Çatalzeytin Belediyesi ‘nin gariban hayvanlara Kastamonu Belediyesi Başkanı Sayın Tahsin BABAŞ sahip çıktı.

Çatalzeytin Belediyesi ‘nin gariban hayvanlara Kastamonu Belediyesi Başkanı Sayın Tahsin BABAŞ sahip çıktı.

Çatalzeytin Belediyesi ‘nin türlü bahanelerle sahip çıkmadığı gariban hayvanlara Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu Kurucular Kurulu Başkanı Nihal Erkoç ‘un telefon iletişimi ile Kastamonu Belediyesi Başkanı Sayın Tahsin BABAŞ sahip çıktı. Sayın Babaş vicdan ve merhamet ile Allah’ın dilsiz kullarım dediği bu dağ başındaki köpeklere kucak açtı. Hayvanlar orman su görevlileri Kastamonu Belediyesi Bakımevi görevlileri ve hayvanseverler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar uzun uğraşlar ve imkansızlıklar içinde mücadele sonunda alınmışlardır.
5199 sayılı hayvanları koruma kanun bilgisine sahip görevden kanundan önce vicdan merhametle donanmış koca yürekli Başkan Tahsin Babaş’a yürekten Teşekkürler.
Orman Su İşleri Kastamonu Kastamonu DKMP Müdürü Yalçın Uyanık ve ekibine Teşekkürler.

32696685_2024387674493518_6349367960334761984_n

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Umut Veren Gelişmeler

Isparta Belediye Başkanı Sn. Yusuf Ziya Günaydın’dan Örnek Davranış

(Videonun sesini açmak için; mouse okunu videonun üzerine getirip sağ tıklayarak “Sesini Aç” seçeneğini seçiniz.) Isparta Belediye Başkanı Sn. Yusuf Ziya Günaydın’ın “Köpeğe AZARLAMA YAPILMASINI İSTEMİYORUM…Oşşt diye bağırıyoruz… BU YASAK!..

Umut Veren Gelişmeler

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde ”HAYVAN AMBULANSI” hizmetini hayata geçirerek ÖRNEK bir çalışmayı daha başlatmıştır.

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu olarak 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde ‘’Hayvan Ambulansı’’ hizmeti gibi ÖRNEK bir çalışmayı daha başlatan Kağıthane Belediye Başkanı Sn. Fazlı Kılıç’a  minnet ve şükran duygularımızın ifadesi olarak  teşekkür

Umut Veren Gelişmeler

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sokak ve Besleme Bölgesi Canlarına Mama Desteği…

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi – Sağlık Daire Başkanlığı – Veteriner İşleri Müdürlüğü Ekibi havalar soğuyunca daha fazla yemek ihtiyacı duyan canlara mama dağıtıyor. Bugün M.Ereğli besleme bölgesinde karşılaştığımız ekip çalışanı kardeşlerimiz