Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

bayramda_barinak_ziy_2019_2Belediye Başkanlarına “BAYRAMDA BARINAK ZİYARETİ YAPMALARI” için çağrı yapıp, ekli yazıyı ve görseli başkanlara yollayıp, sosyal medya sayfalarına linki yapıştırıp yazalım. Ayrıca bu talebinizi basına da bir üst yazı ile yollayınız. Aynı yazıyı uyarlayıp DKMP İL Müdürlüğüne onlar da denetim yapsınlar talebi ile yollayınız. Mutlaka İL VALİSİNE de aynı çağrıyı yapınız. Bayramda, belediye barınaklarında göstermelik nöbetçi bırakıp görevliler İZNE ÇIKACAK ve hayvanlar yazın bu en sıcak günlerinde SUSUZ ve AÇ kalıp FELAKET yaşayacaklar. Bunun için hem bizler barınaklara gitmeliyiz hem de BASINA da yollayarak BELEDİYE BAŞKANLARININ, DKMP İl Müdürlüklerinin ve Sn Valilerimizin de bayramda barınak ziyareti yapmaları için kampanya başlatmalıyız.
Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başkanı
==================
Sayın Belediye Başkanı,
Her bayram, zaten sayıları yetersiz olan çalışanların büyük bir kısmının izne çıkması ile, barınaklardaki hayvanlar için açlık ve susuzlukla gelen zor günler oluyor. Yani insanların bayramı hayvanların felaketi oluyor.
1. Bu bağlamda, basına da haber verilerek, başkanımız olarak sizin BARINAK ZİYARETİNİZ, orada yaşayan hayvanlar için CAN SUYU değerinde olacaktır. Bilgimiz olursa biz gönüllüler de size eşlik etmek isteriz.
2. Ayrıca, belediye barınağının bayram boyunca her gün ziyarete açık olmasını, çalışacak görevlilerin gelen ziyaretçileri geri çevirmemeleri ve zorluk çıkarmamaları için uyarılmasını önemle talep ediyoruz.
3. Şehrimizde bayram boyunca yaralı acil hayvanlar için belediyenin hangi birimine müracaat edileceği konusunda da açıklama talep ediyoruz.
Bayramda yapacağınız BARINAK ZİYARETİNİN yaşamsal önemini tekrar vurgular saygılarımızı sunarız.
Müracaatımıza ilişkin cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.İSİM/ TC/ TELEFON

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Hayvanseverler Belediye Başkanları ile Buluşuyor. ( Taleplerinizi Hazırlayınız)

Hayvanseverlerin Bilgilerine, Yeni seçilen veya yeniden seçilen başkanlara sunulmak üzere, bulunduğunuz şehrin sahipsiz hayvanlara yönelik sorun ve çözüm önerilerinizi içeren “KISIRLAŞTIRMA ve HAYVANLARI KORUMA KANUNU’NUN UYGULANMASI TALEBİ” yazısı hazırlayınız. Buna

Şikayet ve Talep

Konya Bozkır-Antalya Kara Yolunda 7 Köpek Ayakları Bağlı Halde Ölü Bulundu.

Konya Valisi Sn. CÜNEYİT ORHAN TOPRAK Köpekleri ayaklarından bağlayıp, işkence ederek öldüren CANİLERİN bulunması için soruşturma başlatın Konya Bozkır-Antalya kara yolunda 7 köpek, ayakları bağlı halde ölü bulundu. Gölcük Yaylası’na

Şikayet ve Talep

Uşak Belediyesinin Katlettiği 300 Köpek İçin Soruşturma Talebimiz

Uşak’tan yüklendiği söylenen 300 Köpeği bir kamyon arkasında HAVASIZLIKTAN öldüren KAMYON SAHİBİ firma da BELEDİYE DE HESABINI VERECEK: Uşak valiliğinden ve İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığından SORUŞTURMA istiyoruz: KONU: