1. HayKonfed OY YOK Kampanyası Basın Açıklaması, Söz Veriyorum Yazısı ve Görselleri

1. HayKonfed OY YOK Kampanyası Basın Açıklaması, Söz Veriyorum Yazısı ve Görselleri

———————————————————————————

1

DEĞERLİ BASIN KURULUŞLARININ BİLGİLERİNE

2018 Haziran seçimleri öncesinde hiç bir ayırım yapmadan tüm siyasi partileri kapsayacak olan “Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere OY YOK” kampanyasını başlatmış bulunuyoruz.

Türkiye çapında siyasi partilerin adaylarını ziyaret ederek “Hayvanların Yaşam Haklarını ve Doğayı KOŞULSUZ KORUYACAK uygulamaları da içeren bir yasa tasarısının hazırlanması için destek olacaklarına SÖZ VERMELERİNİ” talep edeceğiz.

Siz değerli basın mensuplarının nezdinde “yıllardır TBMM’de doğanın ve hayvan haklarının korunması için girişimde bulunmayan, masa başında hazırlanan sürgün-ölüm yasa tasarıları ile KATLİAMLARIN DAHA DA ÖNÜNÜ AÇACAK teşebbüslere karşı durmayan, belediyelerin katliam ve sürgünlerine seyirci kalan SİYASİ PARTİLERİN TÜMÜNE” ayrım yapmaksızın sesleniyoruz !

7 Milyonu aşkın can yoldaşının, doğa ve hayvan hakları savunucusunun yıllardır “Hayvanları Koruma Kanunu’nun TCK kapsamına, resmi sivil ayırmadan herkesi kapsayacak şekilde geçirilip, hayvana esarete, şiddete, sürgüne, öldürmeye son verilsin, ağır cezalar getirilsin” ÇAĞRILARINA sessiz kalan, sürgün – ölüm yasa tasarıları ile sürekli olarak hayvan hakları savuncularını tehdite maruz bırakan siyasi partilere ve adaylara OY YOK diyoruz.

Oylarımız doğa ve hayvan haklarını savunacağına söz veren, bunun için çalışmalarına seçim kampanyası süresince ve sonrasında devam edecek adaylara ve partilere olacaktır.
Sayın milletvekili adaylarına sunacağımız SÖZ VERİYORUM metni ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla…
DOĞA ve HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI

——————————————————————

2

SÖZ VERİYORUM TAAHHÜTNAMESİ

Sayın Milletvekili Adayı,

Hayvan Haklarını Savunan, merhametli ve vicdanlı insanlar olarak yurt genelinde
7 000 000’a ulaşan CAN YOLDAŞI olarak sizden taleplerimiz var.2004 Yılında, (bazı eksikleri olmakla birlikte), Dünya’ya örnek olarak çıkartılan, öldürmeyi yasaklayan, sahipsiz hayvan nüfusunun kontrol altına alınmasını KISIRLAŞTIRMA gibi bilimsel yolla yapılmasını, hayvanların her türlü işkence ve eziyetten uzak tutulmasını HÜKME bağlamış olan Hayvanları Koruma Kanunu’nun, sahipsiz hayvanlara ilişkin uygulanması için belediyelere, tüm hayvanlar için de Orman Su İşleri Bakanlığı koordinasyonunda kurumlara görevler verilmiştir.
Fakat, belediyelerin büyük çoğunluğu KISIRLAŞTIRMA yapılmadığı için çoğalan hayvanlardan dolayı vatandaştan şikayetler geldikçe, TOPLAYIP YOK ETMEYİ, ÖLDÜRMEYİ seçmiştir.
Diğer kurumlar da diğer tüm hayvanların yaşam haklarını koruyacak uygulamaları maalesef yerine getirmemişlerdir.

Bu bağlamda;
1. Sahipsiz hayvanlara karşı BELEDİYE ŞİDDETİNİN ve genel şiddetin durdurulmasını sağlamak için, gündemde olan yasa tasarısının STK, Meslek Odaları ve Gönüllülerin de katılımı ile görüşüldükten sonra KANUNLAŞTIRILMASINA ve kanunun TCK kapsamına alınmasına destek olacağınıza,

2. Hayvanlara eziyet işkence eden ve zulmedenlerin “normal vatandaş veya RESMİ GÖREVLİ” ayırımı yapılmadan TCK ya göre yargılanmasının üzerinde değişiklik çalışmaları yapılmakta olan HAYVANLARI KORUMA KANUNU’nda yer almasının sağlanmasına destek olacağınıza,

3. Hayvanların kaçak üretimine, satışına, yasa dışı ithalatı ve internet ortamındaki her türlü yası dışı satış ve yayınlarına, hayvan deneyleri, hayvanat bahçeleri, yunus parkları, sirklere, horoz ve köpek dövüşlerine, at, eşek, katır gibi yük hayvanlarının zulüm altında kullanılıp sonra kesime gönderilmesine, avcılık ve yaban hayvanlarına yönelik yanlış uygulamalara karşı İNSANİ ve VİCDANİ boyutta tüm yasal tedbirlerin alınması için destek olacağınıza,

4. Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını koşulsuz koruyacak uygulamaları da içeren bir yasa tasarısının hazırlanması için destek olacağınıza, şehrinizdeki hayvan haklarına ilişkin uygulamaların yasaya uygun ve doğru yapılması için gönüllü kişi ve kuruluşlar ile iletişim kurarak yerel bazda da çalışmalar yapacağınıza
söz vermenizi talep ediyoruz.

HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI

Seçildiğim takdirde DOĞAYI ve HAYVANLARIN YAŞAM HAKLARINI KOŞULSUZ koruyacak ulusal ve yerel bazda çalışmalar yapacağıma SÖZ VERİYORUM.

Milletvekili Adayı İsim…

İMZA…

Şehir…

Tarih…

————————————————————————————

3

OY YOK GÖRSELLERİNİN BASIMA HAZIR HALİ İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ. (Linki tıkladıktan sonra 10 sıra kadar aşağıya inince OY YOK görsellerine ulaşacaksınız)

http://www.haykonfed.org/…/haykonfed-gorselleri-indir-down…/

YASA TASARISINA İLİŞKİN Görüşlerimizi İçeren Yazı İçin LİNKİ TIKLAYINIZ..

http://www.haykonfed.org/…/onemli-kanun-tasarisi-itiraz-ve…/

1. OY YOK GÖRSELİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

———-————————————————————————

1

OY YOK KAMPANYASI SİYASİLERE SESLENİŞ

Untitled-3

Yıllardır TBMM’de doğanın ve hayvan haklarının korunması için girişimde bulunmayan, masa başında hazırlanan sürgün-ölüm yasa tasarıları ile mevcut kanunu daha da işlevsiz hale getirme çalışmalarına karşı durmayan, bağlı belediyelerinin katliam ve sürgünlerine seyirci kalan SİYASİ PARTİLERİN TÜMÜNE ayrım yapmaksızın sesleniyoruz !
Doğayı ve hayvan haklarını savunmayan, savunacağını taahhüt etmeyen milletvekili adaylarınıza “CAN YOLDAŞLARINDAN”  OY YOK !
7 Milyonu aşkın doğa ve hayvan hakları savunucusunun yıllardır “mevcut kanunun TCK’ya alınması, belediyelerin de ceza kapsamına alınması, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın belediyeler üzerinde idari yaptırımının olması, ölüm kampı barınakların koşullarının düzeltilmesi” çağrılarına sessiz kaldınız. Sürgün, ölüm yasa tasarıları ile bizleri tehdite maruz bıraktınız. Biz hayvan hakları savunucuları partilerinize doğrudan, basın ve sosyal medya yolu ile defalarca çağrıda bulunarak sizleri uyardık.
Ancak bu ülkenin en büyük seçmen kitlelerinden olan “HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARININ”  7 milyona ulaşan sayısal ve nitelik gücünü görmezden geldiniz
Önceki yerel seçimlerde hayvan hakları için adım atan adayların “bu seçim kazanılamaz” denilen yerlerde bizlerin oylarıyla nasıl kıl payı seçim kazandığını, tüm ülkede örnekleriyle anlattık. Duymadınız !
Şimdi biz aşağıda imzası olan tüm yaşam hakkı savunucusu kurum ve kuruluşlar olarak belirtiyoruz ki;
Doğayı ve hayvan haklarını savunmayan, savunacağını taahhüt etmeyen, ölüm kampı barınaklara sessiz kalan, Hayvanları Haklarını Koruma Kanunu’nun TCK kapsamına alınmasına destek vermeyen, belediyelerin ceza kapsamına alınmasına destek vermeyen, hayvanlara uygulanan vahşete sessiz kalan milletvekili adaylarınıza ve partinize
“CAN YOLDAŞLARINDAN” OY YOK ! 
Oylarımız doğa ve hayvan haklarını savunacağına söz veren, bunun için çalışmalarına seçim kampanyası süresince ve sonrasında devam edecek adaylara olacaktır.

————————————————-

2

HAYVANSEVERLERE KAMPANYAYA KATILIM BİLGİLERİ

DEĞERLİ HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI,

“Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere OY YOK” etkinlikleri, ulusal çapta katılım ile başlatılmıştır.
Basın Açıklaması, milletvekili adaylarından istenecek SÖZ VERİYORUM yazısı ve Etkinliği Destekleyen STK, Platform ve Gurupların Listesi EKTEDİR.
Etkinliğe katılımını bildiren dernek ve grupların adları listeye eklenmeye devam edilecektir.
Şimdilik kaydı ile Katılım ve sorularınız için bilgi@haykonfed.org a yazabilir, 0533 445 8803, 0538 896 94 06 – 0553 917 27 97 den ve Facebook mesaj sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Daha sonra BÖLGE ve ŞEHİR bazında etkinliğe katılım sağlamak için başvurulacak İSİM ve TELEFONLAR belirlenip yazılacaktır.

STK, grup veya gönüllü kişi olarak şehrinizdeki milletvekili adaylarını ziyaret ederek çıktısını aldığınız SÖZ VERİYORUM yazısını imzalattıktan sonra fotoğraflı olarak bilgi@haykonfed.org adresine gönderdiğiniz takdirde yayına alınacaktır.
Basın açıklamasının da çıktısını alarak, yerel sorun ve taleplerinizi ekleyerek bulunduğunuz şehirde YEREL BASINA kendi dernek veya şahıs isimleriniz ile YOLLAYARAK, sizler de OY YOK KAMPANYASINI başlatıp duyurunuz.

En yoğun biçimde partilerin il-ilçe örgütleriyle  temas kurarak milletvekili adaylarını mümkünse basının da katılımıyla ziyaret ederek yerel sorunlarınızı da anlatarak söz veriyorum yazısını imzalatınız.

Basıma hazır formatları verilen Oy Yok Kampanyası görsellerinden çıktı alarak imza sırasındaki  fotoğraf çekiminde elinizde tutunuz.

Basın Açıklaması Metni, Vekil Adaylarından İMZA istenecek SÖZ VERİYORUM yazısı, OY YOK kampanyasının basıma hazır formatları ve Yasa Tasarısına ilişkin TALEPLERİMİZİ içeren yazılara ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.haykonfed.org/2018/04/22/haykonfed-oy-yok-kampanyasi-basin-aciklamasi-soz-veriyorum-yazisi-ve-gorselleri/

————————————————-

3

OY YOK KAMPANYASINI DESTEKLEYEN ve KATILIM SAĞLAYAN GÖNÜLLÜ KİŞİ, GRUP VE STK’LARIN LİSTESİ (Katılımlar geldikçe listeye eklenecek ve güncellenecek)

Hayvan Hakları ve Etiği Derneği
Hayvan Hakları İzleme Komitesi (HAKİM)
HAD- Hayvanlara Adalet Derneği
HayKonfed ( Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu)
Marmara Hayvan Hakları Federasyonu
Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu
Ege Hayvan Hakları Federasyonu
KİHAYKO Kimsesiz Hayvanları Koruma Derneği
DOHAYKO Adana Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği
Bir Can Bin Yaşam Eğitim Derneği
Hatay Doğa ve Yaşam Derneği
İskenderun Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği.
Isparta Hayvanları Koruma Derneği
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma Derneği
Burdur Hayvan Dostları Derneği
Dohas Çorlu Doğa ve Hayvanseverler Derneği
Lapseki-Çardak Hayvanları Koruma Derneği
İstanbul Hayvan Hakları Derneği
EDHAYKO – Edirne Doğayı Hayvanları Koruma Derneği
İDOHA -İnegöl Doğayı Hayvanları Koruma Derneği
Göktürk Hayvansevenler Derneği
Denizli – HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği…
Çivril Doğayı Ve Hayvanları Koruma Derneği
İzmir Can Dostlarımız Dayanışma Derneği
Seferihisar Doğa ve Hayvan Dostları Derneği
HayKonfed-EgeFed Didim Temsilciliği
Bergama Hayvanları Koruma Ve Yaşatma Derneği
Akyaka Kültür Eğitim Ve Çevre Derneği
ANKARA HayKonfed Temsilciliği.
Ankara HayKonfed AnadoluFed Temsilciği
Polatlı HayKonfed AnadoluFed Temsilciği.
Niksar HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Turhal HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği
Kuşadası HayKonfed EgeFed Temsilciliği
Elazığ HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği
Tunceli Haykonfed AnadoluFed Temsilciliği
Çankırı HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği
Kilis HayKonfed AnadoluFed Temsilcilği.
Eskişehir HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Sivas HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Yozgat HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Zonguldak -HayKonfed – AnadoluFed Temsilciği
Siirt HayKonfed AnadoluFed Temsilciği.
Adıyaman HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Urfa HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Mardin HayKonfed AnadoluFed Temsilcilği
Kınık HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği.
Karabük Hayvanseverler ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği
Trabzon Hayvanları Koruma Derneği (TRAHAYKO)
Diyarbakır HayKonfed AnadoluFed Temsilciliği
Kaytazdere Sokak Hayvanlarını Koruma Dernegi
SİHAYDER – Silivri
Kırklareli Doğayı Ve Hayvanları Koruma Derneği
Ke-Hayko Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği
Buhayder Yaşam Bursa Hayvanlarla Yaşam Derneği
ENEZ-DOĞADER
Buhayder Yaşam Bursa Hayvanlarla Yaşam Derneği
ÜNİHAYBİR-Üniversiteler Hayvan Hakları Kulupleri Birliği
Trakya Üniversitesi Hayvan Dostları Topluluğu – Tühad
Kafkas Üniversitesi Hayvanları Koruma Kulubü
TOBB -ETU Hayvanseverler Topluluğu – Ankara
Burdur M.Akif Ersoy Üniversitesi MAKÜ Hayvanları Koruma Topluluğu
Malatya Doğa ve Hayvanlar İçin El Ele Derneği
Turhal Onlar da Can Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği
Niksar Hayvanların Yaşam Haklarını Koruma Derneği
Hopa Hayvanları Koruma Derneği
Türkeli Sahipsiz Hayvanları İçin Yaşam ve Özgürlük Derneği
Samsun Hayvan Gönüllüleri DERNEĞİ Hagder
Çorum Biktuder
AnadoluFed Eskişehir Hayvan Hakları Dayanışma Grubu
MERSİN Hayvan Hakları Dayanışma
DENİZLİ/ Sarayköy Hayvan Hakları Dayanışma
ANAMUR Hayvan Hakları Dayanışma
ANAMUR DOSTLAR GRUBU
MERSİN ANAMUR HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ
BULDAN Hayvan Hakları Dayanışma
KAYSERİ Hayvan Hakları Dayanışma
KAYHAKDER KAYSERİ HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ
YALOVA Hayvan Hakları Dayanışma
KARS KAĞIZMAN Hayvan Hakları Dayanışma
KARS SOĞUK PATİLER Dayanışma
ADIYAMAN Hayvan Hakları Dayanışma
HAKKARİ Hayvan Hakları Dayanışma
YOZGAT Hayvan Hakları Dayanışma
YOZGAT DOĞAYI VE HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ
İZMİR KİRAZ Yaşam Grubu Dayanışma
İZMİR BUCA Hayvan Hakları Dayanışma
İZMİR CANDOST DERNEĞİ
EYÜP Hayvan Hakları Yasal Dayanışma
İSTANBUL G.O.P Hayvan Hakları Dayanışma
İSTANBUL ESENYURT Hayvan Hakları Dayanışma
İSTANBUL Beykoz Hayvan Hakları Dayanışma
İSTANBUL BAKIRKÖY GÜÇ BİRLİĢİ Dayanışma
KIRKLARELİ Hayvan Hakları Dayanışma
ÇANAKKALE Hayvan Hakları Dayanışma
YENİCE KALKIM BIGA Hayvan Hakları Dayanışma
GELİBOLU DOST PATİLER SOKAK HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ
KONYA AKŞEHİR Hayvan Hakları Dayanışma
KONYA Hayvan Hakları Dayanışma
MANİSA Hayvan Hakları Dayanışma
ANTALYA Hayvan Hakları Dayanışma
ANTALYA DEMRE Hayvan Hakları Dayanışma
ALANYA HAYVANLAR EŞİTTİR YAŞAM DERNEĞİ
DENİZLİ BULDAN Hayvan Hakları Dayanışma
DENİZLİ PAMUK DAYANIŞMA
BìLECİK Hayvan Hakları Dayanışma
BURDUR Hayvan Hakları Dayanışma
HATAY Hayvan Hakları Dayanışma
KARAMAN Hayvan Hakları Dayanışma
ISPARTA Hayvan Hakları Dayanışma
BALIKESİR Hayvan Hakları Dayanışma
İSTANBUL VALİDEBAĞ Hayvan Hakları Dayanışma
İSTANBUL SANCAKTEPE Hayvan Hakları Dayanışma
İSTANBUL ZEKERİYAKÖY Hayvan Hakları Dayanışma
SUSURLUK Hayvan Hakları Dayanışma
BUCAK Hayvan Hakları Dayanışma
MİLAS Hayvan Hakları Dayanışma
AFYON Hayvan Hakları Dayanışma
KAZDAĞLARI HAYVAN HAKLARI İNSİYATİFİ
ÇATALCA Hayvan Hakları Dayanışma
BALIKESİR SOKAK HAYVANLARINI DÜŞÜNÜYOR DERNEĞİ
ANTALYA KONYAALTI Hayvan Hakları Dayanışma
KEMER Hayvan Hakları Dayanışma
MUĞLA Hayvan Hakları Dayanışma
HAYSADER- MANİSA SOKAK HAYVANLARINI SAHİPLENDİRME DERNEĞİ
EGE FİKİR ORTAKLIĞI DERNEĞİ- EFODER /BUCA
EDREMİT ve BELDELERİ SOKAK HAYVANLARINI KORUMA DERNEĞİ
ORMAN ÇOCUKLARI GRUBU
SOKAĞIN PATİ İZLERİ GRUBU
ÜNİHAK- Üniversiteler Arası Hayvanları Koruma Topluluğu
İstanbul Piri Reis Üniversitesi – Hayvanları ve Doğal Yaşamı Koruma Kulübü
İstanbul Yeditepe Üniversitesi – Hayvanları ve Doğayı Koruma Kulübü
İstanbul Gedik Üniversitesi – Hayvan Hakları Kulubü
İstanbul Bilgi Üniversitesi – Hayvan ve Hayvan Haklarını Koruma Kulübü
İstanbul Özyeğin Üniversitesi – Doğal Yaşamı Koruma Kulübü
İstanbul Sabancı Üniversitesi – Doğal Yaşamı Koruma Kulübü
İstanbul Beykent Üniversitesi – Hayvan Hakları Kulubü
Kocaeli Üniversitesi – Doğa ve Hayvan Dostları Kulubü
İstanbul MEF Üniversitesi – Hayvanları ve Doğayı Koruma Kulübü
İstanbul Kültür Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Medeniyet Üniversitesi -Hayvanları ve Doğayı Koruma Kulübü
İstanbul Aydın Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Marmara Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü MÜHAK
İstanbul Şehir Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Okan Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi – YTÜ Hayvan Hakları Kulübü
İstanbul Teknik Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi – Hayvan Hakları Kolu
İstanbul Doğuş Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Galatasaray Üniversitesi – Sokak Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Koç Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Işık Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Üniversitesi – İ.Ü Hayvanları Ve Hayvan Haklarını Koruma Kulubü
İstanbul Arel Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Üsküdar Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
Ankara Gazi Üniversitesi – Sokak Hayvanlarını ve Doğayı Koruma Topluluğu
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi – – Hayvanları Koruma Kulübü
Antalya Akdeniz Üniversitesi – Hayvan Severler Topluluğu
Kastamonu Üniversitesi – Doğa Ve Hayvanları Koruma Öğrenci Topluluğu
Bursa Teknik Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
Pamukkale Üniversitesi – Doğayı ve Hayvanları Koruma Topluluğu
Mersin Çağ Üniversitesi – Hayvanları Koruma Ve Yaşatma Kulübü
Elazığ Fırat Üniversitesi – Hayvanları Koruma Topluluğu (FÜHAK)
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi – Hayvan Hakları Koruma Topluluğu
Erzurum Atatürk Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi – Hayvanları Koruma Topluluğu
Sakarya Üniversitesi – Doğa ve Hayvan Hakları Topluluğu
Karabük Üniversitesi – KBÜ Hayvan Hakları Kulübü
İzmir Ege Üniversitesi – Hayvanları Koruma Kulübü
Izmir Dokuz Eylul Universitesi – Hayvan Dostları Öğrenci Topluluğu
Trabzon Avrasya Üniversitesi –Sokak Hayvanlarını Koruma Topluluğu
Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi – – Hayvanları Koruma Kulübü
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi — Hayvanları Koruma Kulübü
Manisa Celal Bayar Üniversitesi,- Hayvanları Koruma Kulübü
İstanbul Haliç Üniversitesi, – Hayvanları Koruma Kulübü
Adana Çukurova Üniversitesi – Hayvan Dostları Kulübü
Gebze Teknik Üniversitesi -Hayvanları Koruma Kulübü
Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi – (LAÜ) KAY Kulübü
Konya Karatay Üniversitesi – -Hayvanları Koruma Kulübü
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi – -Hayvanları Koruma Kulübü

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

NİLÜFER BELEDİYESİ KÜPELİ KÖPEK TOPLUYOR.

SON BİLGİ: VİDEOYU izleyin. Sanki AVA ÇIKMIŞLAR. Bu köpekler gönüllüsü olan sosyal köpekler. Bunları OKLU İĞNE İLE VURMAK insanlığa da yasaya da aykırıdır. !!!!!!!!! BİR SÜRÜ ADAM SANKİ TERÖRİST veya

Haberler

HayKonfed Kurucu Federasyonlarından MarmaraFED 2.Genel Kurulu Delegelerin ve Üye-Kardeş Dernek Yöneticilerinin Katılımıyla Çorlu Ticaret Ve Sanayi Odası Konferans Salonunda Toplandı.

Yeni yönetim Organları seçildi. Öğleden sonra konuklara açık bölümde ” Doğa ve Hayvan Haklarını Korumayan Siyasilere Oy Yok” ana gündemiyle konuşmalar yapıldı. İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof.Dr. Tamer Dodurka,

Oy Yok!

Haykonfed OY YOK Kampanyası Bilgilendirme – 2018

DEĞERLİ HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI, “Doğayı ve Hayvanların Yaşam Haklarını Korumayan Siyasilere OY YOK” etkinlikleri, ulusal çapta katılım ile başlatılmıştır. Basın Açıklaması, milletvekili adaylarından istenecek SÖZ VERİYORUM yazısı ve Etkinliği Destekleyen