Ankara Bağlum’da 10 dan Fazla Köpek Zehirlenerek Öldürüldü.

YAVRULARIN ANNESİ VE DİĞER KÖPEKLER İLE BİRLİKTE İNSANLIK  ve VİCDANLAR’DA ZEHİRLENMİŞTİR.
Keçiören Belediyesi , Başkan Mustafa Ak Keçiören de zehirlenen onlarca köpeğin KATİLLERİNİ BULUN!Ankara Bağlum, Bağlar mevkisinde köpekler zehirlenerek öldürülmüştür. Bölgede sürekli besleme yapan Tuğba Gürsoy tarafından görülmüş ve bildirilmiştir.

Ankara DKMP Ekipleri olay mahaline gelerek bölgeye ölü hayvanları aramaya gelen, Damla Dur Mehmet Akçay, Gül Merttürk, Işık Talipoğlu, Metin Ünal, ve Sinan bey ile araştırarak bulunan  10 adet zehirlenerek öldürülmüş köpek tutanak ile Keçiören belediye ekiplerine teslim etmiştir. 2 adet ölü köpek otopsiye gönderilecektir. Görgü tanıklarının beyanına göre  10 adet ölü köpek daha olduğu bildirilmiş ve çevrede çok sayıda ölü köpek olma ihtimali yüksektir. Araştırmalar sabah tekrar devam edecektir.
HayKonfed 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Ankara/Batıkent Katliamı ve Katillerin Serbest Bırakılması Protesto Ediliyor.

Ankara’da Türkiye’nin heryerinden binlerce hayvan hakkı savunucusunun katılımıyla köpekleri zehirleyen KATİLLER ve gerekli tedbirleri almayarak katillerin hayvanları öldürmesine fırsat veren tüm kurumlar basın açıklaması ve yetkililere sesleniş ile PROTESTO EDİLİYOR..

Haberler

HAYVANLARA İŞKENCE YAPARAK SAYFASINDA YAYINLAYAN SUDE A. İSİMLİ ZANLI. YAKALANDI

  HAYVANLARA İŞKENCE YAPARAK SAYFASINDA YAYINLAYAN SUDE A. İSİMLİ ZANLI YAKALANDI Sakarya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğü Ekibi zanlının Sakarya Karaman mahallesinde oturduğunu tesbit etti. Adreste yapılan aramada zanlının

Haberler

Afyonkarahisar’da Vahşice Katledilen Eşeğin Katilinin Bulunması ve Cezalandırılması İçin Dilekçe

  Afyonkarahisar’da EŞEĞİN ayakları boynu bağlanıp poposuna SU HORTUMU sokularak işkence ile öldüren CANİLERİN bulunması için Afyon Valiliğini, Jandarma’yı ve Emniyet Müdürlüğünü göreve davet ediyoruz. Tecavüz de olabilir diyor sahibi.