Haykonfed Üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.

Haykonfed Üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.

30531187_2007397246192561_1528504153985253376_n

Bugün (10 Nisan 2018) HAYKONFED (hayvanların yaşam hakları konfederasyonu) Başkanı sayın NESRİN ÇITIRIK, ANADOLUFED (Anadolu hayvan hakları federasyonu)Başkanı sayın MÜCELLA ÇELİK,Mersin Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı ve veteriner Hizmetleri ve Daire Başkanı Sayın Hasan GUBAROĞLU Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.Ziyarette Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Bozyazı koordinasyon Başkanı sayın Mehmet ÜNAL ERDAL , Barınak veteriner hekimi sayın HASAN KIZMAZ,Anamur Hayvanları Koruma DERNEĞİ Başkanı veteriner Hekim ALİ KUBİLAY ERDAL , başkan yardımcısı Zeynep Menefşe, dernek genel sekreteri Ayfer MÜFTÜOĞLU,dernek üyeleri Ayşe Deniz,Candan Aslan, Füsun Bayraktaroğlu,Ayşe Özyavru,Alime Yiğit, hazır bulundular.Barınak ziyaretinde barınağın gezilmesi , varsa eksiklerinin karşılıklı fikir alışverişi ile düzeltilmesi , Anamur hayvanları koruma derneği ile Büyükşehir Belediyesi. Mersin Bozyazı koordinasyon başkanlığı karşılıklığının karşılıklı koordine çalışmasının yapılması , Anamur ve Bozyazı’da toplu halde sokak hayvanlarını besleyen kişilere Anamur Hayvanları Koruma DERNEĞİ ile koordine edilerek mama dağıtılması gibi konularında olumlu bir toplantı gerçekleşmiştir. Tüm katılımcılara sokakta yaşayan Canlar adına şükranlarımı sunarım.
Veteriner Hekim Ali Kubilay Erdal
Saygılarımla.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

İnegöl 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü

MarmaraFed – Marmara Hayvan Hakları Federasyonu üyesi, İnegöl Doğal Hayatı ve Hayvanları Koruma Derneği (İDOHA), 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde İnegöl Doğa Kolejinde miniklerimizle buluştu.   Av. Nilay Parlar

Genel

Burdur’da Çöplüğe Atılmış Sokak Hayvanları İçin Besleme Etkinliği

Kendi imkanlarımızla, Fakülte Hayvanları Koruma Platformu Başkanı Esra Taşkın ile birlikte çöplük ve arazide yaşam mücadelesi veren canlarımızı besledik. Su dağıttık, parazit tedavisi yaptık. Ne yazık ki kayıplarımız da var.

Genel

4 Ekim’i KUTLAMIYORUZ! YASTAYIZ! – İBB -Deney Hayvanları Merkezi ve Mezbaha Önünde Protesto

HayKonfed olarak Hayvan Hakları İzleme Merkezi ve Komitesi ( HAKİM ) ile birlikte, Balkanlar’ın en büyük mezbahası olarak tanıtılan Tuzla’daki tesisi önüne, sokak hayvanlarına yönelik hak ihlâlleri nedeniyle İstanbul Büyükşehir