TBMM Araştırma Komisyonu Dikkatine!

TBMM Araştırma Komisyonu Dikkatine!

arastirma_komisyonu_dikkatineKedi ve Köpekler SALDIRI ALTINDA. Köpek ve kedileri açıkça öldürelim demeye yürekleri yetmediği için  OYUNLAR KATAKULLİLER çeviriyorlar. Bunları herkes görmeli….
OKUYUN bu KORKAK SALDIRGANLARI: 
1. Belediyelerin mevcut katliamcı başkanları KISIRLAŞTIRMA yaptırmıyor, önünde oy için TAKLA ATTIKLARI vatandaş şikayet ettikçe TOPLATIP öldürtüyor. Büyük DEVASA barınak kurup YOK ETME merkezleri yapmayı planlıyor.
2. Vizyonsuz, bilgisiz, çapsız ve OY YAĞCISI belediye başkan adayları da  BÜYÜK BARINAKLAR vaadediyor. Anlayış kapasiteleri tek çözümün KISIRLAŞTIRMA OLDUĞUNA yetmiyor bu adamların.
3. Yetkisiz ve etkisiz Tarım Orman Bakanlığı’nın Ankara’da bile bir belediye barınağına gitmemiş MASA BAŞI BÜROKRATLARI, 2004 yılında ana hükmü KISIRLAŞTIRMA olarak çıkan kanunu belediyelere uygulattırmayı, kısırlaştırma yaptırtmayı beceremediler. Uygulanmayan kanunu belediyelere uygulatmak ve KISIRLAŞTIRMA yaptırmak yerine, köpekleri yok ettirecek TOPLAMALI KANUN ÇIKSIN ve dev barınaklar kurulsun diye kırk takla atıyor, oyun içinde oyun tezgahlıyorlar.
4. Siyasi partiler de hayvanlara saldırı halindeler. Bütün dertleri sokakta hayvan kalmasın. Bir maaşlarına zam yapılırken bir de kedi ve köpeklere düşmanlıkta birleşiyorlar…Al birini çal ötekine.
PEKİ BİZ NE YAPACAĞIZ?
TBMM Hayvan Hakları Araştırma komisyonuna, halka, sosyal medya ve yazılı sözlü basına ve kanaat önderlerine, muhtarlara, kitlelere, toplumun tüm kesimlerine, DEVASA BARINAKLARIN asla çözüm olmayacağını, aksine sahipsiz hayvan sayısını daha da ARTIRACAĞINI, hiç bir belediye başkanının 10 000 lerce köpeğe barınaklarda bakmak için büyük maddi kaynak ayıracak AHLAK ve VİCDANA sahip olmadığını ANLATMALIYIZ.
TBMM Araştırma Komisyonunun, kanunu emrivaki ile çıkartma tehlikesini ŞİMDİLİK uzaklaştırdığına ben inanıyorum. Bu süreyi iyi kullanmalıyız.
Köpekler ve kediler kuşatılmış durumda ve saldırı altındalar, unutmayın. Onları kurtarmak imkansız değil ama kolay de değil.
Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

ARTVİN/BORÇKA BELEDİYESİ UYUŞTURUCU İĞNE İLE KÜPELİ/KÜPESİZ KÖPEKLERİ TOPLAYARAK ÖLÜME TERK EDİYOR!!!

Narkotik uyuşturucu ilacı köpeklere oklu iğne ile attırarak VAHŞİCE toplatan sonra ARDANUÇ ARTVİN karayolu üzerinden dağlara, bayırlara, yollara bıraktırarak ÖLÜME TERK EDEN, VİCDAN VE MERHAMET duygusunu kaybetmiş BORÇKA belediyesinin bu

Şikayet ve Talep

Silifke Kaymakamı ve Belediye Başkanı Hakkında Soruşturma Açılmasını Talep Ediyoruz.

Silifke Belediyesi, köpekleri topluyor ve hayvanlar YOK ediliyor. Belediye ise Silifke Kaymakamı’nın emri ile topladıkları bilgisini veriyor. Ekte Mersin Valiliğine olan SORUŞTURMA YAZISINI ilgili kurumlara yollayın, yazışmaya katılın lütfen… Bilin

Şikayet ve Talep

Elazığ Ağın İlçesi Saraycık Köyü Canları Kaymakam Emri İle Meçhule Gönderilecekmiş.

  TC. Orman Ve Su İşleri Bakanlığı’na Dağıtım: Bimer, Orman Su 15.Bölge, Orman Su Elazığ,DMPKGenel Müdürlük, Elazığ Valiliği Konu: Ağın Kaymakamı Emri İle Meçhule Gönderilecek Saraycık Köyü Köpekleri Elazığ, Ağın