Darıca Belediyesi Zabıtası Köpekleri Toplayarak YOK EDİYOR.

Darıca Belediyesi Zabıtası Köpekleri Toplayarak YOK EDİYOR.

darica_belediyesi_zabita_zulmu‘’Köpekler GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYOR.! ‘‘’ diyen Darıca Belediyesi ZABITASININ topladığı köpekler DAĞLARA MI ATILIYOR ?.. ÖLDÜRÜLÜYOR MU?
SAHİPLİ ve SAHİPSİZ hayvanlara yönelik KANUNDA hiçbir görev tanımı olmayan ZABITA tarafından köpekler ‘’yaşam ortamları olan sokaklardan toplanarak’’ YOK EDİLİYOR!.. ZABITA, üniformasını da kullanarak görevi kötüye kullanıyor.. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise SEYİRCİ!
Belediyeye YOK EDİLEN hayvanların akıbetini soran gönüllülere Darıca ZABITASI UTANMADAN!….‘’Köpekler GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYORI!!.., BAŞKA bir ORTAMDA yaşamaları için çalışmalarımız titizlikle sürüyor’’ diye resmi cevap yazıyor. Darıca Belediyesinin 2019’da Gebze Belediyesine yaptırdığı köpek kısırlaştırma sayısı ile günde 1 köpek kısırlaştırmayı dahi beceremediğini de rakamlarla açıklıyorlar.. ZABITA,  aynı zamanda bir Veteriner Hekim gibi bir sosyolog gibi hayvan hastalıkları, hayvan hakları ve insan haklarından da söz edip toplum yönünden bir çok konuda ahkam keserek kanunlara karşı gelip görev ve yetkilerini aşmıştır.
Ey Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,
Günde 1 Kısırlaştırma dahi yaptıramayıp,  bunun için Darıca’da bir Kısırlaştırma Merkezi bile kurmayıp Hayvanları Koruma Kanunu’nu UYGULAMADIN!. Hayvanlar üreyip, sayıları çoğaldıkça da görev ve yetkisi olmayan ZABITA ile dağa taşa attırıp, yok edilmelerine SEYİRCİ kaldın!.
Mensubu olduğun PARTİNİN çıkarmış olduğu TBMM ‘de kabul edilmiş bir kanunu uygulamayıp karşı gelmek PARTİNE ve TBMM ye İHANETTİR!
Bir şehrin emin emanetçisi olan Belediye Başkanlık Makamına HAKARETTİR!.
ZABITAYI derhal görevden çekecek, KANUNU UYGULAYACAKSIN!

Marmarafed – Marmara Hayvan Hakları Federasyonu
Haykonfed – Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu

 darica_belediyesi_zabita_zulmu2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Eyüp Sultan Belediyesi’nin resmi yazıyla uyarılarak, uygulamanın durdurulmasının bildirildiği ifade edilen resmi yazıları tüm kamuoyunun bilgisine sunulur.

Orman Su İşleri Bakanlığı İstanbul Şube Müdürlüğünün Bimer’e ve Cimer’e yapılan müracaatlara ilişkin Kaymakamlık Makamının ve Eyüp Sultan Belediyesi’nin resmi yazıyla uyarılarak, uygulamanın durdurulmasını bildirildiği ifade edilen resmi yazıları ekte

Kırklareli & HayKonfed

Pınarhisar Belediye Başkanı İHSAN TALAY HESAP VER!

Pınarhisar Belediye Başkanı İHSAN TALAY HESAP VER! Pınarhisar Belediyesinin ÖLÜM MERKEZİ olan toplama kampında, MarmaraFed Başkanı Nihal Kasa ve yerel gönüllülerin YAYIN YAPMASINI engellemeye çalışan BELEDİYE görevlilerinin saldırısı. Sayın valimizin

Şikayet ve Talep

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş’a olan DİLEKÇEYE KATILIN!

 Ankara Çubuk’da BAKIMEVİ YOK.. KISIRLAŞTIRMA YOK.. Torbalara konup özellikle ağız kısmı sıkıca bantlanarak TOPLU olarak ÖLDÜRÜLMÜŞ bulunan bu hayvanların KATİLİ KİM? … Baş şüpheli ve SORUMLU yıllardır KISIRLAŞTIRMA yapmayıp, hayvanlar