Darıca Belediyesi Zabıtası Köpekleri Toplayarak YOK EDİYOR.

Darıca Belediyesi Zabıtası Köpekleri Toplayarak YOK EDİYOR.

darica_belediyesi_zabita_zulmu‘’Köpekler GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYOR.! ‘‘’ diyen Darıca Belediyesi ZABITASININ topladığı köpekler DAĞLARA MI ATILIYOR ?.. ÖLDÜRÜLÜYOR MU?
SAHİPLİ ve SAHİPSİZ hayvanlara yönelik KANUNDA hiçbir görev tanımı olmayan ZABITA tarafından köpekler ‘’yaşam ortamları olan sokaklardan toplanarak’’ YOK EDİLİYOR!.. ZABITA, üniformasını da kullanarak görevi kötüye kullanıyor.. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise SEYİRCİ!
Belediyeye YOK EDİLEN hayvanların akıbetini soran gönüllülere Darıca ZABITASI UTANMADAN!….‘’Köpekler GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYORI!!.., BAŞKA bir ORTAMDA yaşamaları için çalışmalarımız titizlikle sürüyor’’ diye resmi cevap yazıyor. Darıca Belediyesinin 2019’da Gebze Belediyesine yaptırdığı köpek kısırlaştırma sayısı ile günde 1 köpek kısırlaştırmayı dahi beceremediğini de rakamlarla açıklıyorlar.. ZABITA,  aynı zamanda bir Veteriner Hekim gibi bir sosyolog gibi hayvan hastalıkları, hayvan hakları ve insan haklarından da söz edip toplum yönünden bir çok konuda ahkam keserek kanunlara karşı gelip görev ve yetkilerini aşmıştır.
Ey Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,
Günde 1 Kısırlaştırma dahi yaptıramayıp,  bunun için Darıca’da bir Kısırlaştırma Merkezi bile kurmayıp Hayvanları Koruma Kanunu’nu UYGULAMADIN!. Hayvanlar üreyip, sayıları çoğaldıkça da görev ve yetkisi olmayan ZABITA ile dağa taşa attırıp, yok edilmelerine SEYİRCİ kaldın!.
Mensubu olduğun PARTİNİN çıkarmış olduğu TBMM ‘de kabul edilmiş bir kanunu uygulamayıp karşı gelmek PARTİNE ve TBMM ye İHANETTİR!
Bir şehrin emin emanetçisi olan Belediye Başkanlık Makamına HAKARETTİR!.
ZABITAYI derhal görevden çekecek, KANUNU UYGULAYACAKSIN!

Marmarafed – Marmara Hayvan Hakları Federasyonu
Haykonfed – Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu

 darica_belediyesi_zabita_zulmu2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Kars Kağızman Belediyesi VAHŞETİ..

  Kağızman Belediye başkanının bu CANİLİĞE hayret verici AÇIKLAMASI..EKTE.. Başkan açıklamasında, Kars Orman Su İşlerinden gelen ekiplerin, görüntülerini izlediğimiz köpeğin canlı görüntüsünü çektiklerini ve Kars Dkmp tarafından bu köpeğin öldürülmediğinin tespit edildiğini

Protesto Ediyoruz!

Konya/Tuzlukçu Belediyesi Karlı Bölgeye Ölsün Diye Atarken Yakalandı. (VİDEOLU)

“KONYA Tuzlukçu Belediyesinin ayıbı. Bu masum canları uyuşturucu iğneyle bayıltıp İlçe dışına boş araziye birakirlarken bir tane duyarlı Veteriner arkadaşımız tarafindan farkedilip olaya engel olunmuştur. Rastgele köyümüze dönerken olaya bizde

Şikayet ve Talep

KATLİAMA SUÇ ÜSTÜ…

34 DNG 46 Plakalı aracın sahibi MOBİL KISIRLAŞTIRMA FİRMASI ve ÇALDIRAN belediyesi katilleri ÖLDÜRDÜKLERİ KÖPEKLERİ ÇÖPLÜĞE atıyorlar. İçlerinde canlı olanlar da var… Mobil Kısırlaştırmaya destek veren ORMAN SU İŞLERİ BAKANLIĞI