulunmuştur.. Bu açıklamalarında, #EyüpBelediyesini yetkisini aşıp, yasaları

Belediye Vahşeti

Iğdır Karakoyunlu Belediyesi Çöp Kamyonu İle Köpekleri Yok Ederken Suçüstü Yakalandı

Iğdır Karakoyunlu Belediyesi, Çö Kamyonuna doldurduğu köpekleri yok ederken suçüstü yakalandı! Hayvanların öldürülüp, öldürülmediği; hangi karlı dağa  atıldığı bilinmiyor! Belediyeler, KANUNU UYGULAYIP KISIRLAŞTIRMA yapmak yerine, GÖREV İHMALLERİNİN bedelini bu ahlaksız