Ankara Batıkent’te Zehirli Katliam!

Ankara Valiliği, İçişleri Bakanlığı,
Ankara Batıkent’de beyaz bir araçla ZEHİRLİ ET dağıtan KATİLLERİ BULUN!
Turgut Özal Mahallesi, 2263.sokakta saat beyaz transit bir araçtan 2 erkeğin ellerinde kovalarla zehirli tavuk dağıttığı görülmüş..
Başta Ankara Valiliği olmak üzere tüm kurumları ACİLEN GÖREVE DAVET EDİYORUZ…
Sayın Bakan Bekir Pakdemirli, Ankara’da zehirlenen bu köpekler için, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanının yanında, siz ve ekibiniz de sorumlusunuz, Hayvanları Koruma Kanunu’nunu ve hayvan haklarını siz ve bürokratlarınız hafife aldınız.
Zehirlemenin başkenti Ankara belediyelerine bile yasanın mevcut maddelerini uygulatamadınız. Kedi köpek denince TOPLAYIP ölüm kampı barınaklara tıkıştırmak geldi aklınıza ilk olarak…. Belediyelere KISIRLAŞTIRMA MECBURİYETİ demeyi beceremediniz. Hep SÜRGÜN yapılsın dediniz.
Ne kısırlaştırma, ne yasal uyarı afişleri, ne hayvanların yaşamlarını sokaklarda güvence altına alma çalışmaları yaptınız…Ne de bu rezil katliamcı belediyelere yaptırdınız. Yenimahalle Belediyesinin yıllardır süregelen topla yok et vahşetini bile önleyemediniz. Batıkent’te zehirlenen 10 dan fazla hayvanın günahı başta sizler olmak üzere hepimizin boynuna…
Lütfen HayKonfed Temsilcisi ve Anadolu Örgütlenme Koordinatörü HAYDAR ÖZKAN’ın canlı yayınını dinleyiniz.
Nesrin Çıtırık/HayKonfed Başkanı 
HayKonfed Ekibi Karakolda İfade Vererek Suç Duyurusunda Bulunmuştur.
“Batıkent CANİLERİ için, Haykonfed olarak suç duyurusunda bulunduk. Olay sonuçlanana kadar takipcisi olacağız.”
Caniler kadar KURUMLAR DA SUÇLUDUR……
Başta Tarım Orman Bakanlığı olmak üzere, Ankara Valiliği, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Müdürlüğünü göreve davet ediyoruz. Zabıta Daire Başkanlığını bu canilerin bulunması için görevlendiren Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür ediyor, kendisinden Ankara’da yıllardır yapılmamış olan YASAL UYARI AFİŞLERİ ve TABELALARINI her yere koydurmasını istiyoruz.
Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi de, bütün belediyelerin KISIRLAŞTIRMA yapmalarını, ilçeler arası köpek atımlarını durdurmalarını ve ölüm kampı barınakları bakanlığının onurunu ve gücünü koruyarak DENETLETTİRMESİNİ istiyoruz.
Bu katliamın ana suçluları, zehir atan caniler yanında, KISIRLAŞTIRMA yapmayan, hayvanları başka ilçelere kırsala atarak oralarda çoğalmalarına sebip olan BELEDİYELER ve bu belediyelere görevlerini yaptırmayan bakanlıktır.
Belediyeler kısırlaştırma yapmıyor, hayvanlar kontrolsüz çoğalıyor, ondan sonra da ya CANİ VATANDAŞLAR HAREKETE GEÇİP ZEHİR atıyor veya belediyelerin KATİL EKİPLERİ hareket geçip dağa taşa atıyor veya yakalarken öldürüyor.
Bu AHLAKSIZ DÖNGÜYÜ kırması gereken TARIM ORMAN BAKANI Bekir Pakdemirli ise, Hayvanları Koruma Kanunu hazırlanmasını hayatında bir tek barınağa bile gitmemiş olan bir genel müdüre veriyor…
TBMM Çevre Komisyonu ve diğer TBMM kurumları da suçludur.
CANİLER bulunmazsa, bunun belediyeler tarafından taşeron firmalara yaptırdığı konusunda şüphelerimiz oluşacağını da şimdiden belirtelim.
Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Ordu Çöplüğünde ACILAR İÇİNDE ÖLÜYORLAR!

ORDU Çöplüğünde Hayvanlar AÇLIK, SUSUZLUK VE HASTALIK İÇİNDE ASİTLİ SULARDAN İÇEREK, ACILAR İÇİNDE ÖLÜYORLAR!!! Sayın ORDU Valisi hayvanlar sizin YARDIM ELİNİZİ uzatmanızı bekliyor!!!. ORDU çöplüğündeki hayvanların kurtarılabilmesi için sizlerde aşağıdaki

Şikayet ve Talep

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan Hesap ver!

Tokat/Niksar Belediyesi uyuşturucu OKLU iğne ile veteriner hekim olmaksızın ve kısırlaştırma yapmadığı halde KÖPEKLERİ VURARAK toplamakta, ve hayvanlar yok olmaktadır. Bakımevinde kısırlaştırma yok. Başkan Özdilek ÖZCAN hesap vermeli. İsmi kuçukuçu

Belediye Vahşeti

Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan Sizi Göreve Davet Ediyoruz!

Mersin Bel. Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Bel. Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Bakımevinde hayvanlar aç susuz, pislik içinde. SİZİ GÖREVE DAVET ediyoruz.‼️ Hayvanlar açlıktan birbirini parçalıyor ve TEDAVİ yok.