HayKonfed Gümüşhane Çalışmaları

HayKonfed Gümüşhane Çalışmaları

GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANI İLE TOPLANTI 

07/08/2017 Saat 14:30’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte Gümüşhane’ye girdik. Gönüllü Osman Tunçer ile birlikte saat 15:00’de her canlının yaratılış gayesine saygı duyarak yaşam hakkının kutsallığına inanan Gümüşhane Valisi Sayın Okay Memiş’in başkanlığında, makamında geniş katılımlı ve çok verimli bir toplantı yapıldı. .

Toplantıya yaptığı işlerde vicdanı ile hareket eden Gümüşhane Belediye başkanı Sayın Ercan Çimen, Toru ilçesi Kaymakamı Sayın Mustafa Karaali, misafirperverliği ve naif kişiliğiyle örnek Orman Su il müdürü Sayın İlbeyi Aydın ve veteriner hekim Ayşegül Coşkun Akpulat katılmışlardır. Sayın Vali ve Sayın Belediye başkanı Kısırlaştır Aşılat Yaşat zihniyeti ile hareket ettikleri için teşekkür ederiz.

Sayın İlbeyi il ve ilçelerdeki faaliyetler hakkında bizleri bilgilendirdi kendisi ile birlikte yapım aşaması tamamlanmak üzere olan bakım evini ziyaret ettik. Kendilerine teşekkür ederek ayrıldık.

Başkanı makamında ziyaret ederek çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ayrıldık.

gumus (1) (Custom) gumus (2) (Custom) gumus (3) (Custom)

BELEDİYE BAŞKANI E.ÇİMEN PROJELERİNİ ANLATTI

07/08/2017 Saat 18::15’de Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte Gümüşhane’ye girdik. Gönüllü Osman Tunçer ile birlikte Gümüşhane Belediye Başkanı Sayın Ercan Çimen’i makamında ziyaret ettik. İl de yaptığı çalışmalar hakkında bizleri bilgilendirdi. İnsan/hayvan yaratıanlara hizmetin kutsallığını anlattı. Bakımevi ve çevresinde oluşacak mesire yeri hakkında görseller ile detaylı bilgilendirme yaptı. Şehrin muhtelif yerlerine besleme ve su odakları oluşturacaklarını ve afis çalışmalarını başlatacaklarını söyledi.
“Esas olan hizmettir. İnsan hizmet ettikçe hizmete mazhar olur, izzet bulur. Hem dünya hem ahiret saadetine erisir..” Ahmed Ziyaüddin-i Gümüşhanevi.
Makamına ve belediye binasına bu veciz sözü asmakla yetinmeyerek çalışmalarında uygulayan ve bize bakım evinin hizmete girmesine müteakip ikinci bir veteriner hekim istihdam edeceklerini müjdeleyen Başkana teşekkür ederiz.

 

 

proje (2) (Custom)

İL ORMAN SU İŞLERİ MÜDÜRÜ Sn.İLBEYİ AYDIN ve VET.HEK. Sn.AYŞEGÜL COŞKUN AKPULAT’a TEŞEKKÜRLER

07/08/2017 Tarihindeki Gümüşhane Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte gönüllü Osman Tunçer ile birlikte katıldığımız toplantıda il ve ilçelerdeki faaliyetler hakkında hazırladıkları mükemmel dosya ve görsellerle bizleri bilgilendiren ve bakım evi ziyaretlerine eşlik eden misafirperverliği ve naif kişiliği ile örnek olan Orman Su il müdürü Sayın İlbeyi Aydın ve Veteriner Hekim Sayın Ayşegül Coşkun Akpulat’a teşekkür ederiz.

 

HayKonfed-AnadoluFed

 

tesekkur (1) (Custom) tesekkur (2) (Custom) tesekkur (4) (Custom) tesekkur (6) (Custom)

 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Çakır’dan sokak hayvanları için çağrı…

Hayvan Hakları Konfederasyonu Temsilcisi Silivri Hayvan Hakları Derneği Başkanı Şükran Sunç Çakır, vatandaşlardan çetin kış şartlarıyla mücadele eden sokak hayvanlarına sahip çıkmalarını istedi. Soğukların yurt genelinde hissedildiği şu günlerde sokak

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

İstanbul / Ataşehir Esin Sitesi’nde sokak hayvanları ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptık.

Şeyda Şenoğlu-Haykonfed İstanbul/Ataşehir Esin Sitesi’nde sokak hayvanlarının ve gönüllülerin yaşadığı sorunlar ve çözümüne yönelik bilgilendirme toplantısı yapılarak site yönetimine Hayvanların yasal haklarını içeren bilgilendirme ve uyarı yazısı gönderilmiştir. Süreç gönüllülerimiz

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Hayvan Hakları Örgütleri Bugün Bir Basın Toplantısı Gerçekleştirdi…

ADALET BAKANLIĞI YASA TASARISINDA HAYVANLARA ADALET YOK ! Hayvan Hakları Örgütleri Bugün Bir Basın Toplantısı Gerçekleştirdi… Hayvan hakları kuruluşları düzenledikleri basın toplantısında, Adalet Bakanlığı’nca hazırlanan “Hayvanları Koruma Kanunu ve Türk