BURSA GEMLİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI da SÖZ VERDİLER.

BURSA GEMLİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI da SÖZ VERDİLER.

GEMLİK HAYVANSEVERLERİ Ümran Akyavaş, Handan Gürşahin ve Nilüfer Toprakçı  Milletvekili adaylarıyla görüşüp hayvan haklarıyla ilgili yaşanan sorunları dile getirdi ve adayların imzalarını aldı.

CHP BURSA 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı LALE KARABIYIK- SÖZ VERİYORUM Taahhütnamesine imza attı.

unnamed (2) pastedImage

CHP 2. Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa ŞENYURT SÖZ VERİYORUM Taahhütnamesini imzalıyor.

 

pastedImage (1)

 

CHP 2. Bölge 8. sıra genç milletvekili adayı Kemal ATAN taahhütnameyi imzalıyor.

 

unnamed

İYİ Parti Bursa 2. Bölge 1. sıra milletvekili adayı AHMET KAMİL EROZAN ve 4. sıra milletvekili adayı SERPİL ASLANTÜRK  taahhütnameyi imzalayan adaylarımız oldu.

 

unnamed (1)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

KAMPANYA’ya Katılım, Görüşülen Siyasiler, Bilgi ve Fotoğraflar

CUMHURBAŞKANI ADAYLARI İLE “DOĞAYI HAYVAN HAKLARINI KORUYACAKLARINA” DAİR GÖRÜŞME VE SÖZ ALMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. 

Hayvanlara Adalet Derneği (HAD) Başkanı Av. Hülya Yalçın ve YK Üyesi Av. Barış Karlı Edirne Cezaevinde “OY YOK” Etkinliğini düzenleyen STK lar adına HDP Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Selahattin Demirtaş ile

KAMPANYA’ya Katılım, Görüşülen Siyasiler, Bilgi ve Fotoğraflar

Ak Parti Bursa 2. bölge 2. sıra milletvekili adayı Zafer Işık TBMM’ de ve her yerde hayvanların yaşam haklarını koruyacağına SÖZ verdi ve HAYKONFED’ in taahhütnamesini imzaladı. 

Kısırlaştırma yapmayan ve hayvanları ölüme terk eden bazı belediyelerin uygulamaları ile ilgili de gerekenin yapılması için ve kanunların uygulanması için çalışma yapacağını ifade etti. Milletvekili Adayı Zafer Işık ve Gemlik

KAMPANYA’ya Katılım, Görüşülen Siyasiler, Bilgi ve Fotoğraflar

CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili adayı sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve İzmir milletvekili adayları da SÖZ VERDİLER.

CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili adayı sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile İzmir milletvekili adayları sayın Tacettin Bayır , Kani Beko, Ednan Arslan ” Hayvan Hakları ” Taahhütnamesini imzaladı… Takipçisi olacağız…