Ankara Bağlum’da 10 dan Fazla Köpek Zehirlenerek Öldürüldü.

YAVRULARIN ANNESİ VE DİĞER KÖPEKLER İLE BİRLİKTE İNSANLIK  ve VİCDANLAR’DA ZEHİRLENMİŞTİR.
Keçiören Belediyesi , Başkan Mustafa Ak Keçiören de zehirlenen onlarca köpeğin KATİLLERİNİ BULUN!Ankara Bağlum, Bağlar mevkisinde köpekler zehirlenerek öldürülmüştür. Bölgede sürekli besleme yapan Tuğba Gürsoy tarafından görülmüş ve bildirilmiştir.

Ankara DKMP Ekipleri olay mahaline gelerek bölgeye ölü hayvanları aramaya gelen, Damla Dur Mehmet Akçay, Gül Merttürk, Işık Talipoğlu, Metin Ünal, ve Sinan bey ile araştırarak bulunan  10 adet zehirlenerek öldürülmüş köpek tutanak ile Keçiören belediye ekiplerine teslim etmiştir. 2 adet ölü köpek otopsiye gönderilecektir. Görgü tanıklarının beyanına göre  10 adet ölü köpek daha olduğu bildirilmiş ve çevrede çok sayıda ölü köpek olma ihtimali yüksektir. Araştırmalar sabah tekrar devam edecektir.
HayKonfed 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık – Türkiye’de Hayvan Hakları (AkdenizTürk Tv)

Akdeniz Türk TV de Yüksel Mert ile Hiper Aktif programına katılan Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu -HayKonfed  Başkanı Nesrin Çıtırık, Türkiye’de genel olarak hayvan haklarını, hayvan hakkı ihlallerini başta yük hayvanları

Genel Bilgi

Kamuoyuna Bilgilendirme: Hayvan Testlerine Devam!

Avrupa Birliği 2013 yılında hayvanlar üzerinde test edilmiş kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin piyasaya sürülmesini yasaklamıştı. Türkiye’de  böyle bir yasak yok ! Birkaç gün önce, Sağlık Bakanlığı, İlaç ve Tıbbi

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Sn Tunç Soyer’e İzmir SORUN-ÇÖZÜM BRİFİNG Raporu, Başkanın Talimatları.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer’e,                 İzmir ve İlçelerinde Sahipsiz Hayvanlar İçin                     SORUN ve ÇÖZÜM BRİFİNG RAPORU   İzmir ilçelerinde, “ana hüküm olan KISIRLAŞTIRMA da TEDAVİ de”