Genetic Studios — HayKonfed İşbirliği:   

Genetic Studios — HayKonfed İşbirliği:  

Genetic Studios ve HayKonfed, 2018 Ocak ayı itibariyle “Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi”  projesinde yurdun dört bir yanında sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvan dostlarımızı doyurmak için beraberce  çalışacak.

Genetic Studios ,  bir oyun firması olarak oyunlarla eğlendirirken öğretebilmeyi amaçlar ve öğretici içeriklere çok önem verir.

Mobil platformunda yer alan “Bus Simulator 2017 Cockpit Go” ve “Real Car Parking 2017’’ isimli oyunlar hem eğlendirici hem de eğitici niteliktedir. Bu iki oyundan elde edilecek gelirin bir kısmı HayKonfed ‘’Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi’’ projesine aktarılacaktır. Yalın gelecekte mobil platformlardan indirilerek oynanabilecek diğer oyunların içerisine eklenecek ‘’satın alma paketi’’ ile hayvan dostlarımız için desteklerimizi arttıracağız.

Yardıma muhtaç hayvan dostlarımıza yardım eli olacak oyunlarımızı oynayarak tüm hayvanseverlerin bu projelere desteklerini bekliyoruz.”

“Bus Simulator 2017 Cockpit Go” ve” Real Car Parking 2017” oyunlarını mobil uygulamalardan İNDİRİP, oynayarak aç hayvan dostlarımızın doyurulmasına sizde katkıda bulunabilirsiniz.

ANDROİD  telefonlar için İNDİR: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realcarparking.genetic&hl=tr

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Projelerin Tanıtımı

1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi Sosyal Sorumluluk Projesi

Sayın Yetkili Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu HayKonfed olarak “Bir Kap Yemek Bir Kalp Sevgi” sosyal sorumluluk projesi ile, yurdun dört bir yanında sokaklarda açlıkla mücadele eden can dostlarımız için MAMA

Haberler

Özel Gün Kartları

Yurdun dört bir yanında tüm hayvanların yaşam hakları için yola çıktığımız bu zorlu mücadelede, toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmek, hayvan hakları ihlallerinin önlenmesini sağlamak, yardıma muhtaç hayvan dostlarımıza yardım eli

Projelerin Tanıtımı

Genetic Studios Hayvan Dostlarımıza Yardım eli uzatıyor.

HayKonfed ”1 Kap Yemek 1 Kalp Sevgi” Sosyal Sorumluluk Projesini destekleyen Genetic Studios‘ un eğitici ve eğlenceli “Bus Simulator 2017 Cockpit Go” ve” Real Car Parking 2017” oyunlarını MOBİL platformundan İNDİRİP,