Vefa Salman’ın, Yalova Barınağında Boğularak Öldürülen Hayvanlar Konusunda HESAP VERMESİNİ İSTİYORUZ!

CHP Bu şahsın adaylığını İPTAL etmelidir…. Yalova Barınağında köpeklerin BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ,  CANLI CANLI GÖMÜLDÜĞÜ vahşeti Başkan Vefa Salman’a sorulduğunda, kendisini ”En BÜYÜK kedi köpek SEVER” olduğunu söyleyip, gönüllüleri de “1 Numaralı DANA DÜŞMANI olarak ilan etti”’ Kendi belediyesinde boğularak öldürülen köpekler için cevap veremeyen Vefa Salman hayvan severleri DANA, AT, KUŞ SEVMEZ olarak SUÇLADI!..Yalova Barınağında KATLİAMCI ekip hala görevde. Gönüllülere giriş yasağı olan barınakta, köpeklerin öldürülmesinin DEVAM ettiğine dair duyumlar gelmektedir.

Biz de kendisini “en büyük kedi köpek SEVER, hayvanseverleri ise DANA DÜŞMANI” ilan eden Vefa Salman’ın Yalova Barınağında boğularak öldürülen hayvanlar konusunda HESAP VERMESİNİ İSTİYORUZ..

Katliamcı ekibi de ne zaman BARINAKTAN uzaklaştıracağını soruyoruz.
Bilindiği gibi, barınak katliamını önce İNKAR eder başkan, videolar ortaya çıkınca, “TAMAM HAYVANLAR ÖLDÜRÜLMÜŞ, ÖLDÜRENLERİ GÖREVDEN ALIYORUM” dedi, geçici olarak bir süre uzaklaştırdı ve hemen peşinden KATLİAMCI KATİLLERİ tekrar barınağa göreve getirdi.

CHP Yönetiminin utanç verici bu görüntüleri izlemelsini ve bu şahsın ADAYLIĞINI iptal etmesini talep ediyoruz.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Hesap Ver!

Cumhuriyet Halk Partisi – CHP bu şahsın ADAYLIĞINI İPTAL etmeli!.. Ankara Yenimahalle Belediyesi mahallelinin evlatları gibi baktığı KARA’yı UYUŞTURUCU iğne ile ÖLDÜRDÜ ! Yenimahalle Belediyesi yıllardır yasa dışı uygulamaları ile

Protesto Ediyoruz!

Denizli – Acıpayam Sıraçalık Köyünde Vahşet!

Onlarca hayvan oklu iğnelerle katledildi, yol kenarlarında araba altında kalarak can verdi, soğuk ve açlıktan öldüler. Denizli’de katliam var.    

Kampanyalar

Kürke Karşıyız! Bu Bir Farkındalık ve Eğitim Meselesidir…

KÜRKÜ GİYEN MEŞHUR BİR KİŞİ DE OLSA, BU KÜRKÜN CİNAYET OLDUĞU HAKİKATİNİ DEĞİŞTİRMEZ… Son günlerde ünlü sanatçıların bir kısmı sık sık kürk konusundaki polemiklerle gündemdeler. Bu bir FARKINDALIK ve EĞİTİM