Aralık 2018 /1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi Projesi ile Mama Gönderilen İller.

aralik_mama1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” Projesi ile  yurdun dört bir yanında açlıkla YAŞAM SAVAŞI veren hayvanlara bakmak için imkansızlıklarla baş etmeye çalışan gönüllülere TOPLUMSAL DAYANIŞMA sağlanıyor.
2018/Aralık Ayında Hakkari, Tunceli, Sinop, Şırnak, Erdek, Bursa, Foça, Fatih,Kartal-Kadıköy-Tuzla-Sancaktepe, Konya/Akşehir-Beyşehir, Bilecik illerindeki AÇLIKLA Yaşam Savaşı Veren Hayvanlar için sağlanan Mamalardan Dolayı Projeye DESTEK Veren Tüm Kişi ve Kuruluşlara TEŞEKKÜR EDERİZ.
HayKonfed
SİZ DE Projeye DESTEK vererek hem açlıkla SAVAŞ veren hayvanlara hem de onlarla birlikte savaşan gönüllülere yardım eli uzatabilirsiniz.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Ulusal Mama Desteği

Şubat 2018 / Balıkesir – Erdek

Erdek’de açlıktan mağdur olmuş  çok sayıda hayvan GENETİC STUDİOS’ un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine verdiği destek ile hayat buldu. Genetic Studios’ a Minnettarız.

Ulusal Mama Desteği

Mart- Nisan-Mayıs /2019 ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Projesi ile Mama Gönderilen İller

”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi ” Projesi ile Sinop, Şırnak, Tunceli, Erdek, Bilecik, Konya, Gebze, Denizli İllerine Yollanan Mamalar için Destek Veren  Tüm Kişi ve Kuruluşlara TEŞEKKÜR EDERİZ.. HayKonfed

Bağışlarınız Nerede Kullanılıyor

Şubat -2019 / 1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Projesi

HayKonfed MAMA DESTEĞİ: ŞIRNAK Silopi, Yeni doğum yapmış ANNE KÖPEĞİN YAVRULARININ sesini lütfen dinleyin. Yüreği TAŞLAŞMIŞ olan köpek düşmanlarına da dinletin. Hem Anadolu’nun en uzak coğrafyasında bile bu hayvanlar için