Osmancık/Çorum Veteriner Hekim Katliamı

corum_osmancikÇorum/OSMANCIK Belediyesi Veteriner Hekimi İsmail BİLGİNER YARALI YAVRU KÖPEĞİ ÖLDÜRMÜŞTÜR.Hakkında soruşturma açılmasını talep ediyoruz. !!!…

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, yavru köpeği öldüren VETERİNER hala göreve devam edecek mi?
Osmancık Sanayi Bölgesinden bağırsakları dışarı çıkmış olan yavru sokak köpeği gelen ihbar üzerine Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’ın talimatıyla tedavi ettirilmek üzere belediye çalışanları tarafından alınmıştır.Akabinde hiçbir tedavi uygulamayan Veteriner Hekim İsmail BİLGİNER tarafından UYUTULARAK ÖLDÜRÜLMÜŞTÜR..
Hiç bir tedavisi yapılmayarak yavru sokak köpeğini uyutarak öldüren Osmancık Belediyesi Veteriner Hekimi İsmail BİLGİNER hakkında GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMAKTAN soruşturma açılması için sizde aşağıdaki dilekçeyi CİMER den gönderiniz.
Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu 
=======================================
Çorum Valiliği Tel: 0364 213 1001 – 1002
11. Bölge Müdürlüğü Tel:  0362 432 2116 – 6771
Osmancık Kaymakamlığı Tel: 0364 611 40 01
Çorum Şube İl Müdürlüğü Tel: 0 356 228 4626
Osmancık Belediyesi Tel: 0364 611 4323
========================================


İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA

Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı Nihal ERKOÇ a 16.02.2019 tarihinde duyarlı bir vatandaş tarafından telefonla gelen bir ihbarla ÇORUM/OSMANCIK Sanayii bölgesinde bulunan bir yavru sokak köpeğinin bağırsaklarının dışarıya çıkmış, acil tedaviye ihtiyacı olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Başkan Nihal ERKOÇ akabinde Osmancık Belediye Başkanı Hamza KARATAŞ ile iletişime geçmiş ve yavru köpek tedavi edilmek üzere bulunduğu bölgeden alınmıştır.
Osmancık Belediyesi Veteriner Hekimi İsmail BİLGİNER 17.02.2018 tarihinde Başkan Nihal ERKOÇ u telefonla arayarak ‘’köpeğin çok yarası olduğu için köpeği uyuttum.’’ demiştir.

Hiçbir tedavi uygulanmadan köpeği uyutarak öldüren Veteriner Hekim İsmail BİLGİNER Ömür boyu yüksek ahlak sorumluluk gerektiren kutsal Veteriner Hekimlik mesleğinin etik değerlerini zedelemekte olup 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu başta Amaç maddesine ve MADDE-9 ‘’Veteriner Hekim Görev ve Sorumlulukları’’ hükümlerine aykırı bir uygulamadır. Bu durum Osmancık Belediyesini temsilen YASAYI İHLAL eden koşul ve uygulamaların oluşması ve GÖREVİNİ KÖTÜYE KULLANDIĞININ delilidir.

Bu bağlamda
1)- Osmancık Belediyesi Veteriner Hekimi İsmail BİLGİNER hakkında YASA İHLALİ ve GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMAKTAN soruşturma açılmasını, adli/idari işlem başlatılmasını talep ediyoruz.
Taleplerimize ilişkin ve yapılan işlemler hakkında 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini arz ederiz.

Tc.
İsim Soyisim.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Ankara Büyükşehir Belediye Başakanı’na, Hayvanlara Uyguladığı İŞKENCE için Soruşturma Açtırılmasını Talep Ediyoruz

Sayın Milletvekili ÖZLEM ZENGİN, Hayvanları SÜRGÜN ve ÖLÜME mahkum edecek KATLİAM YASA TASARISI daha kanunlaşmadan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna emri ve bilgisi ile dağ başında telle çevrilerek yapılan

Protesto Ediyoruz!

Ankara Yenimahalle Belediyesi 3 AYLIK, 6 Emzikli YAVRU Köpeği ve Annelerini UYUŞTURUCU OKLARLA VURDU!

Veteriner İşleri Müdürü hk da ”görevi kötüye kullanmaktan” soruşturma talebi için DİLEKÇEYE KATILIN! ‘’UYUŞTURUCU ilacı uygulamaya YETKİN YOK, YASALARA UY’’ diye vatandaş tarafından İKAZ edilen, görevli ‘’‘’hayır vururum’’’’ diye fütursuzca

Protesto Ediyoruz!

Rize Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa Hesap Ver!

Toplanan köpekler NEREDE?  Rize PAZAR Belediyesi uyuşturucu İĞNE ile köpekleri toplayarak 53 HN 321 plakalı araç ile ÖLÜME götürüyor!!!. Kanun dışı toplama yapan Rize Pazar belediyesi hakkında soruşturma açılması, Allah