Değerli Basın Mensuplarına: 2019 HayKonfed OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN Kampanyası Tanıtımı ve Destek Talebimiz

basin_oy_bilgilendirme

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINA

2019 HayKonfed “OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN”Kampanyası Tanıtımı ve Destek Talebimiz

 
2019 Mart Yerel Seçimleri için Hayvanları Yaşam Hakları Konfederasyonunca başlatılan OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN kampanyasına biz de şehrimizde “Hayvan Severler ile Adaylar Buluşuyor” toplantıları ile  katılım sağlayacağız.
Bunun için, parti ayırımı olmadan bütün belediye başkan adaylarını ziyaret edip, onlardan “Sahipsiz Hayvanlar için kısırlaştırmanın yoğun olarak yapacaklarına, şehrimizin merkezi yerlerine ayrıca KEDİLER için KISIRLAŞTIRMA ÜNİTELERİNİN kurulacağına, tedavi, bakım ve bakımevi koşullarının en iyi duruma getirileceğine ve sokaklardaki beslenmelerini yasal ve vicdani boyutta yapmaya, gönüllü ve STK’lar İle birlikte çalışmaya” söz vermelerini isteyeceğiz.

Bunun için adaylardan “HAYVAN HAKLARI İÇİN SÖZ VERİYORUM“ imzası isteyeceğiz.
Tamamen SAHİPSİZ HAYVANLAR için yasa gereği olan belediye hizmetlerinin en doğru şekilde verilmesi, işkence ve şiddete karşı korunmaları, KISIRLAŞTIRILARAK sayılarının kontrol altında tutulması ve bir MERHAMET dini olan YÜCE DİNİMİZ İSLAM’ın da hayvanların korunmasına yönelik kıyamete kadar geçerli hükümleri çerçevesinde taleplerimizi duyurmak ve kitlesel destek oluşturmak istiyoruz.
Şiddetin 12 yaşa ve aile akraba fertlerine kadar indiği bu günkü toplumda, MERHAMET oluşturulması için her türlü çabayı ve çalışmayı yapmak durumundayız. Hayvanlara, gerek kurumlar ve gerekse insanlar tarafından yapılan iyilikler ise, kara bulutlar arasından süzülen güneş ışığı gibi dünyamızı aydıntalacak, yüreklerimizi ısıtacak, toplumumuzda tekrar MERHAMET ve VİCDAN duygularının yükselmesine katkıda bulunacaktır.
Bu vicdani ve insani talebimizin SİZ DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINCA DA desteklenmesi dileğimizle saygılar.

 

İsim, Telefon

=================================
 
Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu 
Başkanı
 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

2019 Oy Yok Yazı ve Görselleri

2019 HAYKONFED “OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN” Kampanyası Tanıtım Bilgileri

2019 HAYKONFED “OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN” Kampanyası Tanıtım Bilgileri  GENEL BİLGİLENDİRME: Katliamcı belediye yapısını değiştirmek için tüm partilerin ADAYLARI ile görüşmelisiniz. Bu tür çalışmalar iletişimler hayvanlar için ÖNEM TAŞIYOR. KAMPANYA çerçevesinde

2019 Oy Yok Yazı ve Görselleri

​2019 OYLARIMIZ HAYVANLAR İÇİN Kampanyası BAŞKAN Adaylarına İmzalattırılacak HAYVANLAR İÇİN SÖZ VERİYORUM Örnek Yazısı​

Arkadaşlar, Aşağıdaki üst yazıyı ve devamındaki “HAYVANLAR İÇİN SÖZ VERİYORUM“ yazısını belediye başkan adayının adını ve soyadını yazarak, özellikle 1. maddesini bakımevi yok ise ona göre, var ise bakımevindeki eksiklik ve çözümleri yazarak düzenleyiniz.