Sayın Cumhurbaşkanım, KAYSERİ’DE VAHŞET BAŞLADI

sayin_cumhurbaskanim_kayseriSayın Cumhurbaşkanım,
KAYSERİ’DE VAHŞET BAŞLADI.
1. Kayseri BÜYÜKŞEHİR Belediyesi 20 yıldır KISIRLAŞTIRMA YAPMIYOR, köpekler sürekli “Barınağa Götürme” bahanesi ile toplanıyor. Bir kısmı barınakta öldürülüyor, bir kısmını da şehir dışına kırsala ıssızlara atılıyor. (20 yılda 100 binlercesi içinden çok azı göstermelik kısırlaştırılmıştır. Yazının altındaki linkte Kayseri Belediyesi VAHŞETLERİ vardır)
2. Kayseri ilçe belediyeleri KISIRLAŞTIRMA yapmıyor, KÖPEKLERİ büyükşehir barınağına götürme bahanesi ile DİĞER İLÇELERE ve ıssızlara atıyorlar, yok ediyorlar.
3. Bu hayvanlar atıldıkları başka ilçelerde ıssızlarda ÇOĞALIP ÜRÜYORLAR ve bunları da ÖLDÜRMEYE, başka yerlere atmaya devam ediyorlar.
4. SÜRGÜN ve ÖLDÜRME döngüsü 20 yıldır devam ediyor.
5. Mezbaha çevresine KÖPEKLERİ ATAN belediyeler SUÇLUDUR. Soruşturma talep ediyoruz.
6. Dağın başına BARINAK kurup kısırlaştırmayı göstermelik yapan KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ gelmiş geçmiş başkanları suçludur. Bu belediyeye YASAYI UYGULATAMAYAN TARIM ORMAN BAKANLIĞI suçludur. Bu belediyeye YASAYI UYGULATAMAYAN  VALİLİK suçludur.  Bunların hepsi için SORUŞTURMA açılmasını talep ediyoruz.7. SORUNU ÇÖZEREK değil, yine TOPLAMA ve KATLİAM EMRİNİ veren VALİLİK, bu suçun bedelini yine KÖPEKLERE ödetmektedir.
Yarın hakkın huzuruna çıkınca, BU KÖPEKLER hepimize hesap soracaklardır.

Sayın Cumhurbaşkanım,
Kayseri’deki BU KATLİAMIN DURDURULMASINI, kurumların görevlerini yapmalarının sağlanmasını, bir merhamet dini olan YÜCE DİNİMİZİN mensupları olarak insanlık namına yüksek makamınızdan talep ediyoruz.

Saygılarımızla..Nesrin Çıtırık
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı
0533 445 88 03

Kayseri Büyükşehir ve İlçe Belediyelerinin KATLİAMLARINI görmek için linki tıklayınız:

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

1. Belediyenizce kurulan İFTAR ÇADIRLARINDA artık yemeklerin sokak hayvanlarına verilmesi

İftar çadırları devletin parası ile kuruluyor. O çadırlardaki artık yemekler çöpe gitmesin, AÇLIKLA mücadele eden hayvanlara verilsin. Herkes bulunduğu yerde il ve ilçe belediyelerine ekteki ÖRNEK YAZIYI yollayarak, iftar çadırı

Şikayet ve Talep

Kemal Kılıçdaroğlu CHP’li Babaeski Belediye’sinden Hesap Soracak mısınız?

Babaeski Belediyesi ve ÖZEL FİRMA işbirliğinde hayvanlar kanayan yaraları, patlayan dikişleri ile SOKAĞA ATILIYOR!.. Büyük bir kısmı da toplumun dikkatinden kaçırılarak, herkes uykuda iken sabaha karşı toplanıp YOK EDİLİYOR! Başkan

Şikayet ve Talep

Sn. Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri Sahipsiz Hayvanlar İçin Çözüme Yönelik Çalışmalar Yapmamışlardır.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR  ve İLÇELERİ SAHİPSİZ HAYVANLARA YÖNELİK SORUN Ve ÇÖZÜM ÖNERİLERİ. (GÖLBAŞI BARINAK ve TOPLU YAŞAM YERLERİNE GEÇİCİ DESTEK) Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, sahipsiz hayvanlara yönelik başta KISIRLAŞTIRMA olmak