Aralık 2018 /1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi Projesi ile Mama Gönderilen İller.

aralik_mama1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” Projesi ile  yurdun dört bir yanında açlıkla YAŞAM SAVAŞI veren hayvanlara bakmak için imkansızlıklarla baş etmeye çalışan gönüllülere TOPLUMSAL DAYANIŞMA sağlanıyor.
2018/Aralık Ayında Hakkari, Tunceli, Sinop, Şırnak, Erdek, Bursa, Foça, Fatih,Kartal-Kadıköy-Tuzla-Sancaktepe, Konya/Akşehir-Beyşehir, Bilecik illerindeki AÇLIKLA Yaşam Savaşı Veren Hayvanlar için sağlanan Mamalardan Dolayı Projeye DESTEK Veren Tüm Kişi ve Kuruluşlara TEŞEKKÜR EDERİZ.
HayKonfed
SİZ DE Projeye DESTEK vererek hem açlıkla SAVAŞ veren hayvanlara hem de onlarla birlikte savaşan gönüllülere yardım eli uzatabilirsiniz.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Ocak/2019 ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” MAMA Projesi ile Mama Gönderilen İller

HayKonfed ” 1 Kap Yemek 1 Kalp  Sevgi” Mama Projesi ile yurdun dört bir yanında açlıkla yaşam mücadelesi veren hayvan dostlarımız için ve hem de onları doyurmak için imkansızlıklarla mücadele

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Nisan 2018 / Balıkesir – Narlıköyü

 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Sosyal Sorumluluk Projesine Verdiği Destekle Balıkesir Narlıköyü’ndeki yardıma muhtaç hayvanlara yardım eli uzatan Çimen Hanım’a SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE. Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu / HayKonfed

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Şubat 2018 / İstanbul Gaziosmanpaşa

 Genetic Studios’un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine verdiği destek, bu ay İstanbul Gaziosmanpaşa’da 80’den fazla sokak kedisine mama yetiştiremeyen gönüllümüzün imdadına yetişti.. Genetic Studios’a sonsuz TEŞEKKÜRLER.