HayKonfed Tokat Çalışması

HayKonfed Tokat Çalışması

TOKAT

01/08/2017 Tarihinde saat 12:30’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Tokat temsilcimiz Nihal Erkoç, Niksar temsilcimiz Dilek Subaşı, danışmanımız Ramazan Etci ve gönüllü Filiz hanım ile birlikte Tokat barınağını ziyaret ettik. Veteriner şube müdürü Sayın Mustafa Şahin ve veteriner hekim Sayın Şafak Hüner ile uzun bir görüşme gerçekleşti. İyileştirmeler konusundaki önerilerimizi kabul ettiler ve barınak ve sokakta yaşayan hayvanlar için yapacakları faaliyetleri açıkladılar. Gönüllü ile eşgüdümlü çalışacaklarını beyan ettiler. Olumlu bir görüşme oldu.

TOKAT ORMAN SU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Saat 14:30’da Tokat Orman Su Şube Müdürü Sayın İhsan İkinci ile görüşüldü. Görüşmeye Orman Su görevlileri veteriner hekim Ülkü Gümüş ve Av Koruma görevlisi de katıldı Çok samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmeden hayvanlar için olumlu kararlar alındı. Okullarda hayvan sevgisini anlatan gösteriler düzenlenmesi, muhtarların 5199 hakkında bilgilendirilerek şehre hayvan bırakmamın önlenmesinin tedbirinin alınması ve afiş çalışmalarının yapılması. Duyarlılıklarından dolayı kendilerine teşekkür ettik.

TOKAT İL GENEL MECLİSİ

İl genel meclis üyesi Sayın İsmail Kaynar ve diğer Sayın üyeler ile il ve ilçelerdeki hayvanlar hakkında görüştük. 5199 nolu Hayvan Hakları konusunda bilgilendirme yaptık. İl genel meclis üyelerimiz çok güzel fikirler beyan ederek duyarlılıklarını ifade ettiler. İsmail beye ve diğer meclis üyelerine duyarlılıkları için teşekkür ederiz.

TOKAT VALİSİ

Saat 19:45’de Tokat Valisi Sayın Dr.Ömer Toraman ile çok verimli bir toplantı yapıldı. Sayın vali hayvan sevgisinin ve kanunlara riayetin tamamen eğitim ve bilinçlendirmeyle gerçekleşeceğini bildirerek konuya olan duyarlılığını beyan etti. İl genelinde muhtarların bilgilendirilmesi için Orman su ile birlikte çalışmalar yapılacak. Kendisine duyarlılığı için çok teşekkür ederiz.

HayKonfed / AnadoluFed

 

turhal 8 tokat 1 tokat 2 tokat 3 tokat 4 tokat 5 tokat 6 tokat 7 tokat 10

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

18 Ekim’de Pamukkale Üniversitesi’nde “Sosyal Sorumluluk Zirve Konferansına Haykonfed ve EgeFed Federasyonu olarak katıldık.

Birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek büyük bir zevkti. Ateşböceği Derneği ve Dohaykod Derneğinin Doğayı Çevreyi ve Canlıların hiç birini sınıflandırmadan hazırlamış olduğu sorumluluk projesi gerçekten gurur vericiydi. Gençlerimiz çok güzel hazırlanmıştı.

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

RİZE BELEDİYE BAŞKANI Prof. Dr. Reşat KASAP’ı ZİYARET

RİZE BELEDİYESİ 10/08/2017 Tarihinde saat 18:00’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç, Ramazan Etci ve “Rihayko” Rize Hayvanları Koruma Derneği yönetim kurulu üyesi Behice Yasemin Tuzcu ile birlikte Rize

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

HayKonfed – 1. Ege Bölge Çalışmaları Özeti

1 – Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı 2 – Denizli 3 – Kuşadası 4 – Didim – Bakımevi Ziyareti 1- Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne