Hayvanseverelere Kampanya Katılım Bilgileri

DEĞERLİ HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI,

“Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere OY YOK” etkinlikleri, ulusal çapta katılım ile başlatılmıştır.
Basın Açıklaması, milletvekili adaylarından istenecek SÖZ VERİYORUM yazısı ve Etkinliği Destekleyen STK, Platform ve Gurupların Listesi EKTEDİR.
Etkinliğe katılımını bildiren dernek ve grupların adları listeye eklenmeye devam edilecektir.
Şimdilik kaydı ile Katılım ve sorularınız için bilgi@haykonfed.org a yazabilir, 0533 445 8803, 0538 896 94 06 – 0553 917 27 97 den ve Facebook mesaj sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Daha sonra BÖLGE ve ŞEHİR bazında etkinliğe katılım sağlamak için başvurulacak İSİM ve TELEFONLAR belirlenip yazılacaktır.

STK, grup veya gönüllü kişi olarak şehrinizdeki milletvekili adaylarını ziyaret ederek çıktısını aldığınız SÖZ VERİYORUM yazısını imzalattıktan sonra fotoğraflı olarak bilgi@haykonfed.org adresine gönderdiğiniz takdirde yayına alınacaktır.
Basın açıklamasının da çıktısını alarak, yerel sorun ve taleplerinizi ekleyerek bulunduğunuz şehirde YEREL BASINA kendi dernek veya şahıs isimleriniz ile YOLLAYARAK, sizler de OY YOK KAMPANYASINI başlatıp duyurunuz.

En yoğun biçimde partilerin il-ilçe örgütleriyle  temas kurarak milletvekili adaylarını mümkünse basının da katılımıyla ziyaret ederek yerel sorunlarınızı da anlatarak söz veriyorum yazısını imzalatınız.

Basıma hazır formatları verilen Oy Yok Kampanyası görsellerinden çıktı alarak imza sırasındaki  fotoğraf çekiminde elinizde tutunuz.

Basın Açıklaması Metni, Vekil Adaylarından İMZA istenecek SÖZ VERİYORUM yazısı, OY YOK kampanyasının basıma hazır formatları ve Yasa Tasarısına ilişkin TALEPLERİMİZİ içeren yazılara ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.haykonfed.org/2018/04/22/haykonfed-oy-yok-kampanyasi-basin-aciklamasi-soz-veriyorum-yazisi-ve-gorselleri/

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Oy Yok Eylem Bilgi Yazıları

2018 Haziran Seçimleri Oy Yok Kampanyası Doğa ve Hayvan Hakları Savunucuları Basın Açıklaması

DEĞERLİ BASIN KURULUŞLARININ BİLGİLERİNE 2018 Haziran seçimleri öncesinde hiç bir ayırım yapmadan tüm siyasi partileri kapsayacak olan “Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere OY YOK” kampanyasını başlatmış bulunuyoruz. Türkiye çapında

Oy Yok Eylem Bilgi Yazıları

Oy Yok! Görselleri Basıma Hazır Hali

OY YOK GÖRSELLERİNİN BASIMA HAZIR HALİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ. (Linki tıkladıktan sonra 10 sıra kadar aşağıya inince OY YOK görsellerine ulaşacaksınız) http://www.haykonfed.org/…/haykonfed-gorselleri-indir-down…/ YASA TASARISINA İLİŞKİN Görüşlerimizi İçeren Yazı İçin LİNKİ

Oy Yok Eylem Bilgi Yazıları

Oy Yok Kampanyasını Destekleyen ve Katılım Sağlayan Gönüllü Kişi, Grup ve STK’ların Lİstesi

Hayvan Hakları ve Etiği Derneği Hayvan Hakları İzleme Komitesi (HAKİM) HAD- Hayvanlara Adalet Derneği HayKonfed ( Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu) Marmara Hayvan Hakları Federasyonu Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Ege Hayvan