Meral Akşener’e Minnet ve Şükranlarımızla.

İYİ Parti Genel Başkanı Sn.Meral Akşener, siyasetçi olmanın ötesinde, yüreğinin sesi ile hayvanlar için sevgi ve merhamet beyanatları verdi.
” lütfen arkanızdan acılı acılı ağlayan hayvanları terk etmeyin..Yazıktır…günahtır...Gözyaşı ile ağlıyorlar..O canları ıssızlarda, tek başlarına, çaresiz bırakmayın..Kapılarınızın önüne 1 Kap Su, 1 Kap Yemek bırakın” diyen Meral Akşener’in bu konuşmasının, belediye vahşetlerinin bu kadar arttığı bu dönemde bütün parti başkanlarına ve milletvekillerine örnek olması dileğimizle.
Meral Akşener’e minnet ve şükranlarımızla
HayKonfed
Meral Akşener’in sevgi ve merhamet içeren o beyanatları
Çocukların canlılara karşı içten sevgisi hepimize örnek olmalı.
Hayvanlara kötü muamele ülkemizin kanayan yaralarından
Yaz aylarında ise bu durum iyice dramatik bir hal alıyor.
Tüm vatandaşlarımızı ve özellikle genç kardeşlerim, meşru gösterilenler de dahil olmak üzere her türlü hayvan zülmüne karşı duyarlı olmaya davet ediyorum.Sorumluluğunu taşımayacak olanlar lütfen hayvan sahiplenmesin.Yazlıklarda, köyde yaylada bir heves hayvan sahipleniliyor, sonra dönerken amaan şehirde nasıl bakacağız denilip o hayvanlar oralarda terk ediliyor..Yazıktır…Günahtır.…Lütfen arkanızdan acılı acılı ağlayan hayvanları terk etmeyin..Gözyaşı ile ağlıyorlar..O canları kışın ıssız olan yazlıklarda tek başlarına, çaresiz bırakmayın…Kapılarınızın önüne 1 Kap Su , 1 Kap Mama bırakmayı lütfen unutmayın.””

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Cumhuriyet Tarihinde İlk kez “4 Ekim Mesajı ile Hayvan Hakları ve Hayvanları Koruma Kanunu” Sayın Cumhurbaşkanı Eşi Tarafından Dile Getirildi.

Cumhuriyet tarihinde ilk kez “4 Ekim mesajı ile Hayvan Hakları ve Hayvanları Koruma Kanunu” bir Sayın Cumhurbaşkanı Eşi tarafından dile getirildi. Teşekkür ediyoruz. Sayın Emine Erdoğan paylaşımında “Hayvanların haklarını tüm

Haberler

Ankara Çankaya Belediye Bakımevinde KATLİAMIN AYAK SESLERİ Mİ?

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in talimatı olduğu söylenen BARINAĞA GİRİŞLERİN sadece 2 güne indirilmesi, geçmişte defalarca 100 lerce köpeğin yok olduğu bu bakımevinde tekrar köpekleri yok edileceği endişesini doğurdu. Yasalara

Haberler

Isparta Bakımevi Açılışı

Isparta Valisi Sn. Şehmuz Günaydın, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ve İl Protokolü ile HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık , EgeFed.