HAYVANA BELEDİYE VAHŞETİNE SON !

HAYVANA BELEDİYE VAHŞETİNE SON ! Bundan böyle tüm yazılarımıza bu slogan ile başlayalım. ‼️Rsmi kurumlar, toplum ve hayvan severlerin bir kısmı da BELEDİYE VAHŞETİNİN farkında değil. Vatandaş 1 vahşet yapıyorsa, belediyeler 100 000 misli daha fazla vahşet yapıyor.
1400 belediyeden sadece 234 tanesinde BAKIMEVİ var, onların da %99 u ölüm kampı, kısırlaştırma bile yapmaz.
1166 belediyede ise HİÇ BAKIMEVİ yok, bunlar da doğrudan her vatandaş şikayetinde topluyor, öldürüyor, dağa ormana atıyor, başka ilçelere ıssızlara atıyor.
Hayvanlar bir taraftan ÖLDÜRÜLÜRKEN, öte yandan atıldıkları ıssızlarda başka ilçelerde çoğalıp üremeye devam ediyor.
‼️Bu BAKANLIK ve BU TBMM komisyonları, 2 milyona yakın hayvanı bu KATİL BELEDİYELERE ve bu OLMAYAN barınaklara TOPLAMAYI kanun tasarısına koymaya çalışıyor.
‼️Eğer tasarı, TOPLAMALI çıkarsa, şu anda belediyelerin gizli kapaklı korkarak yaptıkları SÜREK AVLARI ve ÖLDÜRMELER yasal dayanak alarak KİTLESEL KATLİAMLARA dönüşecek.
ÇÖZÜMÜN “belediyelerin Hayvanları Koruma Kanununu uygulamaları için Tarım Bakanlığının İDARİ YAPTIRIMININ olması, zehirleyen öldüren belediye KATİLLERİNİN de ceza kapsamına girmesi, TOPLAMA değil KISIRLAŞTIRMA SEFERBERLİĞİ başlatılması” olduğunu sürekli dile getirin.
Lütfen tüm sosyal medya sayfalarında, özellikle TWİTTER de başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere tüm resmi kurumlara, milletvekillerine, parti yöneticilerine dağıtın. Şehrinizdeki milletvekilleri ile görüşerek SORUNU ve ÇÖZÜMÜ anlatın.
Nesrin Çıtırık / Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı
beld_vahset_son_face_gorsel2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar! Barınak Değil, KISIRLAŞTIRMA MERKEZİ Kurunuz!

Zehirlemenin başkenti ANKARA, Ankara’da da zehirlemelerin çoğu YENİMAHALLE’de oluyor. 1. Bu vahşetin tek suçlusu CANİLER değil. Yeterli KISIRLAŞTIRMA yapmayan, köpekler çoğalıp vatandaş şikayet ettikçe de dağlara bozkırlara, başka ilçelere atan,

Şikayet ve Talep

Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan Sizi Göreve Davet Ediyoruz!

Mersin Bel. Başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Bel. Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Bakımevinde hayvanlar aç susuz, pislik içinde. SİZİ GÖREVE DAVET ediyoruz.‼️ Hayvanlar açlıktan birbirini parçalıyor ve TEDAVİ yok.

Şikayet ve Talep

Urla’da KATİL VAR!

İZMİR URLA’DA İ..B.. adındaki bir CANİ bu hayvanları ZEHİRLEYEREK ÖLDÜRDÜ.. Sn. İzmir Valisini, Dkmp Bölge Müdürlüğünü ve tüm kurumları Acilen Göreve Davet Ediyoruz…Urla’da bu şahıs her an bir insana da