Kedi, köpek KESİP Yaptığı Dolmaya Katıp YİYEN Caninin, ”Akıl Hastanesinde TUTULMASI ” Resmi Karara Bağlandı.

Kedi, köpek KESİP Yaptığı Dolmaya Katıp YİYEN Caninin, ”Akıl Hastanesinde TUTULMASI ” Resmi Karara Bağlandı.

seri_hayvan_katili_resmi_kararTarih: 15.05. 2019

Bu karar Tuzla Kaymakamımız, Sn. Ali Akça tarafından HayKonfed olarak tarafımıza bildirilmiştir.
Sn. Kaymakamımız Ali Akça, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde özel denetim altında tutulacak olan F.Ç. hakkındaki süreci bizzat izleyecek ve süreç konusunda tarafımıza bilgi verecek.

Haykonfed olarak F.Ç nin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Rehabilitasyon Merkezine yatırılması konusunda geçen hafta gerekli işlemleri başlatmıştık. Gelecekte ”olasılık olarak” bu hastaneden sevk edilmesi gibi bir karar çıkması durumunda, hastaneden BIRAKILMADAN önce Sn.Kaymakamımız tarafından bizlere bilgi verilerek, F.Ç nin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Rehabilitasyon Merkezine yatırılması konusunda gerekli işlemleri tekrar başlatacağız.

2015 den bu yana hayvanlara VAHŞET uygulayan, toplum için de tehlikeli bir hale gelmiş olan F.Ç nin yakalanarak, akıl hastanesine KAPATILMASI için emeği geçen ve bu süreçte bizimle eşgüdümlü çalışan başta Sn.Tuzla Kaymakamımız Ali Akca’ya, Tuzla Asayis Büro Amirliğine, Bingöl Asayiş Büro Amirliğine, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl ve Tuzla İlçe Müdürlüğüne ve destek veren tüm yaşam hakkı savunucularına teşekkür ederiz.

HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Ünlü Perküsyon Sanatçımız Burhan Öçal’dan #KaputaVur Kamu Spotu

Ünlü perküsyon sanatçımız Burhan Öçal, bu kez de ustalığını #KaputaVur kamu spotu ile hayvan dostlarımız için sergiledi. Özellikle soğuk kış aylarında ve her daim milyonlarca hayvanın araç kaputlarında parçalanarak can

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Sn Tunç Soyer’e İzmir SORUN-ÇÖZÜM BRİFİNG Raporu, Başkanın Talimatları.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer’e,                 İzmir ve İlçelerinde Sahipsiz Hayvanlar İçin                     SORUN ve ÇÖZÜM BRİFİNG RAPORU   İzmir ilçelerinde, “ana hüküm olan KISIRLAŞTIRMA da TEDAVİ de”

Haberler

Beril Akça ve Kocaman Dostu..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2634835163206070&id=100000388353054 Minicik Beril’in sahilde ilk kez karşılaştığı bu kocaman köpek ile kurduğu bu SEVGİ KÖPRÜSÜ, Ufacık köpeklerden bile CANAVAR ! görmüş gibi çığlık atıp korkan büyüklere ÖRNEK olsun. Yüreklerini şiddet