Başakşehir Belediyesi Yavru Kedileri YOK ETTİ! (Dilekçeye Katılın Lütfen!)

Başakşehir Belediyesi Yavru Kedileri YOK ETTİ! (Dilekçeye Katılın Lütfen!)

Başakşehir’de 100’e yakın yavru kedi ağzı bantlı koliler içerisinde, ÖLÜME terk edilmiş olarak bulundu!!…İçlerinde yeni doğmuş bebeklerin dahi olduğu yavru kediler, kolilerle Başakşehir Belediyesi Veterinerliğinden gelen ekiplere TESLİM EDİLDİ..
Belediyeden kedilerin akıbetlerini sorgulayanlara BİLGİ VERİLMİYOR!.. Kediler belediye BAKIMEVİNDE YOKLAR!.. YOK EDİLEN kediler için Veterinerlikten sorumlu Serdar Bilen hakkında soruşturma talep ediyoruz.. Ekteki DİLEKÇEYE KATILINIZ..
Belediye Veterineri Serdar Bilen’e SORUYORUZ! Toplama ekiplerinin gelip, kolilerle TESLİM ALDIĞI yavru kediler NEREDE ? …
Ormana mı atıldılar ?….Öldürüldüler mi? ..
Belediyeden kedilerin akıbetini SORGULAYINIZ!.. 444 06 69
Kolilerin atıldığı kırsal bölgede ayrıca TOPLU olarak ÇOK SAYIDA KEDİ ÖLÜLERİ tespit edildi… 27 Mayıs ve 4 Haziran tarihlerinde tekrar tekrar atılan, 100 e yakın yavru kedinin bir çoğu açlık, susuzluk ve havasızlıktan öldü..

KONU: Başakşehir Belediye Veterineri Serdar Bilen hakkında sorumlu olduğu birime teslim edilen kedilerin yok edilmesine ilişkin görevi kötüye kullanmaktan soruşturma talebi

Başakşehir Belediye Başkanlığı Teftiş Kurulu Müdürlüğüne ,
Başakşehir Dereboyu Mevkii kırsal alanda, 27 Mayıs ve 4 Haziran tarihlerinde, içlerinde yeni doğmuş bebeklerin dahi olduğu 100’e yakın yavru kedi ağızları bantlı koliler içerisinde ölüme terk edilmiş olarak bulunmuştur.Belediyeniz sorumluluk alanında bulunan bölgede ayrıca TOPLU olarak ÇOK SAYIDA KEDİ ÖLÜLERİ olduğu tespit edilmiştir. ( video link)
Bir çoğu açlık, susuzluk ve havasızlıktan ölen kedilerin hayatta kalanları, her iki tarihte de bulan kişiler tarafından Başakşehir Belediyesi aranarak, Veterinerlikten yollanan toplama ekiplerine kolilerle teslim edilmiştir. Olayın duyulması ile yavru kedilerin akıbetlerini sorgulayanlara Veterinerliğiniz tarafından bilgi verilmemiş, kediler de bakımevinde bulunamamıştır. Farklı gün aralıklarıyla üst üste atılan, içleri tıka basa yavru kedi dolu olan, ağızları bantlı kolileri, kırsal alana Veterinerliğinizin attığına ayrıca belediye araçlarınız ile İLÇE DIŞINA hayvan çıkarıldığına dair duyumlarımız da mevcuttur.
Bu bağlamda;
1. Her iki tarihte de Belediye Veterinerliğinin aranması üzerine Veterinerlikçe yollanan toplama ekiplerine kolilerle teslim edilen ve sonrasında bakımevinde bulunamayan, akıbetleri konusunda bilgi verilmeyen kedilerin yok edilmesi konusuna ilişkin Veterinerlikten sorumlu Serdar Bilen hakkında Belediye Teftiş Kurulu Müdürlüğünce görevi kötüye kullanmaktan soruşturma açılarak, kedilerin akıbetleri hakkında bilgi verilmesini talep ediyoruz.
2. Belediye Veterinerliğinizin yeni doğmuş bebekleri bile toplayarak kırsal alana ve İLÇE DIŞINA attıkları duyumlarına ilişkin veterinerlikte çalışan tüm personelin ifadelerine başvurulmasını, Dereboyu Mevkiine çağırılan belediye araçlarının 27 Mayıs ve 4 Haziran tarihlerinde o bölgeye ve İLÇE DIŞINA giriş çıkışlarının GPS sinyalleri ile yer tespitlerinin yapılarak incelenmesini, kilometre kontrollerinin yapılmasını, soruşturmanın selameti açısından tüm personelin gizli ve yeminli ifadelerine başvurularak kedilerin yok edilmesinde sorumluluğu olanların tespit edilerek, cezalandırılmalarını talep ediyoruz.
Yasaları ihlal etmenin yanında ciddi bir vahşet olan bu durumun sorgulanmasının ve suçlular hakkında cezalandırma işleminin yapılmasının, Belediye Teftiş Kurulunuzca vicdani bir görev olarak da kabul edileceğine inanıyoruz.
Müracaatımıza ve yürütülmesini talep ettiğimiz soruşturmalara dair tarafımıza 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği bilgi ve cevap verilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımla arz ederim.
İsim Soyad:
Tc Kimlik:

To: belediyce@basaksehir.bel.tr, baskan@basaksehir.bel.tr, erol.aygun@basaksehir.bel.tr, hasan.gul@basaksehir.bel.tr, canan.pertekli@basaksehir.bel.tr, taner.bingol@basaksehir.bel.tr, elif.yilmaz@basaksehir.bel.tr, muammer.cinar@basaksehir.bel.tr, ahmet.melik@basaksehir.bel.tr, serkan.celik@basaksehir.bel.tr, ferat.gulver@basaksehir.bel.tr, irfan.kopurur@basaksehir.bel.tr, emre.ozturk@basaksehir.bel.tr, kazim.gulum@basaksehir.bel.tr, selim.celebi@basaksehir.bel.tr, faruk.ozturk@basaksehir.bel.tr, mahmut.yavuz@basaksehir.bel.tr, cuneyt.tepe@basaksehir.bel.tr, ahmet.pehlivan@basaksehir.bel.tr, saduman.kutay@basaksehir.bel.tr, emre.bingol@basaksehir.bel.tr, elif.dukkanci@basaksehir.bel.tr,

CC: bimer1@basbakanlik.gov.tr, eroglu@ormansu.gov.tr, veyseleroglu@gmail.com, ntas@ormansu.gov.tr, etemboz@ormansu.gov.tr, hayrettinyildirim@ormansu.gov.tr, cemalettin.ozdemir@icisleri.gov.tr, vasipsahin@istanbul.gov.tr, makam@istanbul.gov.tr, bilgiedinme@istanbul.gov.tr, bimer@istanbul.gov.tr, istanbul@ormansu.gov.tr, r.dogan@ormansu.gov.tr, bolge1@ormansu.gov.tr, eceyhan@ormansu.gov.tr, yksadikoglu@ormansu.gov.tr, t.ike@ormansu.gov.tr, basaksehir@istanbul.gov.tr, basaksehir@iem.gov.tr, basaksehir@diyanet.gov.tr, basaksehir@akpartiistanbul.com, info@akpartikadinistanbul.com, nurdan.ertugrul@gmail.com, info@akpartigencistanbul.com, istanbul.basaksehir@chp.org.tr, sercanmeric@sözcü.com.tr, hasanornekoglu@gmail.com, merve.ozcelik6@gmail.com, klikyapostasi@gmail.com, dhahaber@dha.com.tr, aydinses@gmail.com, istanbulbolgegazetesi@gmail.com, aa1@anadoluajansi.com.tr, rauftamer@posta.com.tr, aysesucu@sozcum.com, serhanbali@andante.com.tr, filizozkol@yeniasir.com.tr, editor@sabah.com.tr, barisk@cnnturk.com.tr, leventk@milliyet.com.tr, kansu@cumhuriyet.com.tr, mmuldur@htgazete.com.tr, esaruhan@cyh.com.tr, ecakir@karar.com, azenturk@stargazete.com, akerkez@htgazete.com.tr, tsardan@milliyet.com.tr, milli@milligazete.com.tr, editor@aksam.com.tr, posta@cumhuriyet.com.tr, aycin@cumhuriyet.com.tr, net@sozcu.com.tr, info@basakhaber.com
info@vakit.com.tr ,hyilmaz@bahcesehirlife.com.tr, harun_aksu@msn.com
yazmedya@gmail.comyazisma.hayvanhaklari@gmail.com

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

TOKAT/NİKSAR BELEDİYESİ UYUŞTURUCU İĞNE İLE KÖPEKLERİ YOK ETMEYE DEVAM EDİYOR!!!.

  Narkotik uyuşturucu ilacı köpeklere oklu iğne ile attıran belediye veteriner hekimi TCK ya göre suç işliyor. Bu hekim hakkında soruşturma açtırınız. Başkan bu KATLİAMI daha ne kadar görmezlikten geleceksiniz..

Şikayet ve Talep

100 Yavru Kedi Nerede?

Başakşehir’de ağzı bantlı KOLİLERDE vatandaşlarca bulunarak, Belediye Veterinerliğine TESLİM EDİLEN, AKIBETLERİ konusunda halen BİLGİ ALINAMAYAN 100 yavru kedi hakkında KEDİLERİ BELEDİYEYE TESLİM EDEN şahitlerin YAZILI açıklamaları ile Başakşehir Belediyesinin ÇELİŞKİLİ

Şikayet ve Talep

Katiller Erdek Sahilinde Tüm Köpekleri ZEHİRLEDİLER!

Hayvanlar saatlerce kıvranarak CAN VERDİ. Bölge zehirli atıktan arındırılamadığı için halen çok sayıda hayvan kıvranarak can veriyor.. Suç duyurusu için DİLEKÇEYE KATILALIM.. HayKonfed  ================================ Erdek Kaymakamı Sn. Ekrem Çalık, Hayvanseverleri