Kayseri Barınak Vahşeti (2016) / Barınakta Tüm Köpekler Öldürüldü.

Kayseri Büyükşehir Belediye Barınağında, SOLUNUM KESİCİ ÖLDÜRME İlaçları ile anne yavru demeden  tüm köpekler ÖLDÜRÜLDÜ!..Yıl..2016

Belediye görevlilerinin barınaktaki köpeklerin ÖLDÜRÜLMESİ için üstlerinden aldıkları emri nasıl uyguladıklarını anlattıkları RESMİ YÜZLEŞTİRME TUTANAKLARI ektedir.
Bu tutanaklar, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Kayseri İl Şube Müdürlüğü tarafından öldürme emrini uygulayan barınak görevlilerinden alınan resmi ifade tutanaklarıdır..

Barınak görevlilerinin ifadelerinin BİR KISMINDA:
1.’Barınağa YEMEK ve MAMA alımının kesilerek, hayvanlara YEMEK ve SU VERİLMEMESİ ‘’
2.Belediye Yetkilerinin Barınakta ‘’’ 800-1000 köpek istemiyorum..100 köpek istiyorum.. Geri kalanını halledin, DAĞA TAŞA KİMSENİN GÖRMEDİĞİ YERLERE ATIN’’ ..
3.Belediye Yetkililerinin Barınağa Toplanan Hayvanların ÖLDÜRÜLMESİ için L…..adlı SOLUNUM KESEN ilaçla, Barınaktaki Hayvan Sayısının AZALTILMASI TALİMATLARINI Verdikleri, görevlilerin RESMİ TUTANAKLARDAKİ ifadelerinin BİR KISMIDIR..

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ÇALIŞANLARI ifadelerinde, belediyelere satışı YASAK olan SOLUNUM KESEN o ilaçla ilgili ÇALIŞAN İFADESİ “Genel Müdür Hüseyin İşlertaş bana kaç adet hayvan olduğunu sordu……. akabinde 11 adet LİSTENON isimli ilaç getirildi ve bununla sayıyı azaltabileceğimizi söyledi. İki ay içinde peyderpey 200-250 kadar köpek uyutuldu. ” YANİ ÖLDÜRÜLMÜŞ…

KÖPEKLERİ UYUŞTURMA MASKESİ ALTINDA ÖLDÜRME AMACI İLE KULLANILAN LİSTENON, bütün KATİL BELEDİYELER tarafından kullanılmaktadır.

Bu ilaç, tüm anestezikler gibi, solunum felci, ani dolaşım bozuklukları, krizler, şoklar olmak üzere birçok ani, ağrılı, sancılı, acılı duruma sebep olarak, hayvanın soluk almasını engelleyip acı içinde öldürmektedir.
İnsanda dahi çok dikkatli kullanılan bu ilaçla bir seri katil olan Alman hemşire 29 hastasını öldürmüştür.Kaçan kurbanlık ineği sakinleştirmek için kulanılan L… ineğin ölümüne sebep olmuştur. Söz konusu ilacın ne kadar tehlikeli olduğu konusunda sayısız örnek mevcuttur. İlacın ölümcül etkisini çoğu belediye de artık bilmektedir. Buna rağmen belediyeler halen bu ilacı kullanmaya devam etmektedir.

 Barınak Görevlisi-1

kayseri_yazi_2016

Barınak Görevlisi-2

kayseri_barinak_yazi2

Barınak Görevlisi-3

kayseri_yazi_2016_1

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Kayseri Barınağı kakkında Mehmet Özhaseki’ye Sunulan Rapor (14 Eylül 2012)

Tarih: 14 Eyl 2012 Kayseri Barınağı Kime:   Sayın Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Bilgi:    Sayın Şerif Yılmaz, Kayseri Valisi Sayın Abdullah Gül, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Başkan,

Şikayet ve Talep

Adıyaman/Gölbaşı Belediyesi Hayvanları Barınak Adı Altındaki Ölüm Kampına Topluyor.

Adıyaman/GÖLBAŞI Belediyesi hayvanları barınak adı altındaki ÖLÜM KAMPINA topluyor. Besleme yok, kısırlaştırma yok, veteriner hekim yok. Köpekler ölen arkadaşlarını YİYORLAR. Gölbaşı Belediyesinin bu VAHŞETİ durdurması için yazıyı CİMER’e göndermeliyiz Karadeniz

Belediye Vahşeti

Artvin / Hopa Barınağı’nda Hayvanlar Açlıkla Mücadele Ediyor

Hiçbir şekilde hayvanların yaşamasına uygun olmayan, kısırlaştırma,tedavi yapılmayan barınak adı altındaki ÖLÜM KAMPINDA bu hayvanlar neyi bekliyor? Neden toplanıyor?  Belediye 5199 sayılı kanunu nasıl hiçe sayıyor? Belediyeler kanunlardan üstün mü?.