Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

silivri_olum_cukurlari”Silivri Bakımevinde, 10.binlerce kedi ve köpek, kalplerine iğne ile ilaç verilerek ÖLDÜRÜLÜP ÖLÜM ÇUKURLARINA GÖMÜLDÜ ”’
Belediye yetkililerince de ifade edilen ”Trakya’nın köpek atma alanı olan”’ , İBB nin de her yıl 1000 lerce köpek attığı Silivri’de 1000′ lerce köpeğe ne olduğu şimdi anlaşıldı.!

Konfederasyon olarak ulaştığımız barınak görevlisi, barınakta çalıştığı beş yıl süresi boyunca 4 ayrı ekip olarak günde ortalama 10-15 köpek ve ayrıca kedi toplayıp barınağa getirdiklerini, barınağa getirilen bu hayvanların Veteriner İşleri Müdürünün talimatı ile hem bizzat müdürün kendisi tarafından hem de diğer 3 Veteriner Hekim tarafından kalplerine iğne ile ilaç verilerek öldürüldüğünü açıkladı..Şikayet sayısının çok olması ile ve özellikle yaz dönemlerinde topladıkları hayvan sayısının daha da fazla olduğunu belirterek aylık ortalama 400 köpeğin ve ayrıca kedilerin Silivri Belediye Veterinerliği tarafından barınakta öldürüldüğünü ifade etti…İğne ile öldürülen hayvanların ağızları sıkı sıkıya bağlı büyük çöp poşetlerine konularak, kendilerine gömdürüldüğü, önceleri barınağın bahçesine gömdüklerini, sonra burada yer kalmayınca Ali Paşa Döküm Sahasına gömmeden attıklarını, öte yanda ölüleri BAŞKA İLÇELERE DE attıklarını, daha sonra  Ali Paşa Döküm sahasında gömmeden attıkları hayvan ölülerinin kokması ile şikayet olduğunu, bu kez de belediye tarafından bu sahanın biraz ilerisinde bir alanda YENİ ÖLÜM ÇUKURLARI açılarak bir sürede buraya gömdüklerini açıkladı.

Bu bölgede dolduktan sonra şimdi de son bulunan bölgede YENİ MEZARLAR yapıldığı ifade edildi.

Belediye Veterinerliğinin, gönüllülerce getirilen hayvanlara baktıklarını, gönüllü olmayan yerlerden kendilerinin topladığı ve aynı zamanda SAHİPLENDİRİLSİN diye barınağa bırakılan tüm hayvanların tamamının öldürüldüğü ayrıca halen barınakta öldürülmeye devam edildiğini vurguladı.

Barınakta çalıştığı sürece kendisine ve diğer çalışanlara orada gördüklerini kimseye söylememeleri , görüntü çekmemeleri, aksi halde tazminatsız olarak işlerine son verileceğinin söylenerek, kendilerine evrak imzalatıldığını da ayrıca ekledi.
Şimdi Silivri Belediyesinin ADALET önünde HESAP VERMESİNİ istiyoruz.

HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

KATLİAMA SUÇ ÜSTÜ…

34 DNG 46 Plakalı aracın sahibi MOBİL KISIRLAŞTIRMA FİRMASI ve ÇALDIRAN belediyesi katilleri ÖLDÜRDÜKLERİ KÖPEKLERİ ÇÖPLÜĞE atıyorlar. İçlerinde canlı olanlar da var… Mobil Kısırlaştırmaya destek veren ORMAN SU İŞLERİ BAKANLIĞI

Şikayet ve Talep

Konya -Akşehir’de bilinmeyen kişilerce silahla vurulan YARALI köpeğin Akşehir Belediyesi tarafından adeta İŞKENCE edilerek alınıp, YOK EDİLMESİNE dair soruşturma için DİLEKÇEYE KATILIN.

KONU: Akşehir Belediyesinin ‘’Kısırlaştırma – tedavi merkezi ve hizmet alımı yapılan bir veterinerlik kliniği’’ olmadığı halde yaralı köpeğe adeta İŞKENCE ederek alıp, köpeğin yok edilmesine ilişkin soruşturma talebi.. KONYA VALİLİK

Şikayet ve Talep

Manisa’da Yerel Hayvan Koruma Görevlisi C. Ö’yü darp eden saldırgan hala serbest dolaşmaktadır.

Manisa’da Yerel Hayvan Koruma Görevlisi C. Ö. dün gece, besleme sırasında kanunların kendisine verdiği yetki ile hem yasal hem de insani görevini yaparken SALDIRIYA uğrayıp, DARP EDİLMİŞTİR. KADINA ŞİDDET uygulayan