Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar! Barınak Değil, KISIRLAŞTIRMA MERKEZİ Kurunuz!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar! Barınak Değil, KISIRLAŞTIRMA MERKEZİ Kurunuz!

Zehirlemenin başkenti ANKARA, Ankara’da da zehirlemelerin çoğu YENİMAHALLE’de oluyor.
1. Bu vahşetin tek suçlusu CANİLER değil. Yeterli KISIRLAŞTIRMA yapmayan, köpekler çoğalıp vatandaş şikayet ettikçe de dağlara bozkırlara, başka ilçelere atan, öldüren, yok eden YENİMAHALLE Belediyesi de bu katliamın SUÇLUSUDUR.‼️ Çoğalan köpekleri ya CANİLER zehirliyor ya da KATİL BELEDİYE EKİPLERİ yok ediyor…Dünyaya gelmelerine izin var ama YAŞAMALARINA izin yok !!!
2. Daha bir kaç ay önce YENİMAHALLE  belediyesi bir kamyon hayvanı ıssız karlı dağ başına atarken yakalandı. Gönüllüler tarafından SUÇ ÜSTÜ yakalandı.
3. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ​gazeteye “Ankara’ya büyük barınaklar yapılmalı. Biz Yenimahalle’de 250 köpeklik barınak yaptık. Şimdi 750 köpeklik bir barınak daha yapacağız” diye beyanat vermiş. Yenimahallenin mevcut barınağı ÖLÜM KAMPI, ikinci ölüm kampını kurduracak !!!‼️
4. ​Gerek Yenimahalle ve gerekse başta Ankara Büyükşehir Belediyesi ve diğer ilçeleri de aynı şekilde KISIRLAŞTIRMA yapmıyor, yapan da göstermelik yapıyor, hayvanlar çoğalıyor, ya belediyeler kendileri yok ediyorlar ya da CANİLER hayvanları burada olduğu gibi zehirliyorlar.
5. Bu KATİL belediyelerin kanunu uygulamamasının sorumlusu Tarım Orman Bakanlığıdır.
6. Eğer yasada Tarım Orman Bakanlığının BELEDİYELER üzerinde idari yaptırımı olmazsa, katil belediye görevlileri CEZA kapsamına alınmazsa, bu vahşet aynen devam eder. Vatandaş 10 köpek zehirliyorsa, BELEDİYELER 100000 KÖPEK ZEHİRLİYOR.
7. Ankara Büyükşehir Belediye Veteriner Müdürü Paşa Enver Baysa emri ile 2000 hayvan karlı dağlara atıldı ve sonrasında yok edildi.
Bu belediyeler üzerinde İDARİ YAPTIRIM ve CEZA olmayan hiç bir kanun VAHŞETİ ÖNLEYEMEZ. Yakında Ankara’da büyük bir MİTİNG yapılacak, herkes buna hazır olsun.
Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başkanı
yenimalle_bel_baskani

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Adana SEMİRAMİS Köy Vilları Bahçelerinde ZEHİRLENEN KEDİLER ve BU ZEHİRDEN YİYEREK Can Veren ASYA KÖPEK İçin Müracaatımızdır.

Adana SEMİRAMİS Köy Vilları bahçelerinde ZEHİRLENEN KEDİLER ve BU ZEHİRDEN YİYEREK can veren ASYA KÖPEK için müracaatımızdır:  Site Yönetim Kuruluna: Siteniz bahçesine sığınmış olan kedilerin sürekli olarak zehirlendiği bilgileri tarafımıza

Protesto Ediyoruz!

Rize Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa Hesap Ver!

Toplanan köpekler NEREDE?  Rize PAZAR Belediyesi uyuşturucu İĞNE ile köpekleri toplayarak 53 HN 321 plakalı araç ile ÖLÜME götürüyor!!!. Kanun dışı toplama yapan Rize Pazar belediyesi hakkında soruşturma açılması, Allah

Şikayet ve Talep

Adana’daki Sayın Muhtarlarımız Başkanlardan KISIRLAŞTIRMA MERKEZİ İsteyiniz.

Adana’daki Kıymetli Muhtarlarımız,  Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı ve 15 ilçenin BELEDİYE BAŞKANLARI ile KİHAYKO Başkanı Metin Yıldırım ve DOHAYKO’yu temsilen benim de katıldığımız bir toplantı yaptı ve