TBMM Araştırma Komisyonu Dikkatine!

TBMM Araştırma Komisyonu Dikkatine!

arastirma_komisyonu_dikkatineKedi ve Köpekler SALDIRI ALTINDA. Köpek ve kedileri açıkça öldürelim demeye yürekleri yetmediği için  OYUNLAR KATAKULLİLER çeviriyorlar. Bunları herkes görmeli….
OKUYUN bu KORKAK SALDIRGANLARI: 
1. Belediyelerin mevcut katliamcı başkanları KISIRLAŞTIRMA yaptırmıyor, önünde oy için TAKLA ATTIKLARI vatandaş şikayet ettikçe TOPLATIP öldürtüyor. Büyük DEVASA barınak kurup YOK ETME merkezleri yapmayı planlıyor.
2. Vizyonsuz, bilgisiz, çapsız ve OY YAĞCISI belediye başkan adayları da  BÜYÜK BARINAKLAR vaadediyor. Anlayış kapasiteleri tek çözümün KISIRLAŞTIRMA OLDUĞUNA yetmiyor bu adamların.
3. Yetkisiz ve etkisiz Tarım Orman Bakanlığı’nın Ankara’da bile bir belediye barınağına gitmemiş MASA BAŞI BÜROKRATLARI, 2004 yılında ana hükmü KISIRLAŞTIRMA olarak çıkan kanunu belediyelere uygulattırmayı, kısırlaştırma yaptırtmayı beceremediler. Uygulanmayan kanunu belediyelere uygulatmak ve KISIRLAŞTIRMA yaptırmak yerine, köpekleri yok ettirecek TOPLAMALI KANUN ÇIKSIN ve dev barınaklar kurulsun diye kırk takla atıyor, oyun içinde oyun tezgahlıyorlar.
4. Siyasi partiler de hayvanlara saldırı halindeler. Bütün dertleri sokakta hayvan kalmasın. Bir maaşlarına zam yapılırken bir de kedi ve köpeklere düşmanlıkta birleşiyorlar…Al birini çal ötekine.
PEKİ BİZ NE YAPACAĞIZ?
TBMM Hayvan Hakları Araştırma komisyonuna, halka, sosyal medya ve yazılı sözlü basına ve kanaat önderlerine, muhtarlara, kitlelere, toplumun tüm kesimlerine, DEVASA BARINAKLARIN asla çözüm olmayacağını, aksine sahipsiz hayvan sayısını daha da ARTIRACAĞINI, hiç bir belediye başkanının 10 000 lerce köpeğe barınaklarda bakmak için büyük maddi kaynak ayıracak AHLAK ve VİCDANA sahip olmadığını ANLATMALIYIZ.
TBMM Araştırma Komisyonunun, kanunu emrivaki ile çıkartma tehlikesini ŞİMDİLİK uzaklaştırdığına ben inanıyorum. Bu süreyi iyi kullanmalıyız.
Köpekler ve kediler kuşatılmış durumda ve saldırı altındalar, unutmayın. Onları kurtarmak imkansız değil ama kolay de değil.
Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Hesap Ver!

Geçmişte Bakımevinde Köpekleri Boğdurtarak ÖLDÜRTEN, CANLI CANLI GÖMEN Yalova Belediyesi şimdi de Bursa Yıldırım Belediyesinin, Yalova’ya ÇOK SAYIDA köpek attığını ifade ederek bu hayvanları YOK ETTİ!.. Yalova Belediyesi sosyal medya

Protesto Ediyoruz!

Elazığ / KEBAN Belediyesi İlçedeki bütün KÖPEKLERİ bu gün İŞKENCE ederek TOPLADI.

Kanun dışı toplama yapan Keban belediyesi hakkında soruşturma açılması ve toplanarak ÖLÜME TERK edilen hayvanların alındıkları yere geri bırakılması için aşağıdaki şikâyet yazısını CİMERE den gönderelim. Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu

Şikayet ve Talep

Adana/Seyhan’da Bir Öğretmen Süt Emen Yavruları Kasıtlı Olarak Ezdi.

Adana Seyhan’da arabasını KASITLI olarak annelerinden süt emmekte olan köpeklerin üzerine sürüp, yavruları aracın altında sürüyerek EZİP ÖLDÜREN ÖĞRETMEN hakkında suç duyurusu için DİLEKÇEYE katılalım. Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu