Haykonfed Üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.

Haykonfed Üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.

30531187_2007397246192561_1528504153985253376_n

Bugün (10 Nisan 2018) HAYKONFED (hayvanların yaşam hakları konfederasyonu) Başkanı sayın NESRİN ÇITIRIK, ANADOLUFED (Anadolu hayvan hakları federasyonu)Başkanı sayın MÜCELLA ÇELİK,Mersin Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı ve veteriner Hizmetleri ve Daire Başkanı Sayın Hasan GUBAROĞLU Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.Ziyarette Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Bozyazı koordinasyon Başkanı sayın Mehmet ÜNAL ERDAL , Barınak veteriner hekimi sayın HASAN KIZMAZ,Anamur Hayvanları Koruma DERNEĞİ Başkanı veteriner Hekim ALİ KUBİLAY ERDAL , başkan yardımcısı Zeynep Menefşe, dernek genel sekreteri Ayfer MÜFTÜOĞLU,dernek üyeleri Ayşe Deniz,Candan Aslan, Füsun Bayraktaroğlu,Ayşe Özyavru,Alime Yiğit, hazır bulundular.Barınak ziyaretinde barınağın gezilmesi , varsa eksiklerinin karşılıklı fikir alışverişi ile düzeltilmesi , Anamur hayvanları koruma derneği ile Büyükşehir Belediyesi. Mersin Bozyazı koordinasyon başkanlığı karşılıklığının karşılıklı koordine çalışmasının yapılması , Anamur ve Bozyazı’da toplu halde sokak hayvanlarını besleyen kişilere Anamur Hayvanları Koruma DERNEĞİ ile koordine edilerek mama dağıtılması gibi konularında olumlu bir toplantı gerçekleşmiştir. Tüm katılımcılara sokakta yaşayan Canlar adına şükranlarımı sunarım.
Veteriner Hekim Ali Kubilay Erdal
Saygılarımla.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Isparta’da 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ETKİNLİKLERİ

  Sabri Kocabaş / HayKonfed-AnadoluFed-Isparta 4 ekim hayvanları koruma günün kapsamında ısparta hayvan koruma derneği (Ishayko) ve diğer hayvan hakları savunucuları bir etkinlik düzenledi. Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 6.

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

HayKonfed Temsilcisi Haydar Özkan’ın Hayvanları Koruma Kanunu Tasarısı hakkında bilgilendirmesi

“Adalet Bakanlığı tarafından gündeme alınan Hayvanları Koruma Kanunu Taslağına ilişkin sakınca ve öneriler, HayKonfed ve diğer STK ların birlikte yaptıkları çalışmalar ile belirlenmiş, üye federasyon, dernek ve temsilciler tarafından topluma

Genel

Bağışlarınızı Nerede Kullanıyoruz

Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar sokaklardaki sahipsiz canları besleyen yüce gönüllü ve fedakâr insanların yardım çığlıkları her geçen gün çığ gibi büyürken biz Haykonfed ailesi olarak değerli bağışlarınız ile çok daha