SEHAYDER Sessiz Kalmıyor: Vahşete Bir Suç Duyurusu Daha

SEHAYDER Sessiz Kalmıyor: Vahşete Bir Suç Duyurusu Daha

seferihisar-1-696x435

 

Seferihisar’da bir köpeğin vahşice asılarak öldürülmesi ve bu vahşetin bir çocuğa izlettirilmesi olayının ardından köpeğin asılması ile ilgili suç duyurusunda bulunan Sehayder, şimdi de çocuğa karşı işlenen suçtan ötürü şikayette bulundu.

İzmir’de yaşanan bu vahşi olay, şiddetin günden güne daha da arttığı gerçeğini yüzümüze vurmuş ve kamuoyunda infial uyandırmıştır.

Köpeğin öldürülmesi ve bu olayın bir çocuğa izlettirilmesi olayı, cep telefonuna çekilmiş görüntülerinin sosyal medyaya yansıması ile ortaya çıkmıştı. Seferihisar Doğa ve Hayvan Dostları Derneği (SEHAYDER), bu görüntülerle birlikte ilgili kanun maddeleri doğrultusunda her iki olay için Seferihisar Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

https://gazetedokuzeylul.com/sehayderden-vahsete-bir-suc-duyurusu-daha/

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

TEŞEKKÜRLER HARDAL DERGİSİ..

#HardalDergisi Ekim sayılarında, ” Terk Etme” afişimizle, sahipsiz hayvanların içerisinde bulundukları zorlu yaşam koşullarına dikkat çeken yazıya yer verdiler.. ÖRNEK çalışmalarından dolayı, #HardalDergisi’ ne SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

Haberler

KARAMAN ÇÖPLÜĞÜ VAHŞETİ… YIL 2015 HABER 2. BÖLÜM

Karaman Urgan çöplüğünde sayısız köpek ölüsü olduğuna dair olan dün yayınladığımız haberin 2015 de basına konu olan haberinin 2. kısmı. Bu haberde gene aynı çöplükte VAHŞİCE öldürülmüş sayısız köpek ölüsü

Haberler

Sosyal Sorumluluk Zirvesi

18 Ekim saat 13.00 de Denizli Pamukkale Üniversitesinde Sosyal Sorumluluk Zirvesi Konferansına konuşmacı olarak Haykonfed-EgeFed Konfederasyonu olarak katılacağız. Doğa- İnsan ve Hayvan konulu konferans’da hayranlarımız ile ilgili geniş bilgi verilecektir.