Haykonfed – Erzurum / Çat Çalışması

Haykonfed – Erzurum / Çat Çalışması

ERZURUM / ÇAT

08/08/2017 Tarihinde saat 13:00’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç, Ramazan Etci ve Semra Şimşek ile birlikte Erzurum’un Çat ilcesinde Belediye Baskan Yardımcısı Mazhar Özdemir ile makamında görüşerek ilçede muhtelef yerlere koydukları besleme ve su odaklarını yerinde gördük. Gönüllüye destek oldukları sahipsiz hayvanlar için arac ve gıda destegi ile yaptıkları odaklara teşekkür ederek ayrıldık.

Saat 14:45’de Çat Kaymakamı Sadettin Doğan
ile makamında görüştük. Köylerden terkedilen hayvanların engellenmesi için tedbirler alacaklarını ve gönüllü ile birlikte egitim çalışmaları yapacaklarını duymak bizleri sevindirdi. Kendilerine teşekkür ederiz.

HayKonfed

 

cat1 cat2 cat3 cat4

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Sn Tunç Soyer’e İzmir SORUN-ÇÖZÜM BRİFİNG Raporu, Başkanın Talimatları.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer’e,                 İzmir ve İlçelerinde Sahipsiz Hayvanlar İçin                     SORUN ve ÇÖZÜM BRİFİNG RAPORU   İzmir ilçelerinde, “ana hüküm olan KISIRLAŞTIRMA da TEDAVİ de”

Kurumsal ve Saha Çalışmaları
Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Hayvana ŞİDDET ve Belediyelerin CEZA Kapsamına Alınması konularında BASINLA röportajımız

https://yesilgazete.org/…/hayvana-siddet-yillardir-var-ama…/ Basın açıklamamızın Yeşilgazete Haberinden Alıntısıdır: Linkte yer alan haberin ekinde Açık Radyo canlı yayın röportajı yer almaktadır. ‘Hayvana şiddet yıllardır var ama konuya dair istatistik yok’ … Merve Damcı 28/06/2018