Yozgat/Sorgun Belediyesi Barınak Vahşeti

Sorgun sokaklarından toplanan köpekler ne mi oluyor?

Asla kanunlara,insanlığa,dine uygun olmadan toplanan zavallı hayvanlar,barınak denilen ölüm kampında kaderine terkedilerek ölüyor.Üstelik ölmüş olarak görünen iki genç köpek dışındaki “TÜY BİRİKİNTİSİ”zannedebileceğiniz şeyler de ölümünün üzerinden uzun zaman geçmiş olan köpekler.Ölmelerinin üzerinden belliki aylar geçmiş,çöp konteynırı kurtlanmış,artık hayvanlar için tehdit oluşturmaktan öteye giderek,oraya ziyarete gidebilecek çocuk,genç,aile için de bir sağlık tehditi haline gelmiştir.

“Arabanın etrafında sizi görmek istemiyorum” diyerek tehdit eden sorgun belediye başkanını, barınağı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Hayvanların akibetine engel olmaya kalkanı düşman bilmek değil; orayı düzene sokmak önemli olan.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1151286368367685&id=519177948245200

sorgun_belediye_barinak

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

Samsun – Ayvacık Belediyesi Gece Yarısı Köpekleri Çöp Poşetlerinde CANLI CANLI BOĞARAK ÖLDÜRÜRKEN SUÇ ÜSTÜ YAKALANDI!

Katiller, vurdukları köpekleri canlı canlı poşetlere koyup, boğulsunlar diye ağızlarını sıkıca bağladılar. Boğarken vatandaşlara SUÇ ÜSTÜ yakalandılar. Vahşeti görenler ağızları sıkı sıkıya bağlanmış torbaları kesip, hayvanları kurtarmak istedilerse de  başaramadılar..

Belediye Vahşeti

Hatay Barınağındaki Üzücü Görüntülerin SORUMLUSU ve SUÇLUSU, Bakımevine ELEMAN Vermemekte DİRENEN Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ’tır.!

HayKonfed Başkan Yardımcısı Haydar Özkan, Sn Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı cebinden arayıp inceleme başlatılmasını talep etti, inceleme başlatılıyor. —————————————————————- Hatay Barınağındaki üzücü görüntülerin SORUMLUSU ve SUÇLUSU, 500 e yakın köpeğe

Belediye Vahşeti

Çekmeköy’de Yıllardır Gönüllülerce Bakılan 25’e Yakın Köpek Aniden Yok Oldu.

25’e yakın köpeğin bayram tatilinde aniden yok olması ve bir kaçının ölü bedenleri bulunup mahalleli tarafından belediyenin aranarak gömdürüldüğü bilgisi üzerine bugün Haykonfed, Empati ve Haykurder olarak o mahalleye gittik.