”İBADET VAHŞETE DÖNÜŞMESİN” Çağrımızın Kitlelere Duyurulmasına Destek Veren  Taraf Medya’ya TEŞEKKÜR EDİYORUZ.Z

”İBADET VAHŞETE DÖNÜŞMESİN” Çağrımızın Kitlelere Duyurulmasına Destek Veren Taraf Medya’ya TEŞEKKÜR EDİYORUZ.Z

”İBADET VAHŞETE DÖNÜŞMESİN” çağrımızın kitlelere duyurulmasına destek veren Taraf Medya’ya TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
Haykonfed

http://www.tarafmedya.com/ozel-haber/haykonfed-ibadet-vahsete-donusmesin-h37245.html

 

İBADET VAHŞETE DÖNÜŞMESİN
Bu yıl, bedeni kafası kanlar içinde kalan, eline bıçak alan ilkel adamlarca bacaklarından bıçaklanan, acemi kasaplarca boğazlanarak kesilen, taşlanan, demir sopalarla dövülen zavallı koçlar, boğalar, koyunlar, kuzulara YAPILAN İŞKENCELERE TANIK OLMAK İSTEMİYORUZ.
“Cumhurbaşkanlığı (Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan) 2019 Yılı Kurban Hizmetlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ’’de yer alan Bakanlıklar Arası Kurban Hizmetleri Kurulu ve illerde KURBAN HİZMETLERİ KOMİSYONLARINI görevlerini layığı ile yapmaları, Yüce Dinimiz İslam’a aykırı olarak her yıl yaşanan bu VAHŞET ve İŞKENCEYE izin verilmemesi için bu yıl daha sıkı denetim ve tedbirlerin alınmasını önemle talep ediyoruz.
Belediye ZABITALARININ, “simitçi veya seyyar kovalamakta” gösterdikleri gayreti, SOKAKLARI KAN GÖLÜNE döndüren, hayvanlara işkence eden VATANDAŞA !! da göstermesini istiyoruz.
Basında çıkan bütün vahşet haberlerinin ihbar kabul edilerek İl Kurban Hizmetleri Komisyonlarınca TEBLİĞ GEREĞİ (❗) derhal cezai işlemlerin başlatılmasını ve sonra da bu işlemlerin kamuoyuna açıklanmasını talep ediyoruz.
İşlem yapılmayan vahşet ve işkence olayları için, İl Kurban Hizmetleri Komisyonları, Tarım Orman İl Müdürlükleri, Belediyelerin Zabıta Müdürlükleri hakkında görev ihmalden şikayette bulunacağımız bilinmelidir.
HayKonfed -Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu

haykonfed_tarafmedya_bayram

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık Milliyet Gazetesine Anlattı. HAYVANLARA ASIL VAHŞETİ BELEDİYELER YAPIYOR!

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı Nesrin Çıtırık, Milliyet Gazetesine anlattı.. HAYVANLARA ASIL VAHŞETİ BELEDİYELER YAPIYOR! Senede 1 milyon 200 bin hayvanın kısırlaştırılması gerekirken, 150 ile 200 bin arasında kısırlaştırma yapılmış,

Basında Biz
Basında Biz