Kayseri Barınak Vahşeti (2016) / Barınakta Tüm Köpekler Öldürüldü.

Kayseri Büyükşehir Belediye Barınağında, SOLUNUM KESİCİ ÖLDÜRME İlaçları ile anne yavru demeden  tüm köpekler ÖLDÜRÜLDÜ!..Yıl..2016

Belediye görevlilerinin barınaktaki köpeklerin ÖLDÜRÜLMESİ için üstlerinden aldıkları emri nasıl uyguladıklarını anlattıkları RESMİ YÜZLEŞTİRME TUTANAKLARI ektedir.
Bu tutanaklar, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Kayseri İl Şube Müdürlüğü tarafından öldürme emrini uygulayan barınak görevlilerinden alınan resmi ifade tutanaklarıdır..

Barınak görevlilerinin ifadelerinin BİR KISMINDA:
1.’Barınağa YEMEK ve MAMA alımının kesilerek, hayvanlara YEMEK ve SU VERİLMEMESİ ‘’
2.Belediye Yetkilerinin Barınakta ‘’’ 800-1000 köpek istemiyorum..100 köpek istiyorum.. Geri kalanını halledin, DAĞA TAŞA KİMSENİN GÖRMEDİĞİ YERLERE ATIN’’ ..
3.Belediye Yetkililerinin Barınağa Toplanan Hayvanların ÖLDÜRÜLMESİ için L…..adlı SOLUNUM KESEN ilaçla, Barınaktaki Hayvan Sayısının AZALTILMASI TALİMATLARINI Verdikleri, görevlilerin RESMİ TUTANAKLARDAKİ ifadelerinin BİR KISMIDIR..

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ÇALIŞANLARI ifadelerinde, belediyelere satışı YASAK olan SOLUNUM KESEN o ilaçla ilgili ÇALIŞAN İFADESİ “Genel Müdür Hüseyin İşlertaş bana kaç adet hayvan olduğunu sordu……. akabinde 11 adet LİSTENON isimli ilaç getirildi ve bununla sayıyı azaltabileceğimizi söyledi. İki ay içinde peyderpey 200-250 kadar köpek uyutuldu. ” YANİ ÖLDÜRÜLMÜŞ…

KÖPEKLERİ UYUŞTURMA MASKESİ ALTINDA ÖLDÜRME AMACI İLE KULLANILAN LİSTENON, bütün KATİL BELEDİYELER tarafından kullanılmaktadır.

Bu ilaç, tüm anestezikler gibi, solunum felci, ani dolaşım bozuklukları, krizler, şoklar olmak üzere birçok ani, ağrılı, sancılı, acılı duruma sebep olarak, hayvanın soluk almasını engelleyip acı içinde öldürmektedir.
İnsanda dahi çok dikkatli kullanılan bu ilaçla bir seri katil olan Alman hemşire 29 hastasını öldürmüştür.Kaçan kurbanlık ineği sakinleştirmek için kulanılan L… ineğin ölümüne sebep olmuştur. Söz konusu ilacın ne kadar tehlikeli olduğu konusunda sayısız örnek mevcuttur. İlacın ölümcül etkisini çoğu belediye de artık bilmektedir. Buna rağmen belediyeler halen bu ilacı kullanmaya devam etmektedir.

 Barınak Görevlisi-1

kayseri_yazi_2016

Barınak Görevlisi-2

kayseri_barinak_yazi2

Barınak Görevlisi-3

kayseri_yazi_2016_1

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kayseri Barınak Gerçeği

Kayseri Belediyesinin Dağ Başındaki Sahipsiz Hayvan Barınağında İşçinin İğne ile Köpekleri Öldürmesine İlişkin Görüntüler (31 Temmuz 2016)

Tarih: 31 Tem 2016 Kayseri Belediyesinin dağ başındaki sahipsiz hayvan barınağında işçinin iğne ile köpekleri öldürmesine ilişkin görüntüler. Sayın Basın Mensupları, Kayseri Belediyesi’nin dağ başında bulunan Sahipsiz Hayvan Bakımevinde yıllardır

Kayseri Barınak Gerçeği

Kayseri’de Kamyonetle Bırakılan Köpeklerle İlgili Yazı ve Fotoğraflar (26 Temmuz 2013)

KAYSERİ YAKINLARINA DAMPERLİ KAMYONLA “DÖKÜLEREK” TERKEDİLEN 45 YAVRU VE YAVRULU ANNE KÖPEK, HAYTAP İMDAT TELEFONUNA YAPILAN BAŞVURU SONRASI KURTARILDI… başlıklı konu ile ilgili bugün belediye ve barınak ile gerekli görüşmeleri

Kayseri Barınak Gerçeği

Kayseri Barınağı kakkında Mehmet Özhaseki’ye Sunulan Rapor (14 Eylül 2012)

Tarih: 14 Eyl 2012 Kayseri Barınağı Kime:   Sayın Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Bilgi:    Sayın Şerif Yılmaz, Kayseri Valisi Sayın Abdullah Gül, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Başkan,