Vefa Salman’ın, Yalova Barınağında Boğularak Öldürülen Hayvanlar Konusunda HESAP VERMESİNİ İSTİYORUZ!

CHP Bu şahsın adaylığını İPTAL etmelidir…. Yalova Barınağında köpeklerin BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ,  CANLI CANLI GÖMÜLDÜĞÜ vahşeti Başkan Vefa Salman’a sorulduğunda, kendisini ”En BÜYÜK kedi köpek SEVER” olduğunu söyleyip, gönüllüleri de “1 Numaralı DANA DÜŞMANI olarak ilan etti”’ Kendi belediyesinde boğularak öldürülen köpekler için cevap veremeyen Vefa Salman hayvan severleri DANA, AT, KUŞ SEVMEZ olarak SUÇLADI!..Yalova Barınağında KATLİAMCI ekip hala görevde. Gönüllülere giriş yasağı olan barınakta, köpeklerin öldürülmesinin DEVAM ettiğine dair duyumlar gelmektedir.

Biz de kendisini “en büyük kedi köpek SEVER, hayvanseverleri ise DANA DÜŞMANI” ilan eden Vefa Salman’ın Yalova Barınağında boğularak öldürülen hayvanlar konusunda HESAP VERMESİNİ İSTİYORUZ..

Katliamcı ekibi de ne zaman BARINAKTAN uzaklaştıracağını soruyoruz.
Bilindiği gibi, barınak katliamını önce İNKAR eder başkan, videolar ortaya çıkınca, “TAMAM HAYVANLAR ÖLDÜRÜLMÜŞ, ÖLDÜRENLERİ GÖREVDEN ALIYORUM” dedi, geçici olarak bir süre uzaklaştırdı ve hemen peşinden KATLİAMCI KATİLLERİ tekrar barınağa göreve getirdi.

CHP Yönetiminin utanç verici bu görüntüleri izlemelsini ve bu şahsın ADAYLIĞINI iptal etmesini talep ediyoruz.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşetleri

Ayvacık Belediye Barınağında ÖLÜM VAR.

#BelediyeVahşetlerineSon 1397 belediyeden, 1373 Belediye vurup, zehirleyip, canlı canlı gömüp, karlı dağlara atarak ÖLDÜRÜYOR! 1397 belediyeden sadece 234‘ü bakımevi kurdu.. 24 tanesi Kısırlaştırma Yapıyor..Kalan 210 tanesi ÖLÜM KAMPI. İşte onlardan

Protesto Ediyoruz!

Denizli – Acıpayam Sıraçalık Köyünde Vahşet!

Onlarca hayvan oklu iğnelerle katledildi, yol kenarlarında araba altında kalarak can verdi, soğuk ve açlıktan öldüler. Denizli’de katliam var.    

Haberler

Mersin Büyükşehir Belediyesi, KAHROL !

Trilyonlar gömülen o barınakta hayvanlar sefil durumda. Şu videodaki kafeslere bakın, hayvanlar güneş altında. Tedavi yok, kısırlaştırma göstermelik…GİDEN BAŞKAN BELEDİYE KASASINI BOŞALTMIŞ diye ilk kısıntı MAMALARDAN yapıldı, hayvanlar yarı aç