Devrek Belediye Barınağında Vahşet! Tarım Bakanlığını Yasa Tasarısı İçin Uyarı !

devrek_barinaginda_vahsetTarım Orman Bakanlığı’nı UYARIYORUZ!

Hazırladığınız KATLİAM/SÜRGÜN yasa tasarısı
TÜM hayvanların İDAM KARARIDIR‼️

Ölüm Kampı Bakımevlerinde Belediyeler ÖLDÜRÜYOR!

CANLI CANLI GÖMÜYOR!

✔Ülkemizde, 2004 Yılında dünyaya örnek olarak çıkartılan Hayvanları Koruma Kanunu’nda, başta KISIRLAŞTIRMA olmak üzere açıkça belirtilen görevleri yapmayan belediyeler üzerinde BAKANLIĞIN İDARİ YAPTIRIMI için ek maddeler getirmek yerine, her defasında mevcut DOĞRU maddeleri değiştirip, belediyelerin GÖREV İHMALİNİN bedeli, SÜRGÜN ve ÖLÜM maddeleri ile HAYVANLARA ödettirilmek isteniyor!
✔Oysa yapılması gereken Bakanlığın Belediyeler üzerinde İDARİ YAPTIRIMININ sağlanacağı ek maddeler ile YASANIN GÜÇLENDİRİLMESİDİR‼

Tarım ve Orman Bakanlığına uyarımız ve çağrımızdır:
✔Önemli ve değerli maddeler içeren 5199 SAYILI YASA ile oynamayın, yasanın kendisini KORUNMAYA MUHTAÇ hale getirmeyin, Bakanlığın belediyeler üzerinde İDARİ YAPTIRIMINI sağlayarak yasayı GÜÇLENDİRİN ve UYGULATIN.
Biz tüm hayvan hakları savunucuları, “5199 Sayılı yasamıza sahip çıkıyoruz, hayvanlarımıza sahip çıkıyoruz, uygar geleneklerden gelen Anadolu’muza ve ülkemize sahip çıkıyoruz. Katliam ve sürgün maddeleri ile bu yasanın değiştirilmesini ONAYLAMIYORUZ!. Tarım orman bakanlığının bürokratlarını da son kez uyarıyoruz.
#KatliamYasasınaHayır

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Afyonkarahisar – Emirdağ Hayvan Barınağında Katliam Var

Emirdağ Hayvan Barınağında Katliam var.! Kaymakamlık ve Valilik yetkililerini göreve davet ediyoruz. Emirdağ Belediyesinin hayvan barınağında ortaya çıkan kahredici görüntüler, hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Bu hayvanlar bu barınaklara sağlam geldiler, orada CAN VERDİLER.

Protesto Ediyoruz!

EDREMİT Belediyesinin RUHSATSIZ KAÇAK Barınağı, TOPLUM SAĞLIĞI ve Hayvanlar için ÖLÜM KAMPI Olarak TEHLİKE Saçmaya DEVAM EDİYOR!

Çıkrıkçılar’da 1.Derecede TARIM arazisinde bulunan, TARIM SULAMASI yapıldığı için İNSAN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE sokan Edremit Belediyesi barınağı, 2017 yılında resmi kurumlara yaptığımız müracaatlar neticesinde bakanlık tarafından yapılan denetimle 2872 Sayılı Çevre

Protesto Ediyoruz!

Tarım Orman, Katliamcı Belediyeyi Çevre Dostu Olarak Ödüllendirdi!

Tarım ve Orman Bakanlığı, BARINAKTA BOĞARAK ÖLDÜREN, CANLI CANLI GÖMEN KATLİAMCI Belediyeye CEZA ve YAPTIRIM uygulamak yerine ”Çevre Dostu” ÖDÜLÜ ile ÖDÜLLENDİRDİ! Bu nasıl bir çelişkidir ? Bakanlık, sokaklardaki 1000