Nevşehir – Çat Kasabası Çöplüğünde (Kepez Çöplüğü) Çok Sayıda Hunharca Katledilmiş Hayvan Ölüleri Bulunu!!

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikâyet yazısını videoyu ve fotoğrafları da ekleyerek verilen adreslere yollayınız.

Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu
=================================

NEVŞEHİR VALİLİĞİNE

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ Çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu bağlamda;
1. Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hayvanlara uygulanan VAHŞETİN faillerinin bulunması için soruşturma açılarak kimlik tespiti yapılmasını talep ediyoruz.

2. Nevşehir Orman Su İşleri İl Müdürlüğünce varsa şikâyetçilerin ve çevredeki insanların da ifadeleri alınarak deliller toplanmasını, kimliği tespit edilen faillere hayvanları işkence ile KATLETME eylemlerinden 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereği idari para cezası kesilmesini, gerek görülürse şahsın psikolojik açıdan müşahede altına alınmasının sağlatılmasını talep ediyoruz.

3. Bu hayvanları ÇÖPLÜĞE hangi belediyenin attığının araştırılmasını, atan belediye hakkında idari işlem yapılmasını, hayvanları oraya götüren belediye görevlileri ve emir veren yetkililer hakkında da idari işlem yapılmasını talep ediyoruz. Çünkü bu hayvanların katili sadece zehirleyen caniler değil, aynı zamanda o hayvanları o çöplüğe atan BELEDİYE ve GÖREVLİLERDİR.

4. Çöplüğün bağlı olduğu belediye hakkında, yasalar gereği orada güvenlik önlemleri almaması nedeni ile idari soruşturma açılmasını talep ediyoruz.

Konu ile ilgili olarak yapılacak ve sonrasında yapılmış çalışmalara ilişkin, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Yasası ve 3071 sayılı Dilekçe Kullanma Hakkı yasası gereği tarafımıza bilgi verilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz.

T.C. No. İsim Soyisim

YAZININ GÖNDERİLECEĞİ ADRESLER:

TO:
nevsehir@nevsehir.gov.tr; ozelkalem@nevsehir.gov.tr; basin@nevsehir.gov.tr; mahalli@nevsehir.gov.tr
CC:
cimer_bilgi@tccb.gov.tr; bekir.pakdemirli@tarimorman.gov.tr; akifozkaldi@ormansu.gov.tr; ykandazoglu@ormansu.gov.tr; kamil.tabak@tarim.gov.tr; lutfi.korkut@tarim.gov.tr; bekirkaracabey@ogm.gov.tr; cem@ormansu.gov.tr; muhammet.akbaba@tarim.gov.tr; hayvanhaklari@ormansu.gov.tr; hayvanlarikoruma@ormansu.gov.tr; dkmp@ormansu.gov.tr; basin@ormansu.gov.tr; hukuk@ormansu.gov.tr; teftis@ormansu.gov.tr; icdenetim@ormansu.gov.tr; bakanyrd.mince@icisleri.gov.tr; bakanyrd.mersoy@icisleri.gov.tr; bakanyrd.icatakli@icisleri.gov.tr; bakanyrd.tserdil@icisleri.gov.tr; illeridaresi@icisleri.gov.tr; mahalli.bilgiedinme@icisleri.gov.tr; teftis@icisleri.gov.tr; hukuk@icisleri.gov.tr; basin@icisleri.gov.tr; bakanlik.musavirligi@icisleri.gov.tr; icdenetim@icisleri.gov.tr; bilgiislem@icisleri.gov.tr; bhim@egm.gov.tr; nevsehir@diyanet.gov.tr; nevsehir155@egm.gov.tr; bolge8@ormansu.gov.tr; mtsahin@ormansu.gov.tr; holcer@ormansu.gov.tr; nevsehir@ormansu.gov.tr; eaksoy@ormansu.gov.tr; info@nevsehir.bel.tr; baskan@nevsehir.bel.tr; info@cat.bel.tr

Dr. Bekir PakdemirliYusuf KandazoğluT.C. Nevşehir ValiliğiNevşehir DKMPOrman Ve Su İsleri 8. Bolge MudurluguÇat Belediyesi

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Mobil Klink Vahşetini Unutmadık, Unutturmayacağız!

Gönüllülere, ”SİZ KİMSİNİZ? ”deyip kanuna meydan okuyan bir KLİNİK, Kırklareli’nde YOK EDEN belediyeler ile işbirliği yaparak köpekleri topluyor ve toplanan hayvanlardan bir daha haber alınamıyor…. VİZE Belediyesi ile bu klinik

Belediye Vahşeti

Sultangazi Bakımevi İçin İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya ile Görüştük. Sn. Valimiz Devreye Girdi.

Cebeci de Veteriner hekim ve görevliler, işlerinin başındaydı. Cebeci ile bitişik olan Sultangazi Belediyesi bakımevine ise GİRİŞ YASAĞI konulmuştu. İçeride öldürülmüş hayvanlar olduğu konusunda ciddi şüphelerimiz oluştu..Normal zamanda da gönüllülere

Belediye Vahşeti

Van Çaldıran Belediye Barınağında VAHŞET!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3091587487522231&id=953915024622832 2017 de MOBİL KISIRLAŞTIRMA firması ile birlikte 100lerce köpeği ÖLDÜRÜP, gömerken SUÇ ÜSTÜ yakalanan Van Çaldıran Belediyesi şimdi de anne yavru demeden vurduğu köpekleri, pislik içerisindeki, kısırlaştırma tedavi olmayan