Büyük Ankara Mitingi ”Sokak Hayvanları İçin Söyleyeceklerimiz Var”

Büyük Ankara Mitingi ”Sokak Hayvanları İçin Söyleyeceklerimiz Var”

buyuk_ankara_mitingiTürkiye’nin her yerinden BEN HAYVAN SEVERİM diyen herkes bu BÜYÜK ANKARA BULUŞMASINA gelmeli. Şu anda KANUNU CEZA KAPSAMINA alıyoruz bahanesi ile SOKAK HAYVANLARINI TOPLATIP KATİL BELEDİYELERE teslim etme planını TARIM ORMAN BAKANLIĞI tekrar harekete geçirdi.

LÜTFEN OKUYUNUZ:  1387 il ilçe ve belde var. Bunların sadece 234 tanesinde Bakımevi var ve bu bakımevlerinin de 200 den fazlası kısırlaştırma ve tedavi bile yapmayan ölüm kampları. Kalan 1000 den fazla belediye ÖLDÜRÜYOR, DAĞA TAŞA ATIYOR, CANLI CANLI GÖMÜYOR. !!!!!!!! Belediyeler kısırlaştırmıyor, hayvanlar çoğalıp vatandaş şikayet ettikçe, hayvanları alıp bazılarını öldürüp, bazılarını da BAŞKA İLÇELERE ve KIRSALA atıyorlar. Hızla çoğalan hayvanlar ile vatandaş karşı karşıya kalınca, CANİ RUHLU İNSANLAR da KENDİ ÇÖZÜMLERİNİ zehirleme vahşeti ile buluyorlar.

DKMP Bölge ve İl Müdürlükleri de yasal görevlerini yapmıyorlar.  hiç bir ilçede vatandaşa YASAL UYARI AFİŞLERİ asılmamıştır.
Belediyeler  KISIRLAŞTIRMA YAPMIYOR (yapan da göstermelik) ve KANUNU UYGULAMIYOR. Bu KANUNSUZ BELEDİYELERİ ÇALIŞTIRACAK BİR DEVLET KURUMU arıyoruz.

Tarım Orman Bakanlığı ise sokak hayvanları TOPLATARAK BU KANUN TANIMAYAN öldüren yok eden belediyelere TESLİM ETMENİN peşinde.

Sayın Bekir Pakdemirli döneminde, DKMP Müdürlüğü ve Hayvan Hakları en alt sıralara düştü. Bakanı KINIYORUZ.
Cumhurbaşkanlığını ve İçişleri Bakanlığını, Partilerin Genel Başkanlarını GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Tarım Orman, Katliamcı Belediyeyi Çevre Dostu Olarak Ödüllendirdi!

Tarım ve Orman Bakanlığı, BARINAKTA BOĞARAK ÖLDÜREN, CANLI CANLI GÖMEN KATLİAMCI Belediyeye CEZA ve YAPTIRIM uygulamak yerine ”Çevre Dostu” ÖDÜLÜ ile ÖDÜLLENDİRDİ! Bu nasıl bir çelişkidir ? Bakanlık, sokaklardaki 1000

Protesto Ediyoruz!

Ankara/Çankaya İncek’te Katliam!

Zehirleme Başkenti Ankara’da ÇANKAYA da yine ZEHİRLEME… Çankaya belediyesi sınırları içindeki İNCEK’te sosislere zehir katarak hayvanlara verdiler, şu anda bulunan 5 tane,  fakat sayı gittikçe artıyor. Gönüllüler bölgede, hem zehirli

Protesto Ediyoruz!

Tarım Orman Bakanı Sn. Bekir Pakdemirli Bilgisine: İskilip Çöplüğünde Belediyenin Vurduğu Köpekler

Çorum İSKİLİP Belediye Çöplüğü vurulmuş köpek ÖLÜLERİ ile dolu. Tarım Orman Bakanı Sn. Bekir PAKDEMİRLİ, Türkiye’nin öncelikli sorunlarından biri olan “Sahipsiz Hayvanları” ve onlara yapılan vahşeti YOK saydınız. Sayın Cumhurbaşkanımızın