Denizli Çardak Belediyesi Katliamı!

denizli_cardak_beldDenizli Çardak Belediye Başkanı ilçede ki tüm hayvanları zehirleyerek öldürüyor açıklaması ise daha trajik; yasal olarak öldürdüğünü ve yasaya aykırı hareket etmediğini savunan acımasız başkan yapılanın halkın refahı için yapıldığını yasaya aykırı hiç bir işlem yapılmadığını savunuyor. Mahmut Öztürk tüm bu katliamları oy kaygısıyla yaptığı belli. Sma bakalım Ak Partinin savunduğu “Merhamet Etmeyene Merhamet Olunmaz” sözüne uymayan Belediye Başkanı Mahmut Öztürk’e Allah merhamet edecek mı?? Ak Partinin böyle acımasız ve ölüm makinalarına ihtiyacı yok. Konuyu yakından takip eden ve arayan kişilerin suratına telefonu kapatacak kadar da kaba bir başkan. Gerekli suç duyurusunda bulunan Ateş Böceği Derneğine desteğimiz tamdır.

denizli_cardak_beld.2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

”KARAMAN ÇÖPLÜĞÜ VAHŞETİ”

  KARAMAN’da belediye ekiplerinin yıllardır köpeklere işkence ederek, zehirli ilaçlarla öldürüp, canlı canlı gömdükleri ihbarlarına ilişkin oradaki hayvanların uğradığı bu VAHŞET ve ZULUMÜN tüm gerçeklerinin yer aldığı, ”KARAMAN ÇÖPLÜĞÜ VAHŞETİ”

Haberler

Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi Muhtarı Gürkan Yılmaz yasaya aykırı hareket etmektedir.

#KemerburgazMithatpaşaMahallesiMuhtarıGürkanYılmaz, dün muhtarlığın sosyal medya hesaplarından yaptığı kamuoyu açıklamasında, TBMM’nde kabul edilmiş yasalara meydan okuyarak, sahipsiz hayvanları topluma HEDEF göstererek toplatılıp yok edilmeleri için çağrıda bulunmuştur.. Bu açıklamalarında, #EyüpBelediyesini yetkisini aşıp, yasaları

Protesto Ediyoruz!

TOKAT/NİKSAR BELEDİYESİ UYUŞTURUCU İĞNE İLE KÖPEKLERİ YOK ETMEYE DEVAM EDİYOR!!!.

  Narkotik uyuşturucu ilacı köpeklere oklu iğne ile attıran belediye veteriner hekimi TCK ya göre suç işliyor. Bu hekim hakkında soruşturma açtırınız. Başkan bu KATLİAMI daha ne kadar görmezlikten geleceksiniz..