SÖZ VERMEYEN ADAYLARA OY YOK Kampanyası TANITIM BİLGİLERİ, YAPILACAKLAR (2019)

oyyok_2018

HayKonfed tarafından başlatılan ”YAŞAM HAKKI İÇİN SÖZ VERMEYEN ADAYLARI OY YOK” ulusal kampanyasının tanıtımını ve belediye başkan adaylarına imzalatılacak SÖZ VERİYORUM yazısını sizinle paylaşıyoruz. Lütfen herkes kampanyanın hedefini ve yapılacakları iyice öğrenip, SÖZ VERİYORUM yazısının çıktısını alıp yerel sorunlara uyarlasın….
KATİL ve ZALİM BELEDİYE yapılarını değiştirmek için HAREKETE GEÇME ZAMANI. Unutmayın, yurt çapında biz 7 milyonluk bir kitleyiz.
1. Siz bu güçle, BASINI da yanınıza alarak ADAYLARLA tek tek görüşecek ve “Sahipsiz Hayvanların Kısırlaştırma, Tedavi Bakım ve Sokaklardaki Beslenmelerini Yasal ve Vicdani Boyutta Yapmaya, Gönüllü ve STK’lar İle Birlikte Çalışmaya SÖZ VERMEYEN ADAYA OY YOK!” diyeceksiniz.
2. Yereldeki sorunları ve ÇÖZÜM taleplerinizi yazılı olarak ADAYLARA tek tek iletip SÖZ VERİYORUM imzası alacaksınız. Bunun için önceden randevu alacak, basına da haber vererek mümkün  ise başka hayvan severleri de alarak adayın yanına gideceksiniz. Adayın yanına gitmeden mesleği, çalışmaları biyografisi vs incelemeniz iyi olur.  İMZA veren adaylar ile fotoğrafınızı ve imzaladığı YAZIYININ taranmış halini bize yollayacak ve eğer gelmedilerse basına bizzat götüreceksiniz. Sosyal medya hesaplarınızda da yayınlayacaksınız.

3. Bu imzayı vermeyen ADAYLARI bize bildireceksiniz ve biz de sayfalarımızda PROTESTO başlatacağız. “Hayvan haklarını YOK SAYAN bu adaya oy vermeyin” diye yayınlayacağız. SÖZ VEREN adayları da teşekkür ile yayınlayacağız.

Kısırlaştırma yapmayan, hayvanlar çoğalıp vatandaş şikayet edince TOPLAYIP yok eden, vuran, canlı canlı gömen, başka şehirlere atan, adına barınak denen açlık ölüm kamplarında ESİR eden KATİL BELEDİYE yapısını bu seçim fırsatı ile değiştirebiliriz.

Haydi arkadaşlar, YELKENLERİMİZİ yüreklerimizdeki sevgi ve cesaretin RÜZGARI İLE DOLDURUP yola koyulalım.️️
Birbirimizin ipine sarılacağız ve BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Manşet

Konya/Tuzlukçu Belediyesi Karlı Bölgeye Ölsün Diye Atarken Yakalandı. (VİDEOLU)

“KONYA Tuzlukçu Belediyesinin ayıbı. Bu masum canları uyuşturucu iğneyle bayıltıp İlçe dışına boş araziye birakirlarken bir tane duyarlı Veteriner arkadaşımız tarafindan farkedilip olaya engel olunmuştur. Rastgele köyümüze dönerken olaya bizde

Yasa Tasarısı

Yasa Tasarısı KATLİAM ve Sürgün Getirecek!

Sayın Cumhurbaşkanımız,  Hayvanlar için KATLİAM ve ÖLÜM getirecek olan kanun tasarısı, Tarım Orman Bakanlığı’nca STK’lardan ve kamuoyundan GİZLİ olarak hazırlandı. Tasarı, yine aynı GİZLİLİK içinde makamınıza yollandı. Eğer bu tasarı

Şikayet ve Talep

ÖLÜM ve KATLİAM Getirecek ve Tüm Hayvanların TOPLANMASINI İçermesi Nedeni ile STK’ lardan GİZLENEN Yasa OCAK AYINDA Çıkıyor.

Yasa Tasarısının durdurulması için Sn Cumhurbaşkanına olan yazıya katılım sağlayalım. Tasarıda 6. Maddenin değiştirildiğinin GÖZLERDEN kaçırılması için basın da alet edilerek BÜYÜK bir OYUN ve algı operasyonu var. İş işten