Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

bayramda_barinak_ziy_2019_2Belediye Başkanlarına “BAYRAMDA BARINAK ZİYARETİ YAPMALARI” için çağrı yapıp, ekli yazıyı ve görseli başkanlara yollayıp, sosyal medya sayfalarına linki yapıştırıp yazalım. Ayrıca bu talebinizi basına da bir üst yazı ile yollayınız. Aynı yazıyı uyarlayıp DKMP İL Müdürlüğüne onlar da denetim yapsınlar talebi ile yollayınız. Mutlaka İL VALİSİNE de aynı çağrıyı yapınız. Bayramda, belediye barınaklarında göstermelik nöbetçi bırakıp görevliler İZNE ÇIKACAK ve hayvanlar yazın bu en sıcak günlerinde SUSUZ ve AÇ kalıp FELAKET yaşayacaklar. Bunun için hem bizler barınaklara gitmeliyiz hem de BASINA da yollayarak BELEDİYE BAŞKANLARININ, DKMP İl Müdürlüklerinin ve Sn Valilerimizin de bayramda barınak ziyareti yapmaları için kampanya başlatmalıyız.
Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başkanı
==================
Sayın Belediye Başkanı,
Her bayram, zaten sayıları yetersiz olan çalışanların büyük bir kısmının izne çıkması ile, barınaklardaki hayvanlar için açlık ve susuzlukla gelen zor günler oluyor. Yani insanların bayramı hayvanların felaketi oluyor.
1. Bu bağlamda, basına da haber verilerek, başkanımız olarak sizin BARINAK ZİYARETİNİZ, orada yaşayan hayvanlar için CAN SUYU değerinde olacaktır. Bilgimiz olursa biz gönüllüler de size eşlik etmek isteriz.
2. Ayrıca, belediye barınağının bayram boyunca her gün ziyarete açık olmasını, çalışacak görevlilerin gelen ziyaretçileri geri çevirmemeleri ve zorluk çıkarmamaları için uyarılmasını önemle talep ediyoruz.
3. Şehrimizde bayram boyunca yaralı acil hayvanlar için belediyenin hangi birimine müracaat edileceği konusunda da açıklama talep ediyoruz.
Bayramda yapacağınız BARINAK ZİYARETİNİN yaşamsal önemini tekrar vurgular saygılarımızı sunarız.
Müracaatımıza ilişkin cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.İSİM/ TC/ TELEFON

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

5. Kayseri VALİLİĞİNE: Barınakta işçinin iğne ile ÖLDÜRDÜĞÜ köpekler için soruşturma hk .

Kayseri Belediye Bakımevinde işçinin iğne ile ÖLDÜRDÜĞÜ köpekler için tepki gösteren topluma “DARBE GİRİŞİMİ sonrası oluşan birlik bütünlüğü bozuyorsunuz” diye tehdit ve baskı yapan Kayseri BELEDİYESİNİ KINIYOR ve valilikten soruşturma

Şikayet ve Talep

İBB Teftiş Kurulu Başkanlığı’ndan Soruşturma İstiyoruz… DİLEKÇEYE KATILIN.

Bisiklet turunu FIRSAT bilip, İstanbul ormanlarından dahi köpekleri toplatan İbb Veteriner İşleri Müdürü Muhammed Nuri Coşkun, Bisikletlilerin önüne çıkabilecek YABAN HAYVANLARINI DA TOPLATACAK MI?? İbb Teftiş Kurulu Başkanlığından Soruşturma İstiyoruz…

Şikayet ve Talep

Sevgili ANNELER, Yılbaşı Sofranızın Artık Yemeklerini Sokak Hayvanlarına Verir misiniz?

Değerli Hayvan Severler, “YILBAŞI sofra artıklarını sokak hayvanlarına vermeleri” için SEVGİLİ ANNELERE çağrıda bulunalım ve bunu basın ve sosyal medya yolu ile kitlelere duyuralım. Böylece, hem hayvanlar doyacak, hem de