Belediyelerde Soygun Düzeni Değişmeli.

Belediyelerde Soygun Düzeni Değişmeli.

Tüm Türkiye’de, parti ayırımı olmadan hepsi dahil, her yeni seçilen başkan, giden eski başkanı KASAYI BOŞALTMAKLA suçladı.
Bu SOYGUN değil midir?
1. Bu kasa boşaltan eski başkanlar için niçin soruşturma açılmadı, niçin diğer soygun yapanlar gibi muamele görmediler?
2. Milyonluk bütçeler belediye başkanlarının iki dudağı arasında. Seçilmiş padişah veya seçilmiş diktatör yetkilerinde olan bu başkanlara, seçmenlerinin işe girmesi yandaşların belediyeden iş alması vs gibi konularda MİLLETVEKİLLERİ mahkum.
3. Aynı sebepler ile belediye meclis üyeleri destekçi. Başkan yardımcılarının bile esamesi okunmuyor, emir kulu gibi yetkisizler.
4. Bu başkanlar, OY VEREN VATANDAŞA DALKAVUKLUK yaparak görünürde HİZMET ama gerçekte ZENGİNLEŞMEK için seçimlere giriyorlar. O hizmet diye kitlesel yağcılık yaptıkları OY verenleri ile BELEDİYE KASALARI ile soyuyorlar.
5. Bunu da biz demiyoruz, Türkiye’nin her yerinde parti ayırımı olmadan YENİ SEÇİLEN BÜTÜN BAŞKANLAR söylüyor. 100 lerce başkandan aynı cevabı alıyoruz “Giden başkan KASAYI BOŞALTMIŞ”..
ÇÖZÜM: Belediye başkanlarının YETKİLERİ sınırlanmalı, sadece siyaseten değil, tüm yanlış uygulamalarda HESAP SORACAK bir merciye bağlı olmalılar.
Kısaca BU SOYGUN DÜZENİ değişmeli.
Nesrin Çıtırık
0533 445 88 03
belediyelerde_soygun_duzeni_degismeli1

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Sn. Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri Sahipsiz Hayvanlar İçin Çözüme Yönelik Çalışmalar Yapmamışlardır.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR  ve İLÇELERİ SAHİPSİZ HAYVANLARA YÖNELİK SORUN Ve ÇÖZÜM ÖNERİLERİ. (GÖLBAŞI BARINAK ve TOPLU YAŞAM YERLERİNE GEÇİCİ DESTEK) Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, sahipsiz hayvanlara yönelik başta KISIRLAŞTIRMA olmak

Şikayet ve Talep

HAYVANA BELEDİYE VAHŞETİNE SON !

HAYVANA BELEDİYE VAHŞETİNE SON ! Bundan böyle tüm yazılarımıza bu slogan ile başlayalım. ‼️Rsmi kurumlar, toplum ve hayvan severlerin bir kısmı da BELEDİYE VAHŞETİNİN farkında değil. Vatandaş 1 vahşet yapıyorsa,

Şikayet ve Talep

Silivri KİPTAŞ 2’de 70 Kedi Ciğerleri Sökülerek, Kaburgaları Kırılıp, İç Organları Parçalanarak, Zehirlenip ÖLDÜRÜLDÜ!

Daha önceden süregelen bu vahşetler de aynı mahalde köpeklere de TECAVÜZ edildi..Cami avlusunda bile kedilerin CİĞERLERİ SÖKÜLEREK, iç organları DEŞİLİYOR! Halen elini kolunu sallayarak orada serbestçe gezen bu CANİ SERİ