Denizli Çardak Belediyesi Katliamı!

denizli_cardak_beldDenizli Çardak Belediye Başkanı ilçede ki tüm hayvanları zehirleyerek öldürüyor açıklaması ise daha trajik; yasal olarak öldürdüğünü ve yasaya aykırı hareket etmediğini savunan acımasız başkan yapılanın halkın refahı için yapıldığını yasaya aykırı hiç bir işlem yapılmadığını savunuyor. Mahmut Öztürk tüm bu katliamları oy kaygısıyla yaptığı belli. Sma bakalım Ak Partinin savunduğu “Merhamet Etmeyene Merhamet Olunmaz” sözüne uymayan Belediye Başkanı Mahmut Öztürk’e Allah merhamet edecek mı?? Ak Partinin böyle acımasız ve ölüm makinalarına ihtiyacı yok. Konuyu yakından takip eden ve arayan kişilerin suratına telefonu kapatacak kadar da kaba bir başkan. Gerekli suç duyurusunda bulunan Ateş Böceği Derneğine desteğimiz tamdır.

denizli_cardak_beld.2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

Kütahya Hayvan Barınağı’nda Vahşet

Kütahya Barınağı’nda çekilen görüntüler barınağın içler acısı durumunu ortaya seriyor. Bir tarafta yavru köpekler soğuk taşlar üzerinde can çekişirken diğer tarafta büyük köpekler birbirini parçalıyorlar. Aç kalan hayvanlar ölmüş köpekleri

Protesto Ediyoruz!

Konyaaltı Belediyesi’nin Vahşeti Protesto Edildi.

Konyaaltı Belediyesi Toplama Ekiplerinin, KISIR köpeği BOYNUNDAN ASIP sürükleyerek, arabaya ASARAK çekip BOYNUNU KIRDIKLARI VAHŞET bugün belediye önünde yapılan basın açıklaması ile PROTESTO edildi.

Protesto Ediyoruz!

Belediyeler NİÇİN CEZA kapsamına alınmalı?.. Yalova Belediye Barınağında Görevlilerin ÖLDÜRDÜĞÜ Hayvanın Çırpınma Görüntüleri.

Yalova Belediye Barınağında görevlilerin ÖLDÜRDÜĞÜ hayvanın ÇIRPINMALARINI İZLERKEN “Belediyelerin de NİÇİN CEZA kapsamına” alınması gerektiğini anlayacaksınız Belediyeler NİÇİN CEZA kapsamına alınmalı??  Hayvanları Koruma Kanun Tasarısında Sadece Şahıslara Ceza var. Belediyelere