HAYVANA BELEDİYE VAHŞETİNE SON !

HAYVANA BELEDİYE VAHŞETİNE SON ! Bundan böyle tüm yazılarımıza bu slogan ile başlayalım. ‼️Rsmi kurumlar, toplum ve hayvan severlerin bir kısmı da BELEDİYE VAHŞETİNİN farkında değil. Vatandaş 1 vahşet yapıyorsa, belediyeler 100 000 misli daha fazla vahşet yapıyor.
1400 belediyeden sadece 234 tanesinde BAKIMEVİ var, onların da %99 u ölüm kampı, kısırlaştırma bile yapmaz.
1166 belediyede ise HİÇ BAKIMEVİ yok, bunlar da doğrudan her vatandaş şikayetinde topluyor, öldürüyor, dağa ormana atıyor, başka ilçelere ıssızlara atıyor.
Hayvanlar bir taraftan ÖLDÜRÜLÜRKEN, öte yandan atıldıkları ıssızlarda başka ilçelerde çoğalıp üremeye devam ediyor.
‼️Bu BAKANLIK ve BU TBMM komisyonları, 2 milyona yakın hayvanı bu KATİL BELEDİYELERE ve bu OLMAYAN barınaklara TOPLAMAYI kanun tasarısına koymaya çalışıyor.
‼️Eğer tasarı, TOPLAMALI çıkarsa, şu anda belediyelerin gizli kapaklı korkarak yaptıkları SÜREK AVLARI ve ÖLDÜRMELER yasal dayanak alarak KİTLESEL KATLİAMLARA dönüşecek.
ÇÖZÜMÜN “belediyelerin Hayvanları Koruma Kanununu uygulamaları için Tarım Bakanlığının İDARİ YAPTIRIMININ olması, zehirleyen öldüren belediye KATİLLERİNİN de ceza kapsamına girmesi, TOPLAMA değil KISIRLAŞTIRMA SEFERBERLİĞİ başlatılması” olduğunu sürekli dile getirin.
Lütfen tüm sosyal medya sayfalarında, özellikle TWİTTER de başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere tüm resmi kurumlara, milletvekillerine, parti yöneticilerine dağıtın. Şehrinizdeki milletvekilleri ile görüşerek SORUNU ve ÇÖZÜMÜ anlatın.
Nesrin Çıtırık / Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı
beld_vahset_son_face_gorsel2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Silivri Belediyesi ‘nin Eski Barınak Görevlisi AÇIKLADI! HayKonfed, Silivri Belediyesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcıligina Suç Duyurusunda Bulundu.

”Silivri Bakımevinde, 10.binlerce kedi ve köpek, kalplerine iğne ile ilaç verilerek ÖLDÜRÜLÜP ÖLÜM ÇUKURLARINA GÖMÜLDÜ ”’ Belediye yetkililerince de ifade edilen ”Trakya’nın köpek atma alanı olan”’ , İBB nin de

Şikayet ve Talep

Samsun/Bafra İlçesinde VAHŞET…

Kaldırımda uyuyan köpeğe aracıyla çarparak metrelerce SÜRÜKLEDİ… Aracın altında kalan ZAVALLI hayvanın çığlıklarını umursamadan yoluna devam etti… Sürüklediği yaralı canı tedaviye de götürmeden uzaklaştı… CANİ şahsın bulunarak gerekli cezayı alması

Şikayet ve Talep

Tekirdağ’da Acil Olarak Kısırlaştırma Birimi Kurulması Konusunda Talep Dilekçesi

Lütfen Talep Dilekçesine Katılınız. http://www.tekirdag.bel.tr/ adresinden başkana doğrudan mesaj olarak da gönderebilirsiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığına Sayın Kadir Albayrak BŞ.Belediye Başkanı Sayın Başkan; bilindiği gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Hayvan Hastanesi ve