Şubat -2019 / 1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Projesi

HayKonfed ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Projesi ile Yurdun 4 bir yanında AÇLIKLA Yaşam Savaşı Veren Hayvan Dostlarımız DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR..
bilgi@haykonfed.org
HayKonfed ” 1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Mama Projesine verilen destekler ile yurdun dört bir yanında açlıkla yaşam savaşı veren hayvan dostlarımız için ve hem de onları doyurmak için imkansızlıklarla mücadele veren gönüllülere MAMA sağlanıyor..

2019/Şubat ayında, Kars, Yalova, Hakkari, Sinop, Tunceli, Denizli, Balıkesir, Konya, Şırnak, İzmir, İstanbul illerine sağlanan mamalar için Projeye DESTEK Veren Tüm Kişi ve Kuruluşlara TEŞEKKÜR EDERİZ..

HayKonfed

#1Kapyemek1kalpsevgi
#sosyalsorumlulukprojesi

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Ekim / 2018 ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” Projesine Verilen Desteklerle MAMA Gönderilen İller

Erdek, Foça, Odunpazarı/Eskişehir, Hakkari, Konya/Beyşehir, Şırnak/Silopi, Tunceli/Nazimiye Köyü, Sinop/Boyabat Ilıca Köyü’ne ulaştırılan mamalar için projeye destek veren tüm kişi ve kuruluşlara minnettarız. HayKonfed 1 Kap Yemek, 1 Kalp Sevgi Projesi

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Şubat/2019 ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” MAMA Projesi ile Mama Gönderilen İller

HayKonfed ” 1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Mama Projesi ile yurdun dört bir yanında açlıkla yaşam mücadelesi veren hayvan dostlarımız için ve hem de onları doyurmak için imkansızlıklarla mücadele

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Ocak 2018 / İstanbul – Maltepe

Merhaba ben Maltepe’de gönüllü besleme yapan kişiyim öncelikle onlarca can için HayKonfed’e ve mama yardımında desteği olan herkese ben çok teşekkür ediyorum…  İyi çalışmalar dilerim.