Büyük Ankara Mitingi ”Sokak Hayvanları İçin Söyleyeceklerimiz Var”

Büyük Ankara Mitingi ”Sokak Hayvanları İçin Söyleyeceklerimiz Var”

buyuk_ankara_mitingiTürkiye’nin her yerinden BEN HAYVAN SEVERİM diyen herkes bu BÜYÜK ANKARA BULUŞMASINA gelmeli. Şu anda KANUNU CEZA KAPSAMINA alıyoruz bahanesi ile SOKAK HAYVANLARINI TOPLATIP KATİL BELEDİYELERE teslim etme planını TARIM ORMAN BAKANLIĞI tekrar harekete geçirdi.

LÜTFEN OKUYUNUZ:  1387 il ilçe ve belde var. Bunların sadece 234 tanesinde Bakımevi var ve bu bakımevlerinin de 200 den fazlası kısırlaştırma ve tedavi bile yapmayan ölüm kampları. Kalan 1000 den fazla belediye ÖLDÜRÜYOR, DAĞA TAŞA ATIYOR, CANLI CANLI GÖMÜYOR. !!!!!!!! Belediyeler kısırlaştırmıyor, hayvanlar çoğalıp vatandaş şikayet ettikçe, hayvanları alıp bazılarını öldürüp, bazılarını da BAŞKA İLÇELERE ve KIRSALA atıyorlar. Hızla çoğalan hayvanlar ile vatandaş karşı karşıya kalınca, CANİ RUHLU İNSANLAR da KENDİ ÇÖZÜMLERİNİ zehirleme vahşeti ile buluyorlar.

DKMP Bölge ve İl Müdürlükleri de yasal görevlerini yapmıyorlar.  hiç bir ilçede vatandaşa YASAL UYARI AFİŞLERİ asılmamıştır.
Belediyeler  KISIRLAŞTIRMA YAPMIYOR (yapan da göstermelik) ve KANUNU UYGULAMIYOR. Bu KANUNSUZ BELEDİYELERİ ÇALIŞTIRACAK BİR DEVLET KURUMU arıyoruz.

Tarım Orman Bakanlığı ise sokak hayvanları TOPLATARAK BU KANUN TANIMAYAN öldüren yok eden belediyelere TESLİM ETMENİN peşinde.

Sayın Bekir Pakdemirli döneminde, DKMP Müdürlüğü ve Hayvan Hakları en alt sıralara düştü. Bakanı KINIYORUZ.
Cumhurbaşkanlığını ve İçişleri Bakanlığını, Partilerin Genel Başkanlarını GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Deney İçin Öldürülen Bu Canın Hesabını Kim Verecek?

Geçen sene Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde çekilen bu vahşet görüntüleri, Doç. Dr. Hasan Hüseyin Arı’nın verdiği Anatomi dersi için öldürülmüş bir cana aittir. Canlı olarak getirildiği sınıfta öldürüldü. Bu sene de

Protesto Ediyoruz!

Nevşehir – Çat Kasabası Çöplüğünde (Kepez Çöplüğü) Çok Sayıda Hunharca Katledilmiş Hayvan Ölüleri Bulunu!!

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikâyet yazısını videoyu

Protesto Ediyoruz!

KONYA BARINAĞI REZALETİ…

Konya’da köpeklerin pislik içerisinde tutulduğu ve açlıkla, susuzlukla ve çeşitli hastalıklarla boğuştuğu barınaktaki bu video içimizi yaktı. Soğuktan titreyen onlarca yavruya rağmen kısırlaştırmanın yapılmadığı bu barınakta köpekler şiddete de maruz