SEHAYDER Sessiz Kalmıyor: Vahşete Bir Suç Duyurusu Daha

SEHAYDER Sessiz Kalmıyor: Vahşete Bir Suç Duyurusu Daha

seferihisar-1-696x435

 

Seferihisar’da bir köpeğin vahşice asılarak öldürülmesi ve bu vahşetin bir çocuğa izlettirilmesi olayının ardından köpeğin asılması ile ilgili suç duyurusunda bulunan Sehayder, şimdi de çocuğa karşı işlenen suçtan ötürü şikayette bulundu.

İzmir’de yaşanan bu vahşi olay, şiddetin günden güne daha da arttığı gerçeğini yüzümüze vurmuş ve kamuoyunda infial uyandırmıştır.

Köpeğin öldürülmesi ve bu olayın bir çocuğa izlettirilmesi olayı, cep telefonuna çekilmiş görüntülerinin sosyal medyaya yansıması ile ortaya çıkmıştı. Seferihisar Doğa ve Hayvan Dostları Derneği (SEHAYDER), bu görüntülerle birlikte ilgili kanun maddeleri doğrultusunda her iki olay için Seferihisar Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

https://gazetedokuzeylul.com/sehayderden-vahsete-bir-suc-duyurusu-daha/

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

İZMİR’DE BİR SAPIK, KÖPEĞE TECAVÜZ GİRİŞİMİ SIRASINDA YAKALANDI…

Hayvansever komşuların dikkati ve ceza alması için belgeli suçüstü yakalama çalışması sonucu sapık deşifre edildi. Yasal işlem başlatmak ve protesto amacıyla İzmirli Hayvan Hakları Savunucuları bugün olayın geçtiği mahallede olacak.

Haberler

İstanbul’un Sahipsiz Hayvanları Sokaklarda ! – Gazete Habertürk

İstanbul’un sahipsiz hayvanları sokaklarda Kentte sokak hayvanlarına dair sorunlar ve sorular bitmek bilmiyor. Kimi açlıktan ölüyor kimi ormanlara terk ediliyor. 130 bin sokak köpeği ve 125 bin kediyi yaşatmaya çalışan

Haberler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok, CHP’li belediyelerin HAYVANLARA ZULMÜ için ne zaman BEYANAT vereceksiniz?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok, CHP li belediyelerin HAYVANLARA ZULMÜ için ne zaman BEYANAT vereceksiniz? BU MU SİZİN ADALETİNİZ? Sayın Altıok, hayvanlara yönelik şiddetin faillerinin küçük cezalarla serbest bırakılmasına