Büyük Ankara Mitingi ”Sokak Hayvanları İçin Söyleyeceklerimiz Var”

Büyük Ankara Mitingi ”Sokak Hayvanları İçin Söyleyeceklerimiz Var”

buyuk_ankara_mitingiTürkiye’nin her yerinden BEN HAYVAN SEVERİM diyen herkes bu BÜYÜK ANKARA BULUŞMASINA gelmeli. Şu anda KANUNU CEZA KAPSAMINA alıyoruz bahanesi ile SOKAK HAYVANLARINI TOPLATIP KATİL BELEDİYELERE teslim etme planını TARIM ORMAN BAKANLIĞI tekrar harekete geçirdi.

LÜTFEN OKUYUNUZ:  1387 il ilçe ve belde var. Bunların sadece 234 tanesinde Bakımevi var ve bu bakımevlerinin de 200 den fazlası kısırlaştırma ve tedavi bile yapmayan ölüm kampları. Kalan 1000 den fazla belediye ÖLDÜRÜYOR, DAĞA TAŞA ATIYOR, CANLI CANLI GÖMÜYOR. !!!!!!!! Belediyeler kısırlaştırmıyor, hayvanlar çoğalıp vatandaş şikayet ettikçe, hayvanları alıp bazılarını öldürüp, bazılarını da BAŞKA İLÇELERE ve KIRSALA atıyorlar. Hızla çoğalan hayvanlar ile vatandaş karşı karşıya kalınca, CANİ RUHLU İNSANLAR da KENDİ ÇÖZÜMLERİNİ zehirleme vahşeti ile buluyorlar.

DKMP Bölge ve İl Müdürlükleri de yasal görevlerini yapmıyorlar.  hiç bir ilçede vatandaşa YASAL UYARI AFİŞLERİ asılmamıştır.
Belediyeler  KISIRLAŞTIRMA YAPMIYOR (yapan da göstermelik) ve KANUNU UYGULAMIYOR. Bu KANUNSUZ BELEDİYELERİ ÇALIŞTIRACAK BİR DEVLET KURUMU arıyoruz.

Tarım Orman Bakanlığı ise sokak hayvanları TOPLATARAK BU KANUN TANIMAYAN öldüren yok eden belediyelere TESLİM ETMENİN peşinde.

Sayın Bekir Pakdemirli döneminde, DKMP Müdürlüğü ve Hayvan Hakları en alt sıralara düştü. Bakanı KINIYORUZ.
Cumhurbaşkanlığını ve İçişleri Bakanlığını, Partilerin Genel Başkanlarını GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Mersin Büyükşehir Belediyesi, KAHROL !

Trilyonlar gömülen o barınakta hayvanlar sefil durumda. Şu videodaki kafeslere bakın, hayvanlar güneş altında. Tedavi yok, kısırlaştırma göstermelik…GİDEN BAŞKAN BELEDİYE KASASINI BOŞALTMIŞ diye ilk kısıntı MAMALARDAN yapıldı, hayvanlar yarı aç

Protesto Ediyoruz!

Giresun’da Köpek Katliamı

Giresun’un Piraziz ilçesinde kuduz aşıları yapılmış ve kısırlaştırılmış sokak hayvanları belediye ekiplerince uyuşturucu iğne kullanılarak bulundukları bölgeden alınıp ücra köylere götürülmüş ve bazıları da zehirlenerek öldürülmüştür.

Protesto Ediyoruz!

Kilis Vahşeti’nde İkinci Perde

Bunlar elimize geçen yeni video görüntüleri… Fazla söze gerek yok; görüntüler herşeyi anlatıyor zaten. Hayvanlar aç ve perişan. Her yer dökük ve ilgisiz. Çalışan bakımevi veterineri ve görevliler nerede? Hayvanlara