Kedi, köpek KESİP Yaptığı Dolmaya Katıp YİYEN Caninin, ”Akıl Hastanesinde TUTULMASI ” Resmi Karara Bağlandı.

Kedi, köpek KESİP Yaptığı Dolmaya Katıp YİYEN Caninin, ”Akıl Hastanesinde TUTULMASI ” Resmi Karara Bağlandı.

seri_hayvan_katili_resmi_kararTarih: 15.05. 2019

Bu karar Tuzla Kaymakamımız, Sn. Ali Akça tarafından HayKonfed olarak tarafımıza bildirilmiştir.
Sn. Kaymakamımız Ali Akça, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde özel denetim altında tutulacak olan F.Ç. hakkındaki süreci bizzat izleyecek ve süreç konusunda tarafımıza bilgi verecek.

Haykonfed olarak F.Ç nin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Rehabilitasyon Merkezine yatırılması konusunda geçen hafta gerekli işlemleri başlatmıştık. Gelecekte ”olasılık olarak” bu hastaneden sevk edilmesi gibi bir karar çıkması durumunda, hastaneden BIRAKILMADAN önce Sn.Kaymakamımız tarafından bizlere bilgi verilerek, F.Ç nin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Rehabilitasyon Merkezine yatırılması konusunda gerekli işlemleri tekrar başlatacağız.

2015 den bu yana hayvanlara VAHŞET uygulayan, toplum için de tehlikeli bir hale gelmiş olan F.Ç nin yakalanarak, akıl hastanesine KAPATILMASI için emeği geçen ve bu süreçte bizimle eşgüdümlü çalışan başta Sn.Tuzla Kaymakamımız Ali Akca’ya, Tuzla Asayis Büro Amirliğine, Bingöl Asayiş Büro Amirliğine, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl ve Tuzla İlçe Müdürlüğüne ve destek veren tüm yaşam hakkı savunucularına teşekkür ederiz.

HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Hakkari Çukurca ASKERİ BÖLGEDE, çok sayıda köpek TOPLU olarak ÖLDÜRÜLDÜ.

Köpekleri öldüren kişinin, askeriye bölgesine giriş izni olan, Çukurca Belediyesinin Veteriner Hekimi olduğu duyumları tarafımıza ulaşmıştır. 12.06.2019’da Hakkari Valiliği, Çukurca Kaymakamlığı, Hakkari İl Tarım Müdürü Vahap Şimşek ve DKMP İl

Haberler

İzmir Valiliği ve İzmir Valiliği İl Hayvan Koruma Kurulunun Verdiği DEVE GÜREŞLERİ İzin Kararının İptali Hak.

 T.C İZMİR VALİLİĞİ İZMİR Konu     :   İzmir Valiliği ve İzmir Valiliği İl Hayvan Koruma Kurulunun verdiği deve güreşlerine izin kararının iptali hk. İzmir Valiliği ve İzmir valiliği İl hayvan Koruma