Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

silivri_olum_cukurlari”Silivri Bakımevinde, 10.binlerce kedi ve köpek, kalplerine iğne ile ilaç verilerek ÖLDÜRÜLÜP ÖLÜM ÇUKURLARINA GÖMÜLDÜ ”’
Belediye yetkililerince de ifade edilen ”Trakya’nın köpek atma alanı olan”’ , İBB nin de her yıl 1000 lerce köpek attığı Silivri’de 1000′ lerce köpeğe ne olduğu şimdi anlaşıldı.!

Konfederasyon olarak ulaştığımız barınak görevlisi, barınakta çalıştığı beş yıl süresi boyunca 4 ayrı ekip olarak günde ortalama 10-15 köpek ve ayrıca kedi toplayıp barınağa getirdiklerini, barınağa getirilen bu hayvanların Veteriner İşleri Müdürünün talimatı ile hem bizzat müdürün kendisi tarafından hem de diğer 3 Veteriner Hekim tarafından kalplerine iğne ile ilaç verilerek öldürüldüğünü açıkladı..Şikayet sayısının çok olması ile ve özellikle yaz dönemlerinde topladıkları hayvan sayısının daha da fazla olduğunu belirterek aylık ortalama 400 köpeğin ve ayrıca kedilerin Silivri Belediye Veterinerliği tarafından barınakta öldürüldüğünü ifade etti…İğne ile öldürülen hayvanların ağızları sıkı sıkıya bağlı büyük çöp poşetlerine konularak, kendilerine gömdürüldüğü, önceleri barınağın bahçesine gömdüklerini, sonra burada yer kalmayınca Ali Paşa Döküm Sahasına gömmeden attıklarını, öte yanda ölüleri BAŞKA İLÇELERE DE attıklarını, daha sonra  Ali Paşa Döküm sahasında gömmeden attıkları hayvan ölülerinin kokması ile şikayet olduğunu, bu kez de belediye tarafından bu sahanın biraz ilerisinde bir alanda YENİ ÖLÜM ÇUKURLARI açılarak bir sürede buraya gömdüklerini açıkladı.

Bu bölgede dolduktan sonra şimdi de son bulunan bölgede YENİ MEZARLAR yapıldığı ifade edildi.

Belediye Veterinerliğinin, gönüllülerce getirilen hayvanlara baktıklarını, gönüllü olmayan yerlerden kendilerinin topladığı ve aynı zamanda SAHİPLENDİRİLSİN diye barınağa bırakılan tüm hayvanların tamamının öldürüldüğü ayrıca halen barınakta öldürülmeye devam edildiğini vurguladı.

Barınakta çalıştığı sürece kendisine ve diğer çalışanlara orada gördüklerini kimseye söylememeleri , görüntü çekmemeleri, aksi halde tazminatsız olarak işlerine son verileceğinin söylenerek, kendilerine evrak imzalatıldığını da ayrıca ekledi.
Şimdi Silivri Belediyesinin ADALET önünde HESAP VERMESİNİ istiyoruz.

HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

İBB Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü KATLİAMLARA Ortam Sağlıyor.

İstanbul’da “İBB ile İLÇELER” arasında, hizmet protokolü kullanılarak 100.000 lerce köpeğin YOK EDİLDİĞİNİ bizzat İBB nin resmi sitesindeki RAKAMLAR ile ispat ediyoruz. Biz bunu ispat ettiğimizden beri İBB Veterinerlik nasıl

Şikayet ve Talep

ACİL! ACİL! ÖNEMLİ! KEDİLER TOPLANDI; KUTULARA KONULARAK YOK EDİLDİ.. 

SUÇ DUYURUSU için ekteki DİLEKÇEYE KATILINIZ.. Yer….. İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Radyoloji Bölümü Emir veren…… Radyoloji Bölümü Profesörü …..Kedilerin toplatılıp, yok edilmeleri için Radyoloji bölümünden bir Profesörün talimat verdiği

Şikayet ve Talep

Karamanköy’de köpeğin 3 bacağını kesen faillerin araştırılması

Konu: Balıkesir Altıeylül ilçesi Karamanköy’de köpeğin 3 bacağını kesen faillerin araştırılması hk. Bilgi ve Gereği için: Valilik Yüksek Makamı, Kaymakamlık, Orman Su İşleri Bakanlığı Bölge ve Şube Müdürlüğü Balıkesir Valilik