Belediyelerde Soygun Düzeni Değişmeli.

Belediyelerde Soygun Düzeni Değişmeli.

Tüm Türkiye’de, parti ayırımı olmadan hepsi dahil, her yeni seçilen başkan, giden eski başkanı KASAYI BOŞALTMAKLA suçladı.
Bu SOYGUN değil midir?
1. Bu kasa boşaltan eski başkanlar için niçin soruşturma açılmadı, niçin diğer soygun yapanlar gibi muamele görmediler?
2. Milyonluk bütçeler belediye başkanlarının iki dudağı arasında. Seçilmiş padişah veya seçilmiş diktatör yetkilerinde olan bu başkanlara, seçmenlerinin işe girmesi yandaşların belediyeden iş alması vs gibi konularda MİLLETVEKİLLERİ mahkum.
3. Aynı sebepler ile belediye meclis üyeleri destekçi. Başkan yardımcılarının bile esamesi okunmuyor, emir kulu gibi yetkisizler.
4. Bu başkanlar, OY VEREN VATANDAŞA DALKAVUKLUK yaparak görünürde HİZMET ama gerçekte ZENGİNLEŞMEK için seçimlere giriyorlar. O hizmet diye kitlesel yağcılık yaptıkları OY verenleri ile BELEDİYE KASALARI ile soyuyorlar.
5. Bunu da biz demiyoruz, Türkiye’nin her yerinde parti ayırımı olmadan YENİ SEÇİLEN BÜTÜN BAŞKANLAR söylüyor. 100 lerce başkandan aynı cevabı alıyoruz “Giden başkan KASAYI BOŞALTMIŞ”..
ÇÖZÜM: Belediye başkanlarının YETKİLERİ sınırlanmalı, sadece siyaseten değil, tüm yanlış uygulamalarda HESAP SORACAK bir merciye bağlı olmalılar.
Kısaca BU SOYGUN DÜZENİ değişmeli.
Nesrin Çıtırık
0533 445 88 03
belediyelerde_soygun_duzeni_degismeli1

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Karamanköy’de köpeğin 3 bacağını kesen faillerin araştırılması

Konu: Balıkesir Altıeylül ilçesi Karamanköy’de köpeğin 3 bacağını kesen faillerin araştırılması hk. Bilgi ve Gereği için: Valilik Yüksek Makamı, Kaymakamlık, Orman Su İşleri Bakanlığı Bölge ve Şube Müdürlüğü Balıkesir Valilik

Şikayet ve Talep

Resmi kurum kararlarını UYGULAMAYARAK, vahşi toplamaya DEVAM eden Eyüp Belediyesi için, Kaymakamlığa, RESMİ KARARIN uygulatılması talebiyle olan DİLEKÇEYE KATILIN.

Bimer ve Cimer tarafından, Eyüp Belediyesine ve Eyüp Kaymakamlığına ‘Uygulamaya SON VERİLEREK, toplanan hayvanların alındıkları yerlere geri bırakılmaları RESMEN BİLDİRİLMİŞTİR… Resmi kurum kararlarını UYGULAMAYARAK, vahşi toplamaya DEVAM eden Eyüp Belediyesi

Şikayet ve Talep

İBB Veterinerlik İşleri 39 İlçe İle Protokol Yaptı. 37.380 KÖPEK NEREDE?

İstanbul’da “İBB ile İLÇELER” arasında, hizmet protokolü kullanılarak 100.000 lerce köpeğin YOK EDİLDİĞİNİ bizzat İBB nin resmi sitesindeki   RAKAMLAR ile ispat ediyoruz. Biz bunu ispat ettiğimizden beri İBB Veterinerlik nasıl