Mezarlık Barınaklar ve Hayvanlara Belediye Vahşeti!

Tarım Orman Bakanlığı sokaklardaki kedi ve köpeklerin barınaklara toplanması KILIFI ile KATLİAM ve SÜRGÜN yasa tasarısı hazırlıyor!

Kanunun ana ilkesi olan KISIRLAŞTIRMA görevini yapmayan BELEDİYELER, hayvan sayısı çoğalıp, vatandaş şikayet ettikçe, hayvanları çöp kamyonlarında CANLI CANLI PRESLEYEREK, ZEHİRLEYEREK, ÇÖPLÜKLERE atarak, MEZARLIK BARINAKLARDA AÇ SUSUZ HASTA ÖLÜME MAHKUM ediyorlar.

Belediyelerin GÖREV İHMALİ ile milyonlarca hayvan belediyelerden VAHŞET görüp, YOK EDİLİYOR!

✔✔Tarım Orman Bakanlığı ise 14 yıldır KISIRLAŞTIRMA görevini yapmamış Belediyelerin GÖREV İHMALİNİN bedelini, SÜRGÜN ve ÖLÜM maddeleri ile HAYVANLARA ödetmek istiyor!

✔Oysa yapılması gereken Bakanlığın BELEDİYELER üzerinde İDARİ YAPTIRIMIN sağlanacağı ek maddeler ile YASANIN GÜÇLENDİRİLMESİDİR!

Tarım ve Orman Bakanlığını uyarıyoruz:

✔Önemli ve değerli maddeler içeren 5199 SAYILI YASA ile OYNAMAYIN! Tüm dünyaya ÖRNEK bir Kanun olan bu kanunu KATLİAM ve SÜRGÜN maddeleri ile yasanın kendisini KORUNMAYA MUHTAÇ hale getirmeyin!

Bakanlığın belediyeler üzerinde İDARİ YAPTIRIMINI sağlayarak yasayı GÜÇLENDİRİN ve UYGULATIN..STK ların görüşlerini alın. Hayvanları SÜRGÜNE götürecek, yaşam haklarını yok sayacak hiç bir tasarıyı kabul etmiyoruz..

#KatliamYasasınaHayır

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Genel

Sosyal Sorumluluk Projeleri Bilgilendirme Linkleri

Projelere İlişkin Haberler için Tıklayınız. Projelerin Tanıtımı için Tıklayınız. TAVPORT Haykonfed Projeleri için Tıklayınız. CarrefourSA Haykonfed Dost Hareketi Projesi için Tıklayınız.  

Genel

Sevgililer Günü Kartları

Merhaba Dostlar, Sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri göstermek için onun adına, sokaklarda ve barınaklarda binbir zorlukla hayatta kalmaya çalışan can dostlarımıza bağışta bulunabilirsiniz. Bilgi İçin: bilgi@haykonfed.org Tel: 0553 917 27 97 Kartlar

Genel

Bağışlarınızı Nerede Kullanıyoruz

Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar sokaklardaki sahipsiz canları besleyen yüce gönüllü ve fedakâr insanların yardım çığlıkları her geçen gün çığ gibi büyürken biz Haykonfed ailesi olarak değerli bağışlarınız ile çok daha