Vefa Salman’ın, Yalova Barınağında Boğularak Öldürülen Hayvanlar Konusunda HESAP VERMESİNİ İSTİYORUZ!

CHP Bu şahsın adaylığını İPTAL etmelidir…. Yalova Barınağında köpeklerin BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ,  CANLI CANLI GÖMÜLDÜĞÜ vahşeti Başkan Vefa Salman’a sorulduğunda, kendisini ”En BÜYÜK kedi köpek SEVER” olduğunu söyleyip, gönüllüleri de “1 Numaralı DANA DÜŞMANI olarak ilan etti”’ Kendi belediyesinde boğularak öldürülen köpekler için cevap veremeyen Vefa Salman hayvan severleri DANA, AT, KUŞ SEVMEZ olarak SUÇLADI!..Yalova Barınağında KATLİAMCI ekip hala görevde. Gönüllülere giriş yasağı olan barınakta, köpeklerin öldürülmesinin DEVAM ettiğine dair duyumlar gelmektedir.

Biz de kendisini “en büyük kedi köpek SEVER, hayvanseverleri ise DANA DÜŞMANI” ilan eden Vefa Salman’ın Yalova Barınağında boğularak öldürülen hayvanlar konusunda HESAP VERMESİNİ İSTİYORUZ..

Katliamcı ekibi de ne zaman BARINAKTAN uzaklaştıracağını soruyoruz.
Bilindiği gibi, barınak katliamını önce İNKAR eder başkan, videolar ortaya çıkınca, “TAMAM HAYVANLAR ÖLDÜRÜLMÜŞ, ÖLDÜRENLERİ GÖREVDEN ALIYORUM” dedi, geçici olarak bir süre uzaklaştırdı ve hemen peşinden KATLİAMCI KATİLLERİ tekrar barınağa göreve getirdi.

CHP Yönetiminin utanç verici bu görüntüleri izlemelsini ve bu şahsın ADAYLIĞINI iptal etmesini talep ediyoruz.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Çankaya Belediye Vahşeti.. Eziyet, İşkence, Darp, İnsanlık Dışı…!!!

Bir OY için Bir CAN KATLEDİLİYOR. Ankara Çankaya Belediyesi Çiğdem mahallesinde şikayet üzerine küpeli köpekleri topluyor. Hayvanları yakalarken kullanılan UYUŞTURUCU OKLU İĞNE veteriner tarafından uygulanması gerekirken, bakıcılar tarafından hayvanlara atılıyor. 

Protesto Ediyoruz!

Gaziosmanpaşa Bakımevi’nde Gönüllülerin Ortaya Çıkardığı Görev İhmali Sonucu Ölümler Üzerine

Gaziosmanpaşa Belediyesi Bakımevinde İhmaller Olduğu Bilgisi Üzerine Geçen Hafta Akşam Saatlerinde Hiç Bir Görevli ve Güvenlikçinin Görev Yerinde Bulunmadığı Bakımevine Giden ve Padok Ve Konteynerleri Tek Tek Tek Kontrol Eden,

Protesto Ediyoruz!

TAKDİRİ KAMUOYUNA BIRAKIYORUZ!!!!…

İstanbul Orman Su İşleri Şube Müdürlüğünce, 1.11.2017 sabahı Bimer ve Cimer tarafından herkese gönderilen RESMİ YAZIDA, (EK) ”’ Eyüp Kaymakamlık Makamının ve Eyüp Sultan Belediyesinin resmi yazıyla uyarılarak, uygulamanın durdurulması,