Nevşehir – Çat Kasabası Çöplüğünde (Kepez Çöplüğü) Çok Sayıda Hunharca Katledilmiş Hayvan Ölüleri Bulunu!!

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikâyet yazısını videoyu ve fotoğrafları da ekleyerek verilen adreslere yollayınız.

Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu
=================================

NEVŞEHİR VALİLİĞİNE

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ Çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu bağlamda;
1. Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hayvanlara uygulanan VAHŞETİN faillerinin bulunması için soruşturma açılarak kimlik tespiti yapılmasını talep ediyoruz.

2. Nevşehir Orman Su İşleri İl Müdürlüğünce varsa şikâyetçilerin ve çevredeki insanların da ifadeleri alınarak deliller toplanmasını, kimliği tespit edilen faillere hayvanları işkence ile KATLETME eylemlerinden 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereği idari para cezası kesilmesini, gerek görülürse şahsın psikolojik açıdan müşahede altına alınmasının sağlatılmasını talep ediyoruz.

3. Bu hayvanları ÇÖPLÜĞE hangi belediyenin attığının araştırılmasını, atan belediye hakkında idari işlem yapılmasını, hayvanları oraya götüren belediye görevlileri ve emir veren yetkililer hakkında da idari işlem yapılmasını talep ediyoruz. Çünkü bu hayvanların katili sadece zehirleyen caniler değil, aynı zamanda o hayvanları o çöplüğe atan BELEDİYE ve GÖREVLİLERDİR.

4. Çöplüğün bağlı olduğu belediye hakkında, yasalar gereği orada güvenlik önlemleri almaması nedeni ile idari soruşturma açılmasını talep ediyoruz.

Konu ile ilgili olarak yapılacak ve sonrasında yapılmış çalışmalara ilişkin, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Yasası ve 3071 sayılı Dilekçe Kullanma Hakkı yasası gereği tarafımıza bilgi verilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz.

T.C. No. İsim Soyisim

YAZININ GÖNDERİLECEĞİ ADRESLER:

TO:
nevsehir@nevsehir.gov.tr; ozelkalem@nevsehir.gov.tr; basin@nevsehir.gov.tr; mahalli@nevsehir.gov.tr
CC:
cimer_bilgi@tccb.gov.tr; bekir.pakdemirli@tarimorman.gov.tr; akifozkaldi@ormansu.gov.tr; ykandazoglu@ormansu.gov.tr; kamil.tabak@tarim.gov.tr; lutfi.korkut@tarim.gov.tr; bekirkaracabey@ogm.gov.tr; cem@ormansu.gov.tr; muhammet.akbaba@tarim.gov.tr; hayvanhaklari@ormansu.gov.tr; hayvanlarikoruma@ormansu.gov.tr; dkmp@ormansu.gov.tr; basin@ormansu.gov.tr; hukuk@ormansu.gov.tr; teftis@ormansu.gov.tr; icdenetim@ormansu.gov.tr; bakanyrd.mince@icisleri.gov.tr; bakanyrd.mersoy@icisleri.gov.tr; bakanyrd.icatakli@icisleri.gov.tr; bakanyrd.tserdil@icisleri.gov.tr; illeridaresi@icisleri.gov.tr; mahalli.bilgiedinme@icisleri.gov.tr; teftis@icisleri.gov.tr; hukuk@icisleri.gov.tr; basin@icisleri.gov.tr; bakanlik.musavirligi@icisleri.gov.tr; icdenetim@icisleri.gov.tr; bilgiislem@icisleri.gov.tr; bhim@egm.gov.tr; nevsehir@diyanet.gov.tr; nevsehir155@egm.gov.tr; bolge8@ormansu.gov.tr; mtsahin@ormansu.gov.tr; holcer@ormansu.gov.tr; nevsehir@ormansu.gov.tr; eaksoy@ormansu.gov.tr; info@nevsehir.bel.tr; baskan@nevsehir.bel.tr; info@cat.bel.tr

Dr. Bekir PakdemirliYusuf KandazoğluT.C. Nevşehir ValiliğiNevşehir DKMPOrman Ve Su İsleri 8. Bolge MudurluguÇat Belediyesi

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, ”Sadık Köpek” ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Bayramda aç kalmasın diye Eyüp Belediyesi Veterinerliğe SAĞLIKLI teslim edilen, herkesin gözbebeği ” Sadık” köpek için ”ÖLDÜ, GÖMDÜK..Bilgi vermeyiz” denildi. Sadık Köpek ÖLDÜRÜLDÜ MÜ? Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, yıllardır

Belediye Vahşeti

Manisa Akhisar Belediyesi, Köpekleri ‘’TERÖRİST PİSLİKLER’’ Olarak Niteleyen Şahsın Talebi ile KÖPEKLERİN İŞİNİ BİTİRDİ!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3031714786842835&id=953915024622832 İstemi H… adlı bu şahıs, sahipsiz köpekler için ’TERÖRİST PİSLİKLER, DEFOLUP GİTSİNLER..TERÖRİSTLER YOK EDİLMELİ’’ diyerek halkı hayvanlara karşı KİN ve NEFRET ile KIŞKIRTIP, Akhisar Belediyesine VURDURUP YOK ETTİRDİ..Bu sırada

Protesto Ediyoruz!

Nevşehir Kozaklı’da Katil Ekip Gece Saat 24.00 Civarında Köpekleri Öldürdü.

ACİL: SON BİLGİLER SAAT 02.00 itibarı ile… ACİL: Son bilgi saat 02.00 de şimdi geldi. Belediye ölen köpekleri almış. BU NE HIZ Sn Kozaklı Belediye Başkanı Celalattin Güven????? CEVAP VER