UTAN Ankara Büyükşehir Belediyesi UTAN!

Ankara’da masalarından kalkmadan HAYVANLAR BELEDİYE BARINAKLARINA TOPLANSIN diyen Tarım Orman Bakanlığı bürokratları UTANIN….Hep birliket KAHROLUN !!!!!!  Ankara Büyükşehir belediye esir kampı barınağında 2000 e yakın KÖPEK var. Bir kaç ay öncesine kadar 4000 den fazla KÖPEK vardı. Katillere yarısını yok edilmiş. !!!!!! Kulübeler kırık dökük, yemek kaplarında  ölmüş FARELER, yemek kapları pis parçalanmış, kokmuş küflenmiş yemek artıkları var. !!!! Üzerinde korunak yok, kırık kulübelerin içine yağmur ve kar yağıyor.
Zemin PİSLİK idrar İLE BİRLEŞMİŞ çamur çirkef içinde. Eleman yok gibi… !!!!! Bayat ekmek parçaları su ile ıslanmış, BUZLU KOCAMAN SAKADAT parçaları hayvanların önüne atılmış, AÇIK YARALI hayvanlar uyuzlu hayvanlar toplu alanlarda ve pislik içindeler….Bu vahşete ve katliama sebep olanlar da sessiz kalanlar da, Kahrolun, yok olun, helak olun.
Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı Hesap Soruyoruz – İstanbul Hayvan Hakları Derneği

15 May 2015 — Arnavutköy Belediyesi yapılan toplantılar, yazılan dilekçeler ve imza kampanyası sonrası Bolluca’ya gönüllülere bilgi vermeden girip, kapıları kırmış ve yerlere toprak ve dezenfektan atmak teşebbüsünde bulunmuştur. 300 den

Protesto Ediyoruz!

Denizli – Acıpayam Sıraçalık Köyünde Vahşet!

Onlarca hayvan oklu iğnelerle katledildi, yol kenarlarında araba altında kalarak can verdi, soğuk ve açlıktan öldüler. Denizli’de katliam var.    

Protesto Ediyoruz!

Aliağa Belediyesi Çöplüğünde Ortaya Çıkan Vahşetin Sorumluları Aranıyor!

İzmir-Aliağa Belediyesi’nin daha önce çöp döküm yeri olarak kullandığı alanda çok sayıda kedi-köpek ölüsüne rastlandı. Görenlerin korkuya ve dehşete kapılmasına sebep olan görüntülerin fail ya da failleri  belirlenememiştir. Ancak yakın