HayKonfed Olarak Life Park Happy Pets Etkinliğindeydik

Radyo Voyage’ın medya sponsoru, CarrefourSA’nın ana sponsor olduğu Happy Pets etkinliğinin biletix den satılan tüm bilet gelirleri, sahipsiz hayvanlara STK lar ve gönüllüler aracılığı ile mama olarak döndü.
Bahçeköy Life Park’da yapılan Happy Pets etkinliğine gelen herkes aileleri ve hayvanları ile geldi..Gün boyunca büyük ekranda HayKonfed kamu spotlarının ve farkındalık görsellerimizin yer aldığı etkinlikte, hayvan haklarına yönelik söyleşiler, yarışmalar, Veteriner Hekim söyleşileri, sahiplendirmeler, ve work shoplar gerçekleştirildi.
HayKonfed olarak yer aldığımız standa ilgi yoğundu..Bir çok hayvan hakkı savunucusu ile tanışma fırsatı bularak gönüllü ve yerel derneklere yasal bilgilendirmeler yapıp, afiş ve posterler dağıttık.
İstanbul’da bölgesel çalışmalar için gönüllülerle yol haritaları belirledik..İstanbul Orman ve Su İşlerinin ”Bir Kap Su” mesajlarının yer aldığı yüzlerce su kapları dağıtıldı..Ayrıca yerel dernekler bu etkinlikte önemli sayıda sahiplendirme yapma fırsatı buldular..
HayKonfed

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Mavişehir’de site içerisinde yaşayan sahipsiz hayvanlar ile ilgili şikayetler başlayınca site yönetimi ile iletişime geçtik.

Mavişehir’de site içerisinde yaşayan sahipsiz hayvanlar ile ilgili şikayetler başlayınca site yönetimi ile iletişime geçtik. Karşıyaka Belediye Veteriner Müdürümüz Çağlayan İnanlı,Yerel Hayvan Koruma görevlisi Elvan Doğru’nun katılımı ile Site Yönetimi

Genel

MarmaraFed Üye Derneği İDOHA ”İnegöl’ün Beş Ayrı Noktasına Beslenme Odağı Yerleştirdi”

Sokak Hayvanları Aç Kalmayacak İnegöl Belediyesi ile Marmara Fed Kurucu Derneklerinden İnegöl Doğal Hayatı ve Hayvanları Koruma Derneği (İDOHA) işbirliğinde yaklaşan kış aylarında hayvanların aç ve susuz kalmaması için İnegöl´ün