Adana SEMİRAMİS Köy Vilları Bahçelerinde ZEHİRLENEN KEDİLER ve BU ZEHİRDEN YİYEREK Can Veren ASYA KÖPEK İçin Müracaatımızdır.

Adana SEMİRAMİS Köy Vilları Bahçelerinde ZEHİRLENEN KEDİLER ve BU ZEHİRDEN YİYEREK Can Veren ASYA KÖPEK İçin Müracaatımızdır.

adana_zehir_katili_bulunuzAdana SEMİRAMİS Köy Vilları bahçelerinde ZEHİRLENEN KEDİLER ve BU ZEHİRDEN YİYEREK can veren ASYA KÖPEK için müracaatımızdır:  Site Yönetim Kuruluna: Siteniz bahçesine sığınmış olan kedilerin sürekli olarak zehirlendiği bilgileri tarafımıza ulaşmıştır. Aynı şekilde, site bahçesinde sahibi tarafından gezdirilirken bu zehirli etten yiyen siteniz sakinine ait olan ASYA isimli köpek kıvranarak can vermiştir.

Yönetiminizden, bu hayvanlara ZEHİR atan KATİLİN bulunmasını talep önemle talep ediyoruz.
Yeşil alanlı bahçelerde sahipsiz kedileri besleyen ve ayrıca evinde kendi hayvanı da olan çok sayıda duyarlı insanların yaşadığı bu sitede, ZEHİRLENME olması ve yönetimin buna aktif ve etkin tedbirler almaması kabul edilemez bir durumdur.
KATİL veya KATİLLERİN bulunması için, tüm görevlilerin sorgulanmasını, kameraların incelenmesini önemle talep ediyoruz.

Unutmayınız ki, siteniz hayvanların yaşam ortamı olan doğal bir alana kurulmuştur ve orada başta kedi ve köpek olmak üzere hayvan varlığı hep olacaktır. Hayvanlardan rahatsız olanlar, şehir ortasındaki BETON BLOKLARDA yaşamayı seçmelidirler.

Değerli insanlardan oluşan yönetim kurulunuzun bu insanlık ve vicdan dışı zehirlemeleri yapan KATİLİ bulacağınıza inanıyoruz.
Ekli yazıda Adana DKMP İl Müdürlüğüne yolladığımız soruşturma yazısı da bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

0533 445 88 03
============================

Adana DKMP İl Müdürlüğüne,
Semiramis Köy Vilları bahçelerine sığınmış olan kedilerin sürekli olarak zehirlendiği bilgileri tarafımıza ulaşmıştır. Aynı şekilde, site bahçesinde sahibi tarafından gezdirilirken bu zehirli etten yiyen siteniz sakinine ait olan ASYA isimli köpek kıvranarak can vermiştir.
Bu zehirleri atan KATİLLERİN bulunması hususunda soruşturma açılmasını, site yönetim kurulu ile görüşülmesini, atılan zehirlerin aynı zamanda çevreye de önlenemez zarar vermesi nedeni ile, sorunun valiliğe bilidirilerek valilik ve emniyet birimlerinin olaya müdahil olarak site çalışanlarının ifadelerinin alınmasının sağlanmasını talep ediyoruz.
Müracaatımıza ilişkin tarafımıza 4982 saylı Bilgi Edinme Yasası çerçevesinde cevap ve bilgi verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımla arz ederim.
TC  Kimlik
İsim…

YAZININ YOLLANACAĞI MAİL ADRESLERİ:
mkilincer@ormansu.gov.tr,
mkandirmis@ormansu.gov.tr,
fatmaca@ormansu.gov.tr,
bolge7@ormansu.gov.tr,
yakupa@ormansu.gov.tr,
asalkim@ormansu.gov.tr,
Adem Çolak <ademcolak@ormansu.gov.tr>,
adem çolak <colakadem1@gmail.com>,
eturabik@hotmail.com,
adanahayvanhaklari@ormansu.gov.tr

hukukisleri@adana.gov.tr,
siviltoplum@adana.gov.tr,
mahalliidareler@adana.gov.tr,
yikob@adana.gov.tr,
adana@icisleri.gov.tr

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Amasya/Merzifon Belediyesi Köpekleri Narkotik İlaçlı Oklarla Vurarak Öldürdü.

Amasya/ Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı HESAP VER! Belediye ekiplerin köpekleri çifter çifter attıkları NARKOTİK ilaçlı OKLARLA VURARAK öldürdü. Gece yarısı, toplumun dikkatinden kaçırarak VURDUKLARI köpekler, vuruldukları yerde can verdi

Şikayet ve Talep

Sn. Belediye Başkanları, Bayramda Barınakları Ziyaret Edin.

Belediye Başkanlarına “BAYRAMDA BARINAK ZİYARETİ YAPMALARI” için çağrı yapıp, ekli yazıyı ve görseli başkanlara yollayıp, sosyal medya sayfalarına linki yapıştırıp yazalım. Ayrıca bu talebinizi basına da bir üst yazı ile

Protesto Ediyoruz!

Ardahan Barınak Vahşeti

Allah tan korkmayanların, yüreklerinin merhamet gözleri kör olmuş olanların adalet önünde hesap vermeleri için aşağıdaki şikayet yazısını CİMER den gönderiniz. Vicdana ve İslam’ a aykırı bu DRAMIN bitirilmesi için aşağıdaki