Şubat -2019 / 1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Projesi

HayKonfed MAMA DESTEĞİ: ŞIRNAK Silopi, Yeni doğum yapmış ANNE KÖPEĞİN YAVRULARININ sesini lütfen dinleyin. Yüreği TAŞLAŞMIŞ olan köpek düşmanlarına da dinletin. Hem Anadolu’nun en uzak coğrafyasında bile bu hayvanlar için savaşan MERHAMETLİ İNSANLAR olması içinizi ısıtacak, hem de bu anne ve bebekleri gibi can taşıyan KÖPEKLERİ karlı dağlara atan öldüren KATLİAMCI BELEDİYELERE olan öfkeniz artacak. Güzel ve Çirkini birlikte hissedeceksiniz. Yok eden öldüren zehirleyen KATİLLERE inat, onları KORUMAYA and içiyoruz, bir kez daha…(Not: Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu HayKonfed olarak bu hayvanlar ve böyle yurdun en ücra köşelerindeki zor durumda yaşam savaşı veren hayvanlara ve onlara bakmaya çalışan zor durumdaki gönüllülere MAMA DESTEĞİ veriyoruz. Bu yavrular da MAMA desteği verdiğimiz çok sayıdaki hayvanlarımız ve gönüllülerimizden sadece birisi)
Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Ulusal Mama Desteği

Ocak 2018 / İstanbul – Maltepe

Merhaba ben Maltepe’de gönüllü besleme yapan kişiyim öncelikle onlarca can için HayKonfed’e ve mama yardımında desteği olan herkese ben çok teşekkür ediyorum…  İyi çalışmalar dilerim.  

Ulusal Mama Desteği

Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi Projesi – Kars / Arpaçay

Haykonfed ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” projesine verilen destekler ile Kars Arpaçay’ daki hayvan dostlarımız için mama desteği sağlandı.            

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Ocak 2018 / İzmir – Foça

Foça’daki canlarımıza her daim desteğini esirgemeyen Haykonfed’e ve tüm hayırseverlere çok teşekkür ederiz.