Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK, BOYNU KIRILAN KÖPEK İÇİN HESAP VER !!

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK, BOYNU KIRILAN KÖPEK İÇİN HESAP VER !!

Konyaaltı Belediye Toplama Ekibi, sokakta gönüllülerin desteği ile yaşayan, uysal ve korkak aşılı KISIR köpeği BOYNUNDAN ASIP sürükleyip, arabaya da ASARAK çekerken BOYNUNU KIRIYOR. Viedoyu İZLE! Korkudan kaldırım kenarına sinen köpeği EKİPLERİNİN nasıl sürüklediğini GÖR. Başkan, bu vahşetin hesabını KİM VERECEK? Bu hayvanların VEBALİ İKİ DÜNYADA DA YAKANIZDA OLACAK. Biz Türkiye’de 7 Milyon CAN YOLDAŞI olarak sizi kınıyoruz, KONYAALTI BELEDİYESİNİN bu vahşetini LANETLİYORUZ.
PROTESTO EDİP VAHŞETİ LANETLEYELİM!
SUÇLULAR hakkında SUÇ DUYURUSU için DİLEKÇEYE KATILALIM!
0242 245 55 00
info@konyaalti.bel.tr
@konyaaltibld (twitter)
@konyaaltibld (instag.)

KONU: Belediye Toplama Ekiplerinin, sokakta gönüllülerin desteği ile yaşayan, uysal ve korkak aşılı KISIR köpeği BOYNUNDAN ASIP sürükleyip, arabaya da ASARAK çekerken BOYNUNU KIRIP ÖLÜMÜNE neden olmaları vahşetine ilişkin toplama görevlileri ve sorumlular hakkında görevi kötüye kullanmaktan soruşturma açılarak, görevden uzaklaştırılmaları talebi

Konyaaltı Belediye Başkanlığı
Teftiş Kurulu Müdürlüğüne,

07.06.2018 Perşembe günü 15.00 sularında Konyaaltı Siteler Mahallesi 1307 sokakta belediyeniz araçlarından olan 07 FMH 22 resmi plakalı araçtaki 3 belediye görevlisi, sokakta gönüllülerin desteği ile yaşayan, uysal ve korkak aşılı KISIR köpeği BOYNUNDAN ASIP sürükleyip, arabaya da ASARAK çekerken BOYNUNU KIRIP ÖLÜMÜNE neden olmuşlardır.
Bu bağlamda;
1.Bu vahşete neden olan şahıslar ve talimatı veren sorumlular hakkında 657 Devlet Memurları Kanunu hükümleri çerçevesinde görevi kötüye kullanmaktan soruşturma açılarak hayvanlarla ilgili hiç bir görevde yer almamaları üzere görevden uzaklaştırılmalarını talep ediyoruz.

2. Yasalar çerçevesinde yetkisini aşan ve görevini kötüye kullanan belediye yetkilileri hakkında soruşturma açılmasını talep ediyoruz.

3. Hayvanları Koruma Kanununa AYKIRI olarak, KISIR KÜPELİ köpeklerin toplatılarak BAŞKA İLÇELERE, ORMANLARA atılarak YOK EDİLMELERİ konusunda bu talimatı veren Veterinerliktensorumlu Hüseyin Mutlu KARACAOĞLU hakkında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında ve 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu Madde 20-21, Madde- 9 ve ayrıca Veteriner Hekimlik Mesleğinin İcraasına dair bağlı olduğu diğer yönetmelikleri ihlalden ”’görevi kötüye kullanmaktan ” soruşturma açılarak, görevden uzaklaştırılmasını talep ediyoruz.

Talep ettiğimiz soruşturmalar ve yapılan işlemler hakkında 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımızla arz ederiz.

İsim Soyad:
TC No :

Mail Adresleri:
info@konyaalti.bel.tr ,
antalya@icisleri.gov.tr, antalyavalisi@antalya.gov.tr, ismailk@ormansu.gov.tr, fkubal@ormansu.gov.tr,

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Ankara Büyükşehir Belediye Başakanı’na, Hayvanlara Uyguladığı İŞKENCE için Soruşturma Açtırılmasını Talep Ediyoruz

Sayın Milletvekili ÖZLEM ZENGİN, Hayvanları SÜRGÜN ve ÖLÜME mahkum edecek KATLİAM YASA TASARISI daha kanunlaşmadan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna emri ve bilgisi ile dağ başında telle çevrilerek yapılan

Şikayet ve Talep

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yıldız Devran Hesap Ver!

YILDIZ DEVRAN İzmir Kadifekale’de 10 yıldır yaşayan 40 a yakın köpeği TOPLATTI ve “geçici” Işıkkent Bakımevinde “kalıcı” olarak ESİR ETTİ. Yavrular ve anneler dahil aldırdığı bu köpekler 2 aydır İZMİR

Şikayet ve Talep

16.Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Hesap Ver!!

13 yaşındaki KÖPEĞİ Keçiören Belediyesi YOK ETTİ. Allah korkusu taşıyan bir insan olarak bilinen Başkan Mustafa Ak, HESAP VERMELİ. Belediye Veterineri Uğur Koçak tarafından aldırılan bu köpek ÖLDÜRÜLDÜ MÜ? Üç