Çankaya Belediye Vahşeti.. Eziyet, İşkence, Darp, İnsanlık Dışı…!!!

Bir OY için
Bir CAN KATLEDİLİYOR.
Ankara Çankaya Belediyesi Çiğdem mahallesinde şikayet üzerine küpeli köpekleri topluyor. Hayvanları yakalarken kullanılan UYUŞTURUCU OKLU İĞNE veteriner tarafından uygulanması gerekirken, bakıcılar tarafından hayvanlara atılıyor.  Ayrıca, hayvanların gelişigüzel kovalanması nedeni ile can havli ile kaçan hayvanlardan tutulamayanlar araçla EZİLİYOR, ağaçlık alanlara kaçarak yakalanamıyor. Uyuşturucu ilaç fazla verildiğinde ise sığındığı bir köşede can veriyor. Bu duruma itiraz eden gönüllüleri ise belediye toplama ekibi DARP ediyor.
Çankaya Belediyesinin bu kanunsuz ve hayvana zulmeden uygulamalarını başta uyuşturucunun veteriner hekim olmadan kullanılması neden ile TCK kapsamında şikayeti olmak üzere diğer hussularda da şikayetlerimizi yapacağız.
Sayın @AlperTasdelen06 kısırlaştırma görevinizi göstermelik yaptınız, çoğalan hayvanları da vatandaş şikayet ettikçe vahşi toplama ile aldınız. Bilinmeze giden hayvan sayısı binlerce… değer miydi?
HayKonfed 
cankaya_bel_vahseti3 cankaya_bel_vahseti1 cankaya_bel_vahseti2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Paşa Enver Baysa Yönetiminde Ölüm Kampı Ankara Büyükşehir Belediyesi Gölbaşı Barınağı

Sn. Mansur Yavaş ve Sn. Mehmet Haseki, Siz de suçlusunuz, sizin de üzerinizde o barınakta zulüm ve işkence altında yaşayan BİNLERCE HAYVANIN VEBALİ var. !!!! Bir kez bile o barınaktaki

Protesto Ediyoruz!

HATAY BARINAĞI ÖLÜM YUVASI

Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ait sözde bakımevinden gelen görüntüler yürekleri sızlattı. Hayvanların su kapları yosun tutmuş ve önlerinde yiyebilecekleri hiç birşey yok. Kaburgaları sayılan ve uyuz olmuş hayvanlar yetkililerin ve bakımevi

Protesto Ediyoruz!

Denizli – Acıpayam Sıraçalık Köyünde Vahşet!

Onlarca hayvan oklu iğnelerle katledildi, yol kenarlarında araba altında kalarak can verdi, soğuk ve açlıktan öldüler. Denizli’de katliam var.