Kayseri Hayvan Barınağı Felaket (14 Şubat 2012)

kayseri_brnk_2012_1 BARINAĞIN DURUMU; barınak veterineri yok teknisyen varmış ama bütün hayvanlar uyuz ve kanlı isal gibi ölümcül ve bulaşıcı bir hastalığı olan köpekle anne ve yavru köpekler bir arada tutulıyor. köpeklere çiğ ve bozuk et veriliyor köpekler çiğ et yemekten birbirine saldırıyor.güçlü köpeklerle diğerleri bir arada bulunduğundan yaralanmalar çok fazla.enfeksiyonlu köpek madem veterineri var neden bu kadar ilerlemiş.2 köpeği aldık ayağının kırık olduğu ortaya çıktı. Yani köpeklerle ilgilenilmiyor. Battaniye yok üstlerinin küçük bir kısmı kapalı olduğu için köpekler buzun üstünde dağın tepesinde şehrin dışında oldukça yüksek bir yerde olduğundan çok üşüyorlar. Su yok itfaiye getiriyormuş ama buz tutmuş yenilenmiyor.köpeklerle ilgilenen görevlilerin köpek bakma bilgileri yok.aşıları yok kısırlaştırılma yapılmıyor.günde 20 köpek verdiklerini söylüyorlar bu ne demek biliyor musun günde o barınakdan 20 köpek dövüştürülmeye alınıyor demek.burası kayseri burda böyle.2 köpek aldım tedavilerini yaptırıp bağışlamak için sözleşme için biz doldururuz siz alın diyorlar.önüne gelen alabiliyor yani.bizi ısrarla sokmak istemedikleri bölüme girdiğimizde cins köpeklerin olduğunu ve resmen ölüme terk edilmiş ileri uyuz köpekler olduğunu gördük cins köpekleri neden sakladıklarını sorduğuuzda onlar sahipli dediler.bu inandırı değil! öncelikle bu barınağın kesinlikle şehire yakın bir yere yapılmasını istiyoruz.veteriner görevlendirilmesini ve bakıcıların köpek bakımından anlayan kişiler olmasını istiyoruz.daha önceden barınağa yardımcı olmak isteyen kişileri barınakdan uzaklastırıp girişleri yaşaklanmış.daha çok fazla eksik var.

kayseri_brnk_2012_2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Samsun – Ayvacık Belediyesi Gece Yarısı Köpekleri Çöp Poşetlerinde CANLI CANLI BOĞARAK ÖLDÜRÜRKEN SUÇ ÜSTÜ YAKALANDI!

Katiller, vurdukları köpekleri canlı canlı poşetlere koyup, boğulsunlar diye ağızlarını sıkıca bağladılar. Boğarken vatandaşlara SUÇ ÜSTÜ yakalandılar. Vahşeti görenler ağızları sıkı sıkıya bağlanmış torbaları kesip, hayvanları kurtarmak istedilerse de  başaramadılar..

Belediye Vahşeti

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş’a olan DİLEKÇEYE KATILIN!

 Ankara Çubuk’da BAKIMEVİ YOK.. KISIRLAŞTIRMA YOK.. Torbalara konup özellikle ağız kısmı sıkıca bantlanarak TOPLU olarak ÖLDÜRÜLMÜŞ bulunan bu hayvanların KATİLİ KİM? … Baş şüpheli ve SORUMLU yıllardır KISIRLAŞTIRMA yapmayıp, hayvanlar