Genetic Studios — HayKonfed İşbirliği:   

Genetic Studios — HayKonfed İşbirliği:  

Genetic Studios ve HayKonfed, 2018 Ocak ayı itibariyle “Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi”  projesinde yurdun dört bir yanında sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvan dostlarımızı doyurmak için beraberce  çalışacak.

Genetic Studios ,  bir oyun firması olarak oyunlarla eğlendirirken öğretebilmeyi amaçlar ve öğretici içeriklere çok önem verir.

Mobil platformunda yer alan “Bus Simulator 2017 Cockpit Go” ve “Real Car Parking 2017’’ isimli oyunlar hem eğlendirici hem de eğitici niteliktedir. Bu iki oyundan elde edilecek gelirin bir kısmı HayKonfed ‘’Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi’’ projesine aktarılacaktır. Yalın gelecekte mobil platformlardan indirilerek oynanabilecek diğer oyunların içerisine eklenecek ‘’satın alma paketi’’ ile hayvan dostlarımız için desteklerimizi arttıracağız.

Yardıma muhtaç hayvan dostlarımıza yardım eli olacak oyunlarımızı oynayarak tüm hayvanseverlerin bu projelere desteklerini bekliyoruz.”

“Bus Simulator 2017 Cockpit Go” ve” Real Car Parking 2017” oyunlarını mobil uygulamalardan İNDİRİP, oynayarak aç hayvan dostlarımızın doyurulmasına sizde katkıda bulunabilirsiniz.

ANDROİD  telefonlar için İNDİR: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realcarparking.genetic&hl=tr

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

CarrefourSa & HayKonfed ”Dost Hareketi Projesi”

CarrefourSA ile ‘Dost Hareketi’ projesi Konfederasyon olarak Türkiye’nin en önde gelen marketler zinciri CarrefourSA ile başlttığımız bir dizi  projenin lansmanı 23 Ocak ‘ta  HayKonfed Kurultayında yapıldı. Proje 1 – Gıda

Haberler

1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi Sosyal Sorumluluk Projesi

Sayın Yetkili Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu HayKonfed olarak “Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi” sosyal sorumluluk projesi ile, yurdun dört bir yanında sokaklarda açlıkla mücadele eden can dostlarımız için MAMA

Projelerin Tanıtımı

Tavport.com Online Seyahat Sitesi ve HayKonfed İşbirliği

TAVPORT.COM websitesi üzerinden yapılacak her bir rezervasyondan elde edilen gelirin belirli bir miktarı ormanlık alanlara terk edilen hayvanların bakımı için mama yardımı, ilaç temini gibi ihtiyaçlarının sağlanmasında kullanılacak.  Yardıma muhtaç sokak