Alanya Belediyesi Tarafından Bir Kamyona Yüklenen ve Mersin Sınırları İçinde Jandarma Tarafından Yakalanan Köpekler için Alanya’da Basın Açıklaması Yapıldı.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3066064806741166&id=953915024622832

Adem Murat Yücel’in başkanı olduğu Alanya Belediyesi tarafından bir kamyona yüklenip BİLİNMEZE gönderilirken, Mersin sınırları içinde Jandarma tarafından yakalanan köpekler için 15.12.2019 PAZAR SAAT:14:00 ATATÜRK HEYKELİ ÖNÜ-ALANYA’da BASIN AÇIKLAMASI yapıldı.
Alanya bakımevinde başkanın emri ile gönüllülere YASAK var. Köpeklerin yok edilmesi, bu şekilde çoğu kez dağa taşa ve başka şehirlere atılması Alanya belediyesinin yıllardır sürdürdüğü bir kanun tanımazlık.
MHP Sayın Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den bu zulmün durdurulması ve belediye başkanından bu kanunsuzluğun hesabının sorulmasını talep ediyoruz.
İçişleri Bakanı Sn Süleyman Soylu’dan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel hakkında soruşturma açmasını talep ediyoruz.
Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu’nu bu vahim olay karşısında sessiz kalmaması için göreve davet ediyoruz.
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu’yu, devleti Alanya’da temsil eden bir mülki amir olarak göreve davet ediyoruz.
DKMP Bölge Müdürü Rıza Kamil’i, Osman Yöntem’i, İl Müdürü İsmail Kaya’yı seyirci kalmaktan vaz geçip görevlerini yapmaya davet ediyoruz.
Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su’yu, Mersin’e sürekli köpek atan Alanya Belediyesi için suç duyurusunda bulunmaya davet ediyoruz.
Kısaca KANUNSUZLUK karşısında DEVLETİMİZ kurumlarını harekete geçmeye davet ediyoruz.
Kanunları CÜRETKARCA çiğneyen ve hayvanları yok eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i, artık TC DEVLETİNİN çıkardığı kanunları uygulamaya başlaması için uyarıyoruz.
Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi SEVGİLİLER GÜNÜ KARTLARI

14 Şubat Sevgililer Gününde Sevdiklerinize,’’1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi’’ Sevgililer Günü Kartlarından HEDİYE Ederek sevdiklerinizi ve yardıma muhtaç hayvan dostlarımızı sevindirin. ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Sosyal Sorumluluk Projesine Katkıda

Haberler

Avrasya Tüneli Kanla Açılacak!

İstanbul’da kıtalararası geçiş sağlayacak olan Avrasya Tüneli’nin şantiyesinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu, 3400 metre uzunluğundaki tünelin her metresi için bir kurban kesileceğini söyledi.   Biz, hayvan hakları savunucuları, 3400 hayvanın bir

Haberler

Seferihisar’da Deve Güreşleri İptal Edildi. İzmir Valiliği Kararı Diğer İllere Örnek Olsun!

Seferihisar’da yapılacak olan deve güreşlerini İzmir Valiliği  iptal etti. Bu zalimliğe izin veren diğer illere emsal olsun.     T.C İZMİR VALİLİĞİ İZMİR Konu     :   İzmir Valiliği ve İzmir Valiliği