Manisa’da Yerel Hayvan Koruma Görevlisi C. Ö’yü darp eden saldırgan hala serbest dolaşmaktadır.

Manisa’da Yerel Hayvan Koruma Görevlisi C. Ö’yü darp eden saldırgan hala serbest dolaşmaktadır.

25348805_1888148971199428_2612609391727125076_n

Manisa’da Yerel Hayvan Koruma Görevlisi C. Ö. dün gece, besleme sırasında kanunların kendisine verdiği yetki ile hem yasal hem de insani görevini yaparken SALDIRIYA uğrayıp, DARP EDİLMİŞTİR. KADINA ŞİDDET uygulayan bu şahsın kimliği emniyet birimlerine bildirilmiş olmasına rağmen, bu şahıs halen serbestçe dolaşmaktadır.. Manisa Valimiz Sayın Mustafa Hakan Güvençer’den, Manisa Emniyet Müdürü Sayın Fevzi Bilgiç’ den, Aile ve Sosyal Politikalar Manisa İl Müdürü Sayın Murat KONAN’dan ve Manisa Barosu Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonundan bu şahsın ACİLEN bulunarak, adli- idari işlemlerin ve şiddet eğilimin tedavisi için gerekli işlemlerin ACİLEN başlatılmasını talep ediyoruz. DİLEKÇEYE KATILINIZ.

To: manisa@icisleri.gov.tr, kalem@manisa.gov.tr,
Cc: bimer@basbakanlik.gov.tr ,bilgiedinme@basbakanlik.gov.tr , mahalli.bilgiedinme@icisleri.gov.tr, mahalli@mahalli-idareler.gov.tr , mahalli@icisleri.gov.tr, info@icisleri.gov.tr, islemler.illeridaresi@icisleri.gov.tr, migm@migm.gov.tr, ozel.kalem@aile.gov.tr, sosyalrehabilitasyon@aile.gov.tr, bhim@egm.gov.tr, asayisdb@egm.gov.tr, info@manisabarosu.org.tr, manisa@aile.gov.tr, manisamansetgazetesi@hotmail.com, manisaolaygazetesi45@hotmail.com, manisagunebakis@gmail.com, info@manisadenge.com, bilgi@manisahabergazetesi.com.tr, manisa@dha.com.tr, onder.aydin@iha.com.tr, manisa@aa.com.tr, info@ajansmanisa.com,
Manisa Valiliği Yüksek Makamına,
Manisa’da Yerel Hayvan Koruma Görevlisi olan C. K. Ö. 16.12.2017 tarihinde besleme sırasında, kanunların kendisine verdiği yetki ile hem yasal hem de insani görevini yaparken SALDIRIYA uğrayıp, DARP EDİLMİŞTİR. KADINA ŞİDDET uygulayarak darp eden bu şahsın kimliği Emniyet birimlerine bildirildiği halde halen yakalanamamıştır.
Psikiyatri uzmanlarının bağlı bulunduğu meslek örgütlerince ‘’şiddet eğilimi’’ davranış bozukluğunun tanısında kriter olarak kabul edilerek, kontrol altına alınamazsa insan cinayetlerine varabilecek kadar tehlikeli boyutlara ulaşabileceği akademik araştırmalarla da bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Bu bağlamda;
1. Sayın Valimiz Mustafa Hakan Güvençer’den, Manisa Emniyet Müdürümüz Sayın Fevzi Bilgiç’ den, YHKG C. K. Ö. ’ü sokakta darp eden şahsın acilen yakalanarak, adli- idari işlemlerin başlatılmasının sağlatılmasını talep ediyoruz.
2.Aile ve Sosyal Politikalar Manisa İl Müdürü sayın Murat KONAN’dan şahsın şiddet eğiliminin kontrol altına alınarak, ailesinde ve çevresinde şiddete maruz kalan başka bireyler olup olmadığının incelenmesi üzere koruyucu sosyal politikalar çerçevesinde acilen çalışma başlatılmasını talep ediyoruz.
3. Manisa Barosu Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonundan, bir KADIN olarak sokakta ŞİDDETE uğramış olan C.. K. Ö..’ün tüm kişilik haklarının korunarak, şiddet eğilimi olan şahıs hakkında yapılacak tüm adli ve tedaviye yönelik işlemlerin takipçisi olunmasını talep ediyoruz.
Müracaatımıza ve taleplerimize ilişkin 4982 ve 3071 sayılı yasalar gereği tarafımıza bilgi verilmesini yüksek makamlarınızdan saygılarımızla arz ve talep ederiz.
İsim-
TC Kimlik No

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Gümüşhane Çöplüğünde Ateşli Silahla Katliam!

Gümüşhane çöplüğünde 28.12.2018 tarihinde kimliği belirsiz kişilerce 5 tane sokak hayvanı ATEŞLİ SİLAHLA vurularak VAHŞİCE katledilmiştir. Faillerinin bulunarak cezalarını çekmeleri için sizlerde aşağıdaki şikayet yazısını CİMER’ e fotoğrafları da ekleyerek

Şikayet ve Talep

Hakkari Çukurca ASKERİ BÖLGEDE, çok sayıda köpek TOPLU olarak ÖLDÜRÜLDÜ.

Köpekleri öldüren kişinin, askeriye bölgesine giriş izni olan, Çukurca Belediyesinin Veteriner Hekimi olduğu duyumları tarafımıza ulaşmıştır. 12.06.2019’da Hakkari Valiliği, Çukurca Kaymakamlığı, Hakkari İl Tarım Müdürü Vahap Şimşek ve DKMP İl

Şikayet ve Talep

14. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Hakkında Soruşturma Talebimiz

Edremit’e hayvanlar toplanıp yok EDİLİYOR, belediye görevlileri gönüllüleri TEHDİT ediyor, hakaret ediyor. CHP li Belediye Başkanı KAMİL SAKA, Edremit TEKSAS MIDIR? Orada kanunlar geçerli değil mi? ====Belediye KISIRLAŞTIRMA yapmıyor ve