NİLÜFER BELEDİYESİ KÜPELİ KÖPEK TOPLUYOR.

NİLÜFER BELEDİYESİ KÜPELİ KÖPEK TOPLUYOR.

SON BİLGİ: VİDEOYU izleyin. Sanki AVA ÇIKMIŞLAR. Bu köpekler gönüllüsü olan sosyal köpekler. Bunları OKLU İĞNE İLE VURMAK insanlığa da yasaya da aykırıdır. !!!!!!!!! BİR SÜRÜ ADAM SANKİ TERÖRİST veya KATİL YAKALIYORLAR. UTANIN UTANIN…!!!! Begüm hanım karakolda, zabıtanın şikayeti üzerine ifade veriyor, o da karşı olarak şikayetini yapacak.

!! 1. Isırdığı söylenen sarı renkli köpek uyuşturucu oklu iğne ile yakalanmış. ‼️Fakat ısırma ile alakası olmayan MİNİK isimli köpek de Veteriner Bora Beyin talimatı ile oklu iğne ile vurulurak alınmış. Bu tür sosyal ve insana alışkın köpeklerin UYUŞTURUCU ile VURULARAK ALINMASI hayvanları koruma kanununa aykırı.

‼️ 2. Saatte 25 km hızla gelen bir iğnenin hayvanın bedenine saplanmasının verdiği acının tarifi yok.

‼️ 3. BİBER isimli köpek kaçmış. Daha önce ısırık şikayeti ile alınan BADEM İSİMLİ köpek hala daha Nilufer Bakımevinin BETON odasında hapis.

‼️  4. Yapılanlar YASAL DEĞİL. Nilüfer Belediyesi kanunları ihlal ediyor. Biz Nilüfer belediyesini, meskûn mahalde kalabalık içinde UYUŞTURUCU OKLU İĞNE atarak insan hayatını da tehlikeye atmaktan şikayet edeceğiz. ✔️✔️Her yeri beton yaparak HAYVANLARA GİDECEK YER BIRAKMAYAN ve KISIRLAŞTIRMAYI yasaya uygun olarak yapmayan belediyelerin ve kurumların görev ihmallerinin bedelini HAYVANLARIMIZIN TOPLATILARAK ÖDEMESİNE karşı da en büyük dayanağımız olan kanun maddeleri ile savaşacağız.

‼️‼️‼️ 4. Eğer bu tür hayvanlar rehabilite edilmek isteniyorsa, o zaman Nilüfer Belediyesi bakımevinde, toprak zeminli, kulübeli, ağaçlı bahçeli alanlar oluşturur. Beton odalara hapsedilen köpekler DAHA AGRESİF olarak çıkarlar… Bu rehabilitasyon değil…


Bursa ACİL ACİL: Begüm Çelikkanat acil yardım isteği: FSM Bulvarı ORTANCA PARK’ta CHP’li Nilufer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Fikriye Eker talimatıyla parktaki küpeli ve kısır köpekleri UYUŞTURUCU TABANCALI İĞNE İLE VURDURURAK TOPLATIYOR. Bursa’daki bütün DERNEK ve GÖNÜLLÜLER, artık kavgalarınızı bir kenara bırakıp birlikte hareket edin. Hayvanlar elden gidiyor. 05392720387 Begüm hanıma ulaşabilirsiniz. Daha önce alınan 2 küpeli köpek de bırakılmadı. Nilüfer sokaklarında köpek bırakmayaya kararlı olan bu YASA TANIMAZ BELEDİYEYE kanunları öğretelim.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Oy Yok!

1. HayKonfed OY YOK Kampanyası Basın Açıklaması, Söz Veriyorum Yazısı ve Görselleri

——————————————————————————— 1 DEĞERLİ BASIN KURULUŞLARININ BİLGİLERİNE 2018 Haziran seçimleri öncesinde hiç bir ayırım yapmadan tüm siyasi partileri kapsayacak olan “Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere OY YOK” kampanyasını başlatmış bulunuyoruz.

Protesto Ediyoruz!

Nevşehir – Çat Kasabası Çöplüğünde (Kepez Çöplüğü) Çok Sayıda Hunharca Katledilmiş Hayvan Ölüleri Bulunu!!

Tarafımıza gelen 04.01.2018 tarihli bilgi ve görüntülerden; NEVŞEHİR ÇAT KASABASI çöplüğünde (KEPEZ çöplüğü) çok sayıda hayvan ölülerine rastlanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikâyet yazısını videoyu

Protesto Ediyoruz!

Kilis Belediye Barınağı Cehennemi Andırıyor.

Kilis Belediyesi hukuksuz bir şekilde topladığı ve soğuğa, açlığa ve hastalığa mahkum ettiği köpekleri ölüme terkediyor. Başlarında veteriner yok. Çalışan yok. İnsanlık yok. Vicdan yok. Açlıktan ve bakımsızlıktan ölmüş yavrular