Çankaya Belediye Vahşeti.. Eziyet, İşkence, Darp, İnsanlık Dışı…!!!

Bir OY için
Bir CAN KATLEDİLİYOR.
Ankara Çankaya Belediyesi Çiğdem mahallesinde şikayet üzerine küpeli köpekleri topluyor. Hayvanları yakalarken kullanılan UYUŞTURUCU OKLU İĞNE veteriner tarafından uygulanması gerekirken, bakıcılar tarafından hayvanlara atılıyor.  Ayrıca, hayvanların gelişigüzel kovalanması nedeni ile can havli ile kaçan hayvanlardan tutulamayanlar araçla EZİLİYOR, ağaçlık alanlara kaçarak yakalanamıyor. Uyuşturucu ilaç fazla verildiğinde ise sığındığı bir köşede can veriyor. Bu duruma itiraz eden gönüllüleri ise belediye toplama ekibi DARP ediyor.
Çankaya Belediyesinin bu kanunsuz ve hayvana zulmeden uygulamalarını başta uyuşturucunun veteriner hekim olmadan kullanılması neden ile TCK kapsamında şikayeti olmak üzere diğer hussularda da şikayetlerimizi yapacağız.
Sayın @AlperTasdelen06 kısırlaştırma görevinizi göstermelik yaptınız, çoğalan hayvanları da vatandaş şikayet ettikçe vahşi toplama ile aldınız. Bilinmeze giden hayvan sayısı binlerce… değer miydi?
HayKonfed 
cankaya_bel_vahseti3 cankaya_bel_vahseti1 cankaya_bel_vahseti2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Amasya Göynücek’de katiller köpekleri vurdu, belediye çöp arabası PRESLEDİ, Belediye Başkanı Kemal Göynücek VAHŞETİ İZLEDİ..

Amasya’nın GÖYNÜCEK ilçesinde KATİLLER köpekleri vurarak ÖLDÜRDÜLER. Bu akşam saat 19.00 dan itibaren 2 saat içinde İLÇEDEKİ bütün köpekleri ZEHİRLİ OKLU İĞNELER ile VURDULAR. BELEDİYENİN çöp arabası can çekişmekte olan

Şikayet ve Talep

Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan Sizi Göreve Davet Ediyoruz!

Mersin Bel. Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Bel. Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Bakımevinde hayvanlar aç susuz, pislik içinde. SİZİ GÖREVE DAVET ediyoruz.‼️ Hayvanlar açlıktan birbirini parçalıyor ve TEDAVİ yok.

Protesto Ediyoruz!

Kilis Belediye Barınağı Cehennemi Andırıyor.

Kilis Belediyesi hukuksuz bir şekilde topladığı ve soğuğa, açlığa ve hastalığa mahkum ettiği köpekleri ölüme terkediyor. Başlarında veteriner yok. Çalışan yok. İnsanlık yok. Vicdan yok. Açlıktan ve bakımsızlıktan ölmüş yavrular