Bağışlarınızı Nerede Kullanıyoruz

Bağışlarınızı Nerede Kullanıyoruz

Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar sokaklardaki sahipsiz canları besleyen yüce gönüllü ve fedakâr insanların yardım çığlıkları her geçen gün çığ gibi büyürken biz Haykonfed ailesi olarak değerli bağışlarınız ile çok daha fazla minik dostumuza el uzatmaya ve sokaklarda çaresizce verdikleri yaşam savaşına destek olmaya devam ediyoruz.

1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Sosyal Sorumluluk Projemize desteklerinizle hayata tutunan sayısız canın varlığı sayesinde artan manevi gücümüz,  bu yolda savaşma inancımızı ve kararlılığımızı perçinlerken bizi her geçen gün BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ şiarımıza yakınlaştırıyor. 

Sokaklarda açlıkla yaşam savaşı veren can dostlarımız için toplumsal bir dayanışma oluşturularak, MAMA sağlanması için gerçekleştirdiğimiz HayKonfed 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ  Sosyal Sorumluluk Projemize kişi ve kuruluşlarca verilen desteklerle Paylaştıkça çoğalıyor, çoğaldıkça güçleniyoruz.  Şükran ve minnetle…

http://www.haykonfed.org/2017/11/27/1-kap-yemek-1-kalp-sevgi-sosyal-sorumluluk-projesi/

1kalpsevgi_web8

Mama Bağışları

Nisan / 2018
 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Sosyal Sorumluluk Projesine Verdiği Destekle Balıkesir Narlıköyü’ndeki yardıma muhtaç hayvanlara yardım eli uzatan Çimen Hanım’a SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE.
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu / HayKonfed
unnamed
 
Çiğdem hanıma, 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine Desteklerinden dolayı SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE.
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu / HayKonfed
Değerli hayırseverimizin Sosyal Sorumluluk Projemize destekleriyle bu ay Hakkari iline gönderilen bu mamalar, bir çok hayvan dostumuza ve imkansızlıklarla baş etmeye çalışan gönüllülerimize yardım eli oldu. Bu mamaların bir kısmı minik yüreklerin merhamet duygularıyla hayvan dostlarımıza ulaştırılması amacıyla çocuklara verildi. Bir kısmı Hakkari’nin Merkez ve Yüksekova bölgelerine, Pınarca ve Kaymaklı Köylerine ve Buluk, Merzan, Kıran, Yeni ve Daggol Mahallelerindeki gönüllülere iletildi.
Bir kısmı da Depin Polis Kontrol Noktasında vatanımıza ve can dostlarımıza sahip çıkan, bu zorlu koşullarda görevlerini yaparken kendileri yemeyip, hayvan dostlarımıza yediren asker ve polislerimize ulaştırıldı.
Gönüllümüzün İletisidir:
Ben HayKonfed ailesi ile tanışmadan önce aldığım 420 tl olan staj paramla hem mama hem de hayvanların ihtiyacı olabilecek herşeyi alıyordum. Yetmiyordu ama sizlerle tanıştıktan sonra destekleriniz bana mücadele gücü verdi. Ama bu hayvanların ihtiyacı bitti anlamına gelmiyor. Hala ihtiyaçları var ve bana yaptığınız bu yardımlar için sizlere minnettarım… Hakkari / Rabia Aslan
unnamed  unnamed (1)

Milas – Muğla – Nisan/2018

Değerli Çiğdem Hanımın 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine destekleriyle bu ay Muğla Milas’ da açlık sorunu yaşayan can dostlarımıza mama yollandı.
Sosyal Sorumluluk Projemize verdiği desteklerden dolayı Çiğdem hanıma  TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
 Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu-HayKonfed
unnamed (1)

Hakkari Yüksekova – Mart /2018

GENETİC STUDİOS’ un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ  Projesine desteği, bu ay Hakkari Yüksekova’da sokaktaki canlarımıza hayat verdi.
 Sosyal Sorumluluk Projemize düzenli olarak desteklerinden dolayı GENETİC STUDİOS’ a TEŞEKKÜR Ediyoruz .
HayKonfed
unnamed

 

Tunceli Geriş Köyü Mezraları – Mart /2018

GENETİC STUDİOS’ un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine desteği ile bu ay ıssız Geriş Köyü Mezralarındaki can dostlarımıza yardım eli uzatıldı.
 Sosyal Sorumluluk Projemize desteklerinden dolayı GENETİC STUDİOSa TEŞEKKÜR EDERİZ.
HayKonfed

unnamedunnamed (1)

Balıkesir-Erdek… Şubat /2018..

Erdek’de açlıktan mağdur olmuş  çok sayıda hayvan GENETİC STUDİOS’ un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine verdiği destek ile hayat buldu.

Genetic Studios’ a Minnettarız.

 HayKonfed

unnamed (3)  unnamed (4)
İstanbul-Gaziosmanpaşa… Şubat / 2018 
 Genetic Studios’un 1 KAP YEMEK 1 KALP SEVGİ Projesine verdiği destek, bu ay İstanbul Gaziosmanpaşa’da 80’den fazla sokak kedisine mama yetiştiremeyen gönüllümüzün imdadına yetişti..

Genetic Studios’a sonsuz TEŞEKKÜRLER. 

unnamed (1)
unnamed (2)

Gaziosmanpaşa – İstanbul… Ocak/2018

Merhaba İstanbul Gaziosmanpaşa’da 80’den fazla sokak kedisine bakıyorum mama yetiştiremiyorum ..

Mama yardımlarınız ile beni yalnız bırakmadınız, Genetic Studios ve Haykonfed’e çok teşekkür ederim..

 ,   unnamed (2)

 unnamed (3)

Eskişehir – Mahmudiye Şerefiye Köyü.. Ocak/ 2018

İyi ki varsın Haykonfed

Eskisehir Mahmudiye Şerefiye Köyündeki onlarca kedi için gönderdiğiniz mamalar köyümüze ulaşmış olup kediciklerimiz, bu soğuk kış günlerinde sayenizde aç değiller.

İyi ki varsınız, emeğinize ilginize minnettarız… Sonsuz teşekkürler.

unnamed (1)    unnamed (2)

unnamed (3)     unnamed (4)

Foça – İzmir.. Ocak /2018

Foça’daki canlarımıza her daim desteğini esirgemeyen Haykonfed’e ve tüm hayırseverlere çok teşekkür ederiz.

unnamed (1)     unnamed (2)

Maltepe- İstanbul .. Ocak /2018 ..

Merhaba ben Maltepe’de gönüllü besleme yapan kişiyim öncelikle onlarca can için HayKonfed’e ve mama yardımında desteği olan herkese ben çok teşekkür ediyorum…  İyi çalışmalar dilerim.

unnamed (1)unnamed (2)unnamed (3)unnamed (4)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Genel

Teşekkürler Beşiktaş- Nuzhetiye Mini CarrefourSA

DOST HAREKETİ PROJESİ, Teşekkürler CarrefourSa… CarrefourSa ve HayKonfed İşbirliği ile gerçekleştirilen “DOST HAREKETİ PROJESİ” ile, CarrefourSa mağazalarındaki son kullanma tarihi geçmemiş tüketim fazlası ürünler sahipsiz hayvanlara ulaştırılıyor. Dost hareketi projesi