BURSA GEMLİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI da SÖZ VERDİLER.

BURSA GEMLİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI da SÖZ VERDİLER.

GEMLİK HAYVANSEVERLERİ Ümran Akyavaş, Handan Gürşahin ve Nilüfer Toprakçı  Milletvekili adaylarıyla görüşüp hayvan haklarıyla ilgili yaşanan sorunları dile getirdi ve adayların imzalarını aldı.

CHP BURSA 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı LALE KARABIYIK- SÖZ VERİYORUM Taahhütnamesine imza attı.

unnamed (2) pastedImage

CHP 2. Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa ŞENYURT SÖZ VERİYORUM Taahhütnamesini imzalıyor.

 

pastedImage (1)

 

CHP 2. Bölge 8. sıra genç milletvekili adayı Kemal ATAN taahhütnameyi imzalıyor.

 

unnamed

İYİ Parti Bursa 2. Bölge 1. sıra milletvekili adayı AHMET KAMİL EROZAN ve 4. sıra milletvekili adayı SERPİL ASLANTÜRK  taahhütnameyi imzalayan adaylarımız oldu.

 

unnamed (1)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

KAMPANYA’ya Katılım, Görüşülen Siyasiler, Bilgi ve Fotoğraflar

CUMHURBAŞKANI ADAYLARI İLE “DOĞAYI HAYVAN HAKLARINI KORUYACAKLARINA” DAİR GÖRÜŞME VE SÖZ ALMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. 

Hayvanlara Adalet Derneği (HAD) Başkanı Av. Hülya Yalçın ve YK Üyesi Av. Barış Karlı Edirne Cezaevinde “OY YOK” Etkinliğini düzenleyen STK lar adına HDP Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Selahattin Demirtaş ile

KAMPANYA’ya Katılım, Görüşülen Siyasiler, Bilgi ve Fotoğraflar

CHP 3.Bölge Milletvekili Adaylarından; Sn. Şahanım Meter ve Sn. Ali Muhittin Tığlı da SÖZ VERDİLER.

“Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere Oy Yok” kampanyamıza duyarsız kalmadılar. Seçildikleri Takdirde Hayvan ve Doğa Haklarını Koruyacaklarına söz vererek, Oy Yok Metnimize İmzalarını Attılar!

Kurumsal Çalışmaları

Sn. Muharrem İnce de HAYVAN HAKLARI İÇİN İMZASINI ATTI.

Yoğun programı nedeniyle bizlerle Bayrampaşa Mitinginde seçim otobüsünde buluşan Sayın İnce, Seçim Otobüsünün Üzerine Alınan HayKonfed Başkan Yardımcısı Şebnem Aslan’ın Sunduğu “Seçilmem halinde doğa ve hayvan haklarını koruyacağıma söz veriyorum”