Afyonkarahisar – Emirdağ Hayvan Barınağında Katliam Var

Emirdağ Hayvan Barınağında Katliam var.!

Kaymakamlık ve Valilik yetkililerini göreve davet ediyoruz.

Emirdağ Belediyesinin hayvan barınağında ortaya çıkan kahredici görüntüler, hayvanseverleri ayağa kaldırdı.
Bu hayvanlar bu barınaklara sağlam geldiler, orada CAN VERDİLER. Kapılarına kilit vurup kış günü SOĞUKTA AÇ BIRAKILAN hayvanlar öldü.

Emirdağ Belediyesi hayvan barınağının çalışanları, aç ve susuz bıraktıkları çok sayıda hayvanın ölümüne neden oldu.
Bir yandan Emirdağ yaylalarında aç kalan hayvanlar için yonca ve arpa götüren gençler diğer yandan Emirdağ Belediyesi tarafından toplanan hayvanların içler acısı durumu.

Birçok hayvan açlık ve susuzluktan öldü. Hayatta kalmaya çalışan diğer hayvanların yardımına ise tellerin dışından içeriye girmeye çalışan hayvan severler koştu. Vatandaş; Hesabını kim verecek?’ diye sordu.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Tarım Orman Bakanı Sn. Bekir Pakdemirli Bilgisine: İskilip Çöplüğünde Belediyenin Vurduğu Köpekler

Çorum İSKİLİP Belediye Çöplüğü vurulmuş köpek ÖLÜLERİ ile dolu. Tarım Orman Bakanı Sn. Bekir PAKDEMİRLİ, Türkiye’nin öncelikli sorunlarından biri olan “Sahipsiz Hayvanları” ve onlara yapılan vahşeti YOK saydınız. Sayın Cumhurbaşkanımızın

Belediye Vahşeti

Zorba Belediye Zabıtalarının Sahipli-Sahipsiz Hayvana Müdahalesi Yasaya Aykırıdır.

BAZI kanun tanımaz Belediye Başkanları, ZABITAYI adeta TETİKÇİ olarak kullanmakta, sahipsiz hayvanları ZABITAYA toplatıp yok ettirmekte, sahipli hayvanlar için de zabıtayı kapıya yollamaktalar. 1. Kapınıza gelerek sahipli hayvanınıza müdahale eden,

Belediye Vahşeti

Samsun Bakımevinde Hayvanlar Cehennemi Yaşıyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bakımevini KaradenizFed Başkanı Nihal Erkoç, Genel Sekreter Tülay Danacıoğlu ile birlikte ziyaret ettik. Samsun bakımevinde hayvanlar CEHENNEMİ YAŞIYOR!  Kuru su kabını YALIYORLAR! Önlerinde bir yudum su YOK!