Hayvanlara BELEDİYE VAHŞETİNE binlercesinden BİR ÖRNEK Bursa/Gürsu Belediyesi

Hayvanlara BELEDİYE VAHŞETİNE binlercesinden BİR ÖRNEK… Bursa Gürsu Belediyesi, şehir dışındaki TOKİ konutlarından 2,5 ay önce hayvanları uyuşturucu oklu iğne ile yakalayıp bu araca zorlayarak tıkıştırarak doldurmuşlardı. Bu araçta boğulan hayvan olduğu duyumları da alınmıştı. Daha sonra büyük baskı olunca bazılarını geri getirmişlerdi. Kaç tanesi öldü kaçı geri geldi belli değil. Bu GÜRSU belediyesi Dün sabah YİNE toplama yapılmış… Ya çok erken ya da geç saatte topluyorlar. Yani toplama devam ediyor.

Bu VAHŞETLERİ yapan sadece Gürsu Belediyesi değil, hemen hemen bütün il ilçe ve belde belediyeleri BU VAHŞETLERİ yapıyorlar.

Belediyeler üzerinde Tarım Bakanlığının idari yaptırımı olmadıkça, katil toplama ekipleri ve onlara emir veren katil yetkililer CEZA KAPSAMINA alınmadıkça, isterse ceza 10 yıldan başlasın, HAYVANA VAHŞET DURMAYACAK.

PEKİ BU KATİL BELEDİYELER NASIL DURDURULACAK?
Bunun için BELEDİYELERİN ÜZERİNDE İDARİ YAPTIRIM olmalı ve katliam yapan görevliler de CEZA kapsamına alınmalı…

Her yerde bunu yazmalı, söylemeli, haykırmalıyız…
Twitter etkili bir mecra. Orada Cumhurbaşkanlığı, TBMM üyeleri, Tarım Orman ve İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, Adalet Bakanlığı etiketlenerek lütfen yayınlayın. Basın kuruluşlarına, KÖŞE YAZARLARINA da yollayın.
Basın yolu ile kitlelere de mutlaka BU VAHŞETLERİ göstermeliyiz. Alın bu köpeği buradan diyenler ZULÜM ve ÖLÜM emrini verdiklerini bilmeliler…

Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

EDREMİT Belediyesinin RUHSATSIZ KAÇAK Barınağı, TOPLUM SAĞLIĞI ve Hayvanlar için ÖLÜM KAMPI Olarak TEHLİKE Saçmaya DEVAM EDİYOR!

Çıkrıkçılar’da 1.Derecede TARIM arazisinde bulunan, TARIM SULAMASI yapıldığı için İNSAN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE sokan Edremit Belediyesi barınağı, 2017 yılında resmi kurumlara yaptığımız müracaatlar neticesinde bakanlık tarafından yapılan denetimle 2872 Sayılı Çevre

Haberler

Ankara/Batıkent Katliamı ve Katillerin Serbest Bırakılması Protesto Ediliyor.

Ankara’da Türkiye’nin heryerinden binlerce hayvan hakkı savunucusunun katılımıyla köpekleri zehirleyen KATİLLER ve gerekli tedbirleri almayarak katillerin hayvanları öldürmesine fırsat veren tüm kurumlar basın açıklaması ve yetkililere sesleniş ile PROTESTO EDİLİYOR..

Protesto Ediyoruz!

SON DAKİKA…SAKARYA -PAMUKOVA’DA KAMYONLA VAHŞİCE TOPLAMA !

TEPKİLERİNİZİ iLETİNİZ : PAMUKOVA BELEDİYESİ İLETİŞİM:T: 0 (264) 551 30 83 – 0 (264) 551 34 14 bilgi@pamukova.bel.tr SAKARYA ORMAN SU İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Tel: 0264 2750474/0264 2756553 sakarya@ormansu.gov.tr. SUÇ DUYURUSU