Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

silivri_olum_cukurlari”Silivri Bakımevinde, 10.binlerce kedi ve köpek, kalplerine iğne ile ilaç verilerek ÖLDÜRÜLÜP ÖLÜM ÇUKURLARINA GÖMÜLDÜ ”’
Belediye yetkililerince de ifade edilen ”Trakya’nın köpek atma alanı olan”’ , İBB nin de her yıl 1000 lerce köpek attığı Silivri’de 1000′ lerce köpeğe ne olduğu şimdi anlaşıldı.!

Konfederasyon olarak ulaştığımız barınak görevlisi, barınakta çalıştığı beş yıl süresi boyunca 4 ayrı ekip olarak günde ortalama 10-15 köpek ve ayrıca kedi toplayıp barınağa getirdiklerini, barınağa getirilen bu hayvanların Veteriner İşleri Müdürünün talimatı ile hem bizzat müdürün kendisi tarafından hem de diğer 3 Veteriner Hekim tarafından kalplerine iğne ile ilaç verilerek öldürüldüğünü açıkladı..Şikayet sayısının çok olması ile ve özellikle yaz dönemlerinde topladıkları hayvan sayısının daha da fazla olduğunu belirterek aylık ortalama 400 köpeğin ve ayrıca kedilerin Silivri Belediye Veterinerliği tarafından barınakta öldürüldüğünü ifade etti…İğne ile öldürülen hayvanların ağızları sıkı sıkıya bağlı büyük çöp poşetlerine konularak, kendilerine gömdürüldüğü, önceleri barınağın bahçesine gömdüklerini, sonra burada yer kalmayınca Ali Paşa Döküm Sahasına gömmeden attıklarını, öte yanda ölüleri BAŞKA İLÇELERE DE attıklarını, daha sonra  Ali Paşa Döküm sahasında gömmeden attıkları hayvan ölülerinin kokması ile şikayet olduğunu, bu kez de belediye tarafından bu sahanın biraz ilerisinde bir alanda YENİ ÖLÜM ÇUKURLARI açılarak bir sürede buraya gömdüklerini açıkladı.

Bu bölgede dolduktan sonra şimdi de son bulunan bölgede YENİ MEZARLAR yapıldığı ifade edildi.

Belediye Veterinerliğinin, gönüllülerce getirilen hayvanlara baktıklarını, gönüllü olmayan yerlerden kendilerinin topladığı ve aynı zamanda SAHİPLENDİRİLSİN diye barınağa bırakılan tüm hayvanların tamamının öldürüldüğü ayrıca halen barınakta öldürülmeye devam edildiğini vurguladı.

Barınakta çalıştığı sürece kendisine ve diğer çalışanlara orada gördüklerini kimseye söylememeleri , görüntü çekmemeleri, aksi halde tazminatsız olarak işlerine son verileceğinin söylenerek, kendilerine evrak imzalatıldığını da ayrıca ekledi.
Şimdi Silivri Belediyesinin ADALET önünde HESAP VERMESİNİ istiyoruz.

HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

AFYON’DA EŞEĞİ İŞKENCE İLE ÖLDÜRENLER İÇİN FAİLİN TESPİTİ VE HAKKINDA GEREKLİ TAHKİKATIN YAPILMASI KONULARINDA TALEPTE BULUNDUK.

  24.08.2017 Konu : Failin tespiti ve hakkında gerekli tahkikatın yapılması talebidir. Sayı : 2017.077 – Dağıtımlıdır. T.C AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİNE EMİRDAĞ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINA AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE AFYONKARAHİSAR

Şikayet ve Talep

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş’a olan DİLEKÇEYE KATILIN!

 Ankara Çubuk’da BAKIMEVİ YOK.. KISIRLAŞTIRMA YOK.. Torbalara konup özellikle ağız kısmı sıkıca bantlanarak TOPLU olarak ÖLDÜRÜLMÜŞ bulunan bu hayvanların KATİLİ KİM? … Baş şüpheli ve SORUMLU yıllardır KISIRLAŞTIRMA yapmayıp, hayvanlar

Şikayet ve Talep

Giresun’da köpeği otobana atan cani hakkında suç duyurusu

Giresun’da yarı baygın köpeği araçların ezmesi için sürükleyerek otobana atan CANİ ve otobanda göz göre köpeğin üzerinden geçen diğer cani araç şoförü hakkında SUÇ DUYURUSU. Şahsın tutuklandığı bilgisi ulaşmış olsa