Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

bayramda_barinak_ziy_2019_2Belediye Başkanlarına “BAYRAMDA BARINAK ZİYARETİ YAPMALARI” için çağrı yapıp, ekli yazıyı ve görseli başkanlara yollayıp, sosyal medya sayfalarına linki yapıştırıp yazalım. Ayrıca bu talebinizi basına da bir üst yazı ile yollayınız. Aynı yazıyı uyarlayıp DKMP İL Müdürlüğüne onlar da denetim yapsınlar talebi ile yollayınız. Mutlaka İL VALİSİNE de aynı çağrıyı yapınız. Bayramda, belediye barınaklarında göstermelik nöbetçi bırakıp görevliler İZNE ÇIKACAK ve hayvanlar yazın bu en sıcak günlerinde SUSUZ ve AÇ kalıp FELAKET yaşayacaklar. Bunun için hem bizler barınaklara gitmeliyiz hem de BASINA da yollayarak BELEDİYE BAŞKANLARININ, DKMP İl Müdürlüklerinin ve Sn Valilerimizin de bayramda barınak ziyareti yapmaları için kampanya başlatmalıyız.
Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başkanı
==================
Sayın Belediye Başkanı,
Her bayram, zaten sayıları yetersiz olan çalışanların büyük bir kısmının izne çıkması ile, barınaklardaki hayvanlar için açlık ve susuzlukla gelen zor günler oluyor. Yani insanların bayramı hayvanların felaketi oluyor.
1. Bu bağlamda, basına da haber verilerek, başkanımız olarak sizin BARINAK ZİYARETİNİZ, orada yaşayan hayvanlar için CAN SUYU değerinde olacaktır. Bilgimiz olursa biz gönüllüler de size eşlik etmek isteriz.
2. Ayrıca, belediye barınağının bayram boyunca her gün ziyarete açık olmasını, çalışacak görevlilerin gelen ziyaretçileri geri çevirmemeleri ve zorluk çıkarmamaları için uyarılmasını önemle talep ediyoruz.
3. Şehrimizde bayram boyunca yaralı acil hayvanlar için belediyenin hangi birimine müracaat edileceği konusunda da açıklama talep ediyoruz.
Bayramda yapacağınız BARINAK ZİYARETİNİN yaşamsal önemini tekrar vurgular saygılarımızı sunarız.
Müracaatımıza ilişkin cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.İSİM/ TC/ TELEFON

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Belediyelerin Günlük Ortalama Kısırlaştırma Sayısı Sadece 1. Çözüm İçin Valiliklere Ekli Yazıyı Yollayınız.

İl Hayvanları Koruma Kurulu, Vali Başkanlığındatoplanarak “İLÇELERE KISIRLAŞTIRMA ve TEDAVİ MERKEZLERİ, “İLLERE ORTA ÖLÇEKLİ HAYVAN HASTANESİ ve DÜŞKÜN HAYVANLAR EVİ”, “BÜYÜKŞEHİRLERE TAM TEŞEKKÜLLÜ HAYVAN HASTANELERİ ve DÜŞKÜN HAYVANLAR EVİ” kurulması

Şikayet ve Talep

Sn. Zeydan Karalar’a ÖNEMLİ YASAL UYARI!

Adana’da yapımı bitmek üzere olan yeni Büyükşehir Belediyesi Bakımevi için, “Türkiye’nin en modern ve büyük barınağını yapıyoruz, hayvanlar orada mutlu yaşayacaklar” diye övünülüyor.  Fakat modernite ve hayvanların mutluluğu sadece BİNA

Şikayet ve Talep

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Yaşlı Köpeği Buldurunuz

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, “Hayvanlara harcayacak param yok ama PARAM OLSA DA HAYVANLARA HARCAMAM” dediğinizi ve hayvanlara bakış açınızı biliyoruz. Belediyelerde paralar ne yazık ki, YANDAŞLARA AKRABALARA akmaktan, zavallı