Sivas – Şarkışla Belediye Barınağında Donarak Öldüler

SİVAS Şarkışla Belediye Barınağında VAHŞET!
Şarkışla Belediyesi anne yavru demeden topladığı tüm hayvanları önce barınakta dondurucu soğukta aç susuz ÖLÜME MAHKUM ETTİ ..
Barınakta açlıktan bir deri bir kemiğe dönmüş olan tüm hayvanlar bir gecede ağızlarından sarı bir sıvı gelmiş halde TOPLU olarak ÖLÜ bulundular.
 
Şarkışla Belediye BARINAĞINDA anneleri ile beraber bir deri bir kemik bedenleri ile öldürülmüş bebeklerin bulunduğu, ağızlarından gelen öldürme ilaçları ile can çekişirken birbirlerine sarılan hayvanlara yapılan bu vahşet, bugün Türkiye’de 1000 den fazla belediye BARINAĞINDA hayvanlara belediyeler tarafından yapılan zulüm ve vahşetlere sadece BİR ÖRNEKTİR!  
Bugün Türkiye’de Şarkışla Belediyesinin olduğu gibi belediyelerce  toplayıp öldürmeye KILIF olarak barınak adı altında oluşturulmuş, kısırlaştırma ve tedavi hizmeti olmayan yüzlerce toplama-ölüm kampları mevcuttur.
Belediyeler,  ”barınağa götürüyoruz, orada bakılacak” KILIFI ile ölüm kampı barınaklarına topladıkları hayvanları, aç susuz işkenceli ölümlere mahkum ediyor, gözlerden uzak, boğarak, kalplerine öldürme ilaçları enjekte ederek ÖLDÜRÜYOR! 
 
Şarkışla Belediyesi örneğinde olduğu gibi kısırlaştırma yapmayan, hayvanlar çoğalıp VATANDAŞ ŞİKAYET ettikçe toplayıp barınakta öldüren, vuran,  zehirleyen dağlara ıssızlara, başka şehirlere atan bu BELEDİYELERE, CEZA da yok İDARİ YAPTIRIM da yok.
 
TALEBİMİZ: Belediyelerin CEZA kapsamına alınması, bakanlığın belediyeler üzerinde başta KISIRLAŞTIRMA olmak üzere kanunun uygulanması için İDARİ YAPTIRIMININ olması, mevcut kanundaki 6. Maddenin tasarıda değiştirilmeden aynen muhafaza edilmesi ve TASARININ STK’ların da katılımı ile hazırlanmasıdır.
sarkisla_barinagi2
sarkisla_barinagi1
sarkisla_barinagi3
sarkisla_barinagi4

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Belediye Vahşeti

İstanbul Ayazağa Bereket Ormanlarında Vahşet!

Ormanda 5 torba dolusu ÖLDÜRÜLMÜŞ, anneli yavrulu kedi ve köpekler bulundu…Katiller, yavruları annelerinin kucağında hiç acımadan öldürmüşler. Öldürülmüş hayvanlar, battal boy çöp poşetlerine konulmuş ve ağızları sıkı sıkı bağlanmış. Poşeti

Kırklareli & HayKonfed

Pınarhisar Belediye Başkanı İHSAN TALAY HESAP VER!

Pınarhisar Belediye Başkanı İHSAN TALAY HESAP VER! Pınarhisar Belediyesinin ÖLÜM MERKEZİ olan toplama kampında, MarmaraFed Başkanı Nihal Kasa ve yerel gönüllülerin YAYIN YAPMASINI engellemeye çalışan BELEDİYE görevlilerinin saldırısı. Sayın valimizin

Belediye Vahşeti

Sultangazi Bakımevi İçin İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya ile Görüştük. Sn. Valimiz Devreye Girdi.

Cebeci de Veteriner hekim ve görevliler, işlerinin başındaydı. Cebeci ile bitişik olan Sultangazi Belediyesi bakımevine ise GİRİŞ YASAĞI konulmuştu. İçeride öldürülmüş hayvanlar olduğu konusunda ciddi şüphelerimiz oluştu..Normal zamanda da gönüllülere